Cildimde sarkmalar başladı

Konusu 'Olgun Ciltler ve Sorunlar' forumundadır ve pasa07 tarafından 9 Aralık 2006 başlatılmıştır.

9 Aralık 2006
    Konu Sahibi : pasa07
  1. pasa07

pasa07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar,
    Dudak kenarlarımda hafif sarkma belirtileri var.Moralim çok bozuk.Aslında yaşımı hiç göstermem ama bunlar dahada fazlalaşmadan bir çare bulun.lütfeeeeen

2. 9 Aralık 2006
  3. Narinim

Narinim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pasa07 arkadasım ben avon kullanıyorum senelerdir üyeyim satış olarak değil sadece kendim için alıyorum ve çok uygun fiyatlarla kremleri çok etkili ve kısa zamanda görebiliyorsunuz faydasını avonun bunun için yeni çıkardığı bir ürünü var onu tavsiye ederim...
    avonun makyaj malzemelerinden çok memnun değilim fakat kremlerinin üstüne hiç bir markadan aynı sonucu almadım eğer isterseniz kullanın derim kısa zamanda göreceksiniz faydasını ...

4. 10 Aralık 2006
  5. pasa07

pasa07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Narinim,bende 15 gündür avonun yeni çıkan kremlerine başladım bilmiyorum artık faydası olurmu?T.ederim

6. 12 Mart 2007
  7. jasmin34

jasmin34 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paşacım hem kremini sür hemde ağız jimlastiği yap faydasını görürsün

8. 20 Nisan 2007
  9. rosebatum

rosebatum Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    ağız cimnastiği nasıl oluyoo:KK43:

10. 28 Nisan 2007
  11. cereneres

cereneres Guest

canım arısütü bal polen karışımı ciltte harikalar yaratıyo cilt sarkmasını gecirip sımsıkı yapıyor cildin bir süre sonra makas alınmıycak duruma gelicek inan bana

12. 28 Nisan 2007
  13. cereneres

cereneres Guest

hani şu arısütü,bal,polen karışımı macunlar var ondan haftada bir yüzüne maske şeklinde uygula hem cilt yumuşacık oluyor hemde sıkılasıyor

14. 28 Nisan 2007
  15. pasa07

pasa07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım çok teşekkür ederim.Bir tek sen yardımcı oldun.Pazartesi alacağım bu macunu.Aktarlardamı satılıyor.

16. 28 Nisan 2007
  17. çitlembix

çitlembix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ablacığım,ben de şu tavsiyede bulunabilirim(Suna Dumankaya'nın tarifi,ben hergün yapıyorum):pastörize sütü buz kalıplarına koyup buzlukta donduruyorsun,günde 1 kez temizlenmiş cildinde eriyinceye kadar gezdiriyorsun.Ben çok faydasını gördüm.Sigara kullandığım için cildimde sarkmalar baçlamıştı,şimdi çok memnunum.Dene,faydasını görürsün.Sevgiyle....

18. 29 Nisan 2007
  19. cereneres

cereneres Guest

evet canım aktarda bulunabilirsin,ayrıca arı sütü de al onuda yüzüne sür cildini inanılmaz toparlıyor bu ürünler...ben cok kilo vermiştim ve cildim sarkmıştı bu karışımı hem yedim hemde yüzüme sürdüm.sonuca gercekten inanamadım:1yes2: umarıım sana da cok iyi gelecektir:içelim: