Cildin Beyzlamasi Ve Yumşacik Olmasi Için

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve sinemha tarafından 23 Mart 2008 başlatılmıştır.

23 Mart 2008
    Konu Sahibi : sinemha
  1. sinemha

sinemha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    285
    Ödül Puanları:
    153
    lİmOnLA yOgUrDu KaRıŞtIrIp yÜzÜnÜze sÜrDünÜz mÜ BeMbEyAZ Bi cİlDiNiZ OlUyOo....
    LiMoNlA YoGuRdU KaRıŞtIrIp cİlDiNiZe iYiCe sÜrÜnN....mAsKe yApAr gİbİi...YaKlAşIk 30 Dk fİlAn beKlEyİn sOnRa yIkAyInN...aMa bUnU YaKlAşIk 10 gÜn bOyUnCa HiÇ ArAlIk VeRmEdEn yApInN....iNaNıN çOk FaYdAsI OlUyOo....cİlDiNiZ BeyZlIyO Ve YuMuŞaCıK OlUyOom
    bunuda bı yerden buldum

2. 23 Mart 2008
  3. arbar

arbar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu maskeyi bende yapıyorum.tavsiye edrim. ayrıca derya baykaldan duymuştum.sütü buzlukta donduruyorm.ve yüzüme sürüyorum.gerçekten faydası var hem buz hem süt iyi geliyor.arasırada soda ile yıkıyorum.cilt parlaklık kazanıyor.

4. 29 Mart 2008
  5. dertlikxixz

dertlikxixz hoşgeldin :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sonuçta haftada iki kez falan denio normalde ve ben kullandım her gün yaptım da kuru cildim yağlıya dönüştü sivilce tek tük çıkarken şu an sivilceli bi kızım:1no2: tavsiyem yapmayın ve sürecekseniz de sadece sorunlu bölgelere sürün benim cildim mahvoldu sivilceleri eskiden sıksam da bişe olmazdı şimdi çukurcuk kalıo hep ve yazdan beri geçmedi:çok üzgünüm: