Cildim ışıltısını kaybetti

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve çiçesu tarafından 19 Kasım 2007 başlatılmıştır.

19 Kasım 2007
    Konu Sahibi : çiçesu
  1. çiçesu

çiçesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar yaşım 26. fakat cildim artık ışıltılı ve sağlıklıgörünmüyor. ne yapmam lazım fikri olan var mı. yazarsanız seviniirm.:CADIARZU

2. 19 Kasım 2007
  3. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    canım mewsimden kaynaklanıyor olabilir.Cildini ölü derilerden arındır buhar banyosu peeling kil maskesi gibi bakımlar işe yarayabilir. Bir de mutlaka çok su içmeye özen göster nemi azalan cilt de solgun gözükür.Tabi her şeyden önemlisi de pozitif olabilmek.Sağlıklı ve güzel günler canıma.s.

4. 19 Kasım 2007
  5. EU1

EU1 Guest

Nemlendiriciler Kullanirsan çok Iyi Gelecektir

Ayrica Nemlendiricileri Buhar Banyosundan Sonra Yap Bunun Dişinda Bol Bol Meyva Tüketmelisin Canimmm

6. 19 Kasım 2007
  7. BenNazKsK

BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba çiçesu

Öncelikle pling tavsiye ediyorum ve sonrasında arkadaşlarımında dediği gibi kesinlikle nemlendirici uygulamalısın..Mevsimsel geçici bir sorun olasada yüzündeki ölü deriyi atmalısın ..Bu konuda profesyonel değilim ama son olarak incelediklerim ve uyguladıklarım bunlar cnm..Umarım kısa zamanda eski canlılığına kavuşursun..Kolay gelsin..

8. 20 Kasım 2007
  9. bilgisayarcxix

bilgisayarcxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilal sen sanırım bitlisek ilaçları iyi biliyorsun çok sık bazı yaları tavsiye ediyorsun. benim karma bir cildim var çenemdeki sivilce izleri için byğday yağı kullanayım dedim. birde sirkeyi sulandırıp siliyordum. doktoruma sirke kullanıyorum dedim bir daha sürme yüzüne dedi.sakıncalıymış sanırım. senin bu konuda bir tavsiyen varmı. bir de ilaç olarak benzamycn ve axnilox kullanıyorum

10. 20 Kasım 2007
  11. nuriye

nuriye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benimde cidim önceden bebek gibi ışıltılı ve yumuşaktı ama hava şartlarından,mevsimlerden ve malesef sigardan dolayı eskisi gib canlı ışıltılı değil
    benimde cildim çok kuru birde günlük 3 lt.su içmeme rağmen kuru yani düşünün.bende du çok içiyorum ama meyve çok yemiyorum.başka ne yapmak lazım acaba.peeling dışında

12. 20 Kasım 2007
  13. maze

maze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    keten yağını ilkkez duydum biraz anlatabilirmisin?

14. 20 Kasım 2007
  15. maze

maze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canımseninle aynı dertlere sahibiz benimde cildim karma buğday yagını kullandım pek faydasını görmedim çok düzenli kullanmadığımdanda olabilir ama ben elma sirkesini sulandırıp içiyorum son kalanda yüzümü yıkıyorum haftada 1 veya 2 kez denemeni tavsiye ederim 1 de kayısı çekirdeği yağı kullanıyorum memnunum ondan nemlendirici falan kullanmama gerek yok o yetiyor bunuda tevsiye ederim bunun yanında o kadar çokk yağ aldım ki hangi birini anlatsam bilmiyorumm.........kafamçokkarıştı

16. 20 Kasım 2007
  17. mxuxge_p

mxuxge_p Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Benimde cildim kuru ve herzaman ne yaparsam yapayım pul pul olurdu.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bepanthene ve epınol kapsülün yarısını karıştırıp her akşam yıkanmış yüzüme sürüyorum.Artık ışıltılı ve nem dengesini koruyan bir cildim var.Deneyin göreceksiniz.:))