cildimde oluşan delikler için krem veya tonik öneriniz var mı?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve çamaxsxxixrsuyu tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : çamaxsxxixrsuyu
  1. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar, son bir senedir yüzümün küçük bir bölgesinde minik minik iğneyle delinmiş gibi delikler oluştu. gerçi bunu ben makyajla kapatıyorum ama (belki de artık çok geçtir) daha önce başına böyle bir şey gelen ya da bir önerisi olan varsa "ben bunları yok edebilir miyim? bir krem ya da tonik öneriniz var mı? ya da iyi gelen bir bitkisel çözüm, karışım, maske.....

2. 11 Ağustos 2008
  3. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    iyi yazmayın siz bakam. ben de böyle delikli delikli dolaşam hahahahha. ama heryerde de kadınlar kulubüne üyeyim diye söylerim, yüzü delikli bir arkadaşımız var diye utanırsınız.şaka bir yana kimse yorum yazmadığına göre bi çare yok demek ki...delikler,delikler...........................

4. 11 Ağustos 2008
  5. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    kil maskesinin iyi geldigini duymustum ama ne kadar dogru bilemem denemek lazım hemşerim :))

6. 11 Ağustos 2008
  7. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ay sağol canım ya...bu kdar öneri içinden seninkini yapamam sanırım, o kadar çok var ki hehehehehe. şaka bir yana...en azından bir öneri geldi. bir de onu yapam bakalım

8. 11 Ağustos 2008
  9. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben buz kalıbına sodayı dolduryorum sabahları kalkınca yada akşam yatmadan önce bitane alıom yüzümde gezdiriyorum kuruduktan sonrada gülsuyunu sürüyorum ohh mis gibi. gözeneklerim kapandı valla sabahları bebek gibi oluyo cildim. tavsiye ederim. inşallah sendede işe yarar.

10. 11 Ağustos 2008
  11. dogdoh

dogdoh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla canım ne kastettiğini tam anlamadım mesala bendede böle şeyler var ama sivilceli dönemimimden ve yanlış sıkılmış siyah noktalarımdan kalan izler seninki nasıl niye oluştu çok derinmi senin de sivilce veya siyah nokta gibi şeylerden sonra olduysa benim kullandığım yöntemi öneririm ama nasıl ve neden olduğunu anlayamadığım için bişey söyleyemiyorum...

12. 11 Ağustos 2008
  13. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    gözenekleri sıkılaştırıcı bi tarif istiyo anladığım kadarıyla. heeey çamaşursuyu abla nerdesin gel bakayım buraya:))))

14. 12 Ağustos 2008
  15. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sivilce ya da yanlış sıkılmış siyah noktarımdan kalan izler değil canım ya, sanki minicik iğne ile delinmiş gibi izler. yanağımın kulağa olan tarafında iki tarafta da küçük bir bölgede. neden olduğunu bilmiyorum bi sene öncesine kadar yoktu...

16. 12 Ağustos 2008
  17. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    dün, burda bir arkadaşın konusunu takip ederken 4'e kadar uyumadım sabahta 7de kalktım, uykum var, yatmaya gitmiştim ama bir bakayım dedim.....gözeneklerimde sıkışsa fena olmaz ama o minicik deliklere takıldım ben...yoksa gözeneklerim o bölgede çok belirginleşince mi delik gibi göründü bilmem ki

18. 12 Ağustos 2008
  19. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bak ben diom sodayı buz yap sür sonuç almazsan ben burdayım bukadar net yani.
    Şeniz