Cilde dogal ışıltı verecek urün tavsiyesi verir misiniz?Yardım ediiin ltf :(

Konusu 'Pudra, Fondöten, Kapatıcılar' forumundadır ve nese_plamudu tarafından 16 Aralık 2009 başlatılmıştır.

16 Aralık 2009
    Konu Sahibi : nese_plamudu
  1. nese_plamudu

nese_plamudu şaşkın prenses Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar.yardıma ıhtıyacım var.Daha once hic fondoten ve pudra kullanmadım simdi de kullanma zamanı geldi,baya beyaz tenliyım hassas bi cildim var ve daha once bu urunleri hic denemedigim ıcın napacagımı sasırdım.forumu okudum kopuk fondotene karar verdim ama oda dogrumudur pek emın degilim kararsızım yanı cildi yormayacak ve ısıltı verecek fondoten ve pudra arıyorum.Beyaz pudralar bu ıse mı yarıyor,ne almalıyım nası bisi olmlı ltf yardım edin, bu konuda tecrubesi ve bilgisi olan bır cok arkadas vardır,nolur bana bişeyler onerin,kozmetikcilerdeki satıs danısmanlarına guvenemıyorum,daha once cılt bakım urunleri alırken onlara guvenıp cok kez paramı cope atmıs oldum,nooollluurr yardım mafoldumben

Son düzenleme: 16 Aralık 2009
  2. 16 Aralık 2009
  3. fondöten gibi mi,yoksa renkli nemlendirici gibi bişey mi düşünüyorsun?
    fondoten dersen ben dior kullanıorm pure light kendiliğinden ışıltılı ama günlük kullanımda renkli nemlendirici kullanıorm clinique kullandım ama tavsiye etmiyorum mat,kuru bişe:eek:lmaz: ama yine diorun renkli nem.denedim çok beğendim alıcam o da ışıltılızemuszemus...
    forumda kızlar genelde estee lauder double wear kullanıorlar o da çok iyidir ama ben denemedim.pudra genelde fond.i sabitlemek için kullanılır kullanmadığım için bişe sölüyemiycem...
    ama cildin yağlımı kurumu? belirgin lekeler varmı?

4. 16 Aralık 2009
  5. nese_plamudu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım lekelenme yok ,karma denebilecek hassas bi cildim var yani klasık su t bolgesi hafif yaglı yanak kısmı da cok az kuruya donuk ,düzenli cilt bakım urunu kullanıyorum estee nın ,o urunler cıldımı daha puruzsuzlestirdi.Renkli nemlendirici daha ıyı olur yanı oyle mı? Pudrasız da ısıltı verebilecek fondoten tarzı urunler varsa ıyımıs,ne kadar dogal okadar ıyı dıye dusunuyorum.Bazı pudralar yuze yapısmıs ruzgar esse ucup gitcekmiş gibi duruyor,garıp geliyo bana :)

6. 16 Aralık 2009
  7. nese_plamudu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Portakal suyunu da denicem,ama cıldım soldun degil bildigimiz ruslar gibi beyaz tenliyim sırnaşık şey,tavsiyen ıcın tsk ederim :)

8. 16 Aralık 2009
  9. canım fondöten biliosun gözenekleri kapatıyor,sorunlu bi cildin yoksa hiç günlük hayatında bulaşma derim,özel günlerde yada cildinin sorunlu dönemlerinde olabilir ben öle yapıorm...günlük ışıltı vermek istiyorsan renkli nemledirici senin istedğin bi ürün..hem ışıltı verir,hem nemlendirir ve cildindeki ton farklılıklarını dengeler azda olsa bi kapatıcılığıda var ve güzeş korumalı oluor...
    dediğim gibi sana dior'u önerebilirim,git bi gör ben çok beğendim inş. sende beğenirsin,estee niinde renkli nemlendiricisi çok güzel,clinique beyazsın zaten olmaz..eğer yurtdışında isen laura mercier'e de bakmalısın burda yok ama çok güzelmiş öle okuorm çoğu yerdezemuszemus

10. 16 Aralık 2009
  11. nese_plamudu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Su an turkiye deyim canım,bende senin dedigin gibi esimle bı yere cıkarken ozel bı durumda kullanıcam gunluk kullanmam zaten,su dıor ve estee nın testerini bulursam bi deneyim dıyorum cildim cok hassas oldugundan her urunu hemencık suremıyorum ama sanırım dıor bıraz tuzlu,cılt bakım urunlerimin hepsi bi arada tukendi ve toplam 6-7 urun aldım,malum bunlar pahalı urunler,daha ucuz bı marka tavsıyenız varsa onları da degerlendirmek ısterim yorumlarınız sayesınde renkli nemlendiriciyi ogrendim süpersiniz,bi arkadasım beyaz pudradan hafifce sur ısıl ısıl yapıyo dedigi ıcın beyaz pudrayı sordum,yoksa bu konularda cahilim yani:eek:Bide bu renkli nemlendiriciler normal kullandıgımız nemlendirici gibi mı kullanılıyo kızlar?

12. 16 Aralık 2009
  13. nese_plamudu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tamam hekercim zaten meyve suyu cok severım daha bol ıcıcem, aslında hepimizin yararına bunlar tum kadınlar bolca ıcmeli bence ,kendimize bakalım dimi opuyorumnanaktan

14. 16 Aralık 2009
  15. guzguz

guzguz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim ciddim cok kuru göz altlarım cok mor böyle ışıltılı birşey kullanmak istiyorum hem göz altım ayrıca ciddime ne olabilir tam bilemiyorum

16. 16 Aralık 2009
  17. nese_plamudu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım Max Factor’un Erace diye bi urun vardı cok ıyı kapatma ozelligine sahip ama biraz agır olgu ıcın goz cevrendeki cizgiler yogunsa bı sure sonra yogunlasıyo ve toplanıyo,arada bır kontrol edip parmagınla duzeltmen gerekiyo,lorealın fırcalı tuplu bi urunu var oda hafif bi kapatıcı,memnun kalmıstım,Estee Lauder complexion bunun da ıcınde ıkı ton kapatıcı var,cıldının uygun yerlerine farklı renk uygulaman ıcın ,Bobi Brown un tum urunlerini seviyorum,goz altı kapatıcısından da cok memnunum ve son olarak benefit markası da ıyıdır.Diger konuda yardımcı olamıcam cunku bende arkadaslardan yorum ve oneri beklemeye devam ediyorum,ama cıldıne uygun bı krem kullanmaya baslamalısın aksi halde krısıklıklar yerlesir.

18. 17 Aralık 2009
  19. normal nemlendirici gibi sürülüo,tabi mali dururumuzu düşünmeliyizzz:hulya:
    ama eğer bi gün alırsan aklında bulunsun..
    ışıltılı puda içinde bourjois'i önerebilirim...aydınlık ve ışıltı verio dediğin gibi..ürün bu:
    [​IMG]fiyatıda çok uygun 35 tl. civarında,kokusuda beyaz çikolata gibi çok güzel...opuyorumnanaktan