cildi canlandırma ve izleri küçültmek için deneyebılırsiniz

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve Suzgun tarafından 11 Mart 2008 başlatılmıştır.

11 Mart 2008
    Konu Sahibi : Suzgun
  1. Suzgun

Suzgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar yaklasık 3 4 aydır sivilce izleri için ugrasıyorum kırmızı fakat illet gibigeçmeyen izler antıbıyotık tedavisi ımex benzamycın tretın ısotrexın derkenızler içinen son novıderm exfolıant diye bişey verdi dr tam istediim gibi izler yokolmadı ama cıldım ın parladığını canlandıgını izlerın küçülüp toparlandıgını söyleyebılırım tanıtımında zaten ızler ve ınatcı lekeler için cılt düzensizliği için yazıyor denemenizi öneririmtabı 1 aydır kullanıyorum benm ıstedıgım izlerin tamamen gecmesı o da olcak inşallah ama şimdilik canlılıkda kazandı cildim sevgiler

2. 11 Mart 2008
  3. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    canım yazdıklarından bişi anlamadım ben:KK43: ne kullandın tam olarak ve nasıl kullandın ki?? ayrıntılı anlatman mümkün mü:)

4. 12 Mart 2008
  5. Suzgun

Suzgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım karışıkoldu haklısın ben akne derdım için dr a gıttım ve sırasıyla ımex tretın benzamycn ısotrexıngıbı soyucu sıvılce önleyıcı kremler kullandm en son iz tedavısı ıcın dr novıdem exfolıant önerdi bu dermokozmetık ürün sayesınde cılım canlandı parladı duruldu ve izler toparlanıp küçülmeye çekılmeye basladı gecelerı 1 keresürüyosun 1 ayın sonunda dahada erken etkı gosterıyor zaten tanıtımında da yazmıs inatcı cilt düzensizliklerinde lekelerde ve izlerde etkılıdır sanırım şimdi anlasılır oldu

6. 13 Mart 2008
  7. tiramisu

tiramisu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu ilacı kullanıp hiç memnun kalmamıştım..

8. 13 Mart 2008
  9. Suzgun

Suzgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sende izler içinmi kullanmıstın canm belkı de her ılac hercilde ıyı gelmıyodu benm cıldımı durulttu acıkcası

10. 23 Mart 2008
  11. tiramisu

tiramisu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım doktor iziçin vermişti ama bi faydasını görmedim

12. 24 Mart 2008
  13. Suzgun

Suzgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ACABA YETERINCE UZUN ZAMAN KULLANMADNMI 1 AYI GECMESİ GEREKIYO ACIKCASI BENDE ÖLE OLMUSTU PEKI ŞU ANDA NAPIYOSUN İZLERE NE KULLANIYOSUN NE DURUMDALAR

14. 8 Ocak 2011
  15. sedefsirma

sedefsirma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Slm arkadaşlar..
    Ben yeniyim burda ..Ama cilt bakımıyla çok ilgiliyim ve seviyorum.Gözeneklerinizi sıkılaştırmak ve siyah noktalardan kurtulmak istiyorsanız İnnovanın kil maskesini ve roc peeling kullanın çok iyi geliyor.Tabi bir de etkili nemlendirici lazım.Etrafımda da denedim gerçekten etkili...

16. 11 Ocak 2011
  17. gkje

gkje Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar cildimde sivilce lekeleri var bi tavsıyenız varmı bı ılaç falann çok moralımı bozuyor bu durum yardımcı olursanız sevınırım :)