cildim çok solgun :(

Konusu 'Genç Ciltler ve Sorunları' forumundadır ve selimelike tarafından 11 Aralık 2009 başlatılmıştır.

11 Aralık 2009
    Konu Sahibi : selimelike
  1. selimelike

selimelike Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yüzüm o kadar solgun ki hasta gibi duruyorum karşıdan. yüz temizliğine çok önem veririm aslında haftada bir peeling falan yaparım.hergün gül suyuyla silerim gayet iyi geliyor.ama şu solgunluk bir türlü geçmedi :1no2: kan testi falan yaptırdım değerlerim normal çıktı :S yardım edin lütfen

2. 14 Aralık 2009
  3. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    canim bendede var aynisi ve insan kendini yorgun hissediyor dimi bende sivilce falan sendede yok galiba biraz kuru ve cok solgun duruyo cildim bekliyorum bende cevaplari söyle canli parlak bi cildimiz olsun

4. 14 Aralık 2009
  5. Mnyk

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    benim gözlerimde cok yorgun gözüm ve yüzüm agriyor resmen ya cok yorgun duruyo kafayi yiycem ben makyajda yapmam her zaman yani kafama eserse ayda üc-dört kez aslinda leke sivilce yok ama dedigim problemler var kizlar maske krem sabun önerilerinizi bende bekliyorum izine bir haftam kaldi alirim eger yazarsaniz

6. 16 Aralık 2009
  7. nese_plamudu

nese_plamudu şaşkın prenses Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sigara iciyorsanız ne yazıkk ki cilt sararıyor kızlar,bende de biraz solgunluk vardı en son cilt bakım urunlerimi aldım yerde tum malzemelerimin markasını degistirdim,daha dogrusu bu kez -ve ilk kez oldu sasırdım!!!-satıs gorevlileri bana baya bi yardımcı oldu.Sizde belki cilt bakım urunlerinizi degistirseniz ıse yarar.

8. 16 Aralık 2009
  9. selimelike

selimelike Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sigara kullanmıyorum ben ama hep böyle :bbo:

10. 18 Aralık 2009
  11. Mnyk

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar hadi ama bekliyoruz benim izin günü yaklasti eger etkili bisey söylersenniz alicam izinde acil lütfen tavsiye yani deneyip memnun kaldiginiz biseyler yokmu hic

12. 19 Aralık 2009
  13. yasmin45

yasmin45 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar eğer birden kilo kaybı yaşadıysanız bundan kaynaklanıyor da olabilir.ben 65kilo ciwarındaydım,yüzüm de kanlı canlı yanaklarım bembe bembeydi.beyaz tenli olduğum için çok güzel duruyordu.fakat birden istemeden de olsa 7-8 kilo werdim.şimdi cildim eskisi gibi beyaz değil,sarı-beyaz arası bişey resmen.fotoğraflarda da bakıyorum yorgun duruyor yüzüm,gözlerim falan.tabi bende demir eksikliği de war,bu da bi etken benim için.cildim de çok kuru malesef.iyi nemlendiriciler kullanın eğer cildiniz kuruysa.
    şunu da unutmayan söyliyeyim,kansızlık yok demişsin ama istersen sadece demirine baktır.mesela benim kanım normal ama kanımdaki demir az.bundan da kaynaklanıyor olabilir..

14. 19 Aralık 2009
  15. gulmisal

gulmisal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sodayı buz kalıplarında dondurup sabahları temiz yüzünüzde eritin.kan dolaşımını hızlandırcak ve yüzünüze renk gelecek:)

16. 8 Ocak 2010
  17. cafelatte

cafelatte "GİT" Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ben dıştan ne sürersem süreyim kahveyi çok içince ve vücudum susuz kalınca cildim hemen reaksiyon gösteriyor bu yüzden bol su+yeşil çay içmenizi öneririm

18. 10 Nisan 2010
  19. gulumseynur

gulumseynur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    iyi fiki denicem canımm benimŞeniz