çıldıracam!hangi emziiiikkkk?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ozzee tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

22 Mart 2010
    Konu Sahibi : ozzee
  1. ozzee

ozzee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar 25 günlük kızım var..daha öncede yazmıştım 3-4 saat bazen daha fazla memede kalmak istiyor ve uyumuyor..uyuklamaları 15er dakika gündüz 12 gibi uyanıp gece 3 lere kadar bizi telef ediyor..ağlaması memeden ayrılınca oluyor..herkes emzik istiyor diyor ama n..k marka 2 emzik ve uyduruk bakkal emziği denedim 2sinide almadı ..biri damaklı diğeri yuvarlak 2side silikon..sizde de olduysa ve şu marka şu şekil aldı derseniz önerileriniz bekliyorum çünkü uykusuzluktan perişanımmmm:ecrin_bebek:

2. 22 Mart 2010
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bende aynı senin gibiydik.kızıma bir buçuk aydan önce emzik vermedim.birkaç emzik denedim.ama nuk gece emziği en iyisi.ona hemen alıştı.bebeğim şuan 3 ayı geçti.hem uyurken de emebilir.nefen rahat alınıyor.ben ikişer tane aldım hep.saklama kabı da var yanında.

4. 22 Mart 2010
  5. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    benim kızımda silikon emzik almıyo nuk kauçuk kullanıyorum alışması zor oldu saatler parmağım emzikde bekledim ama deydi şimdi çok rahatım

6. 22 Mart 2010
  7. sezince

sezince Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    chicco damaklı-kauçuk emziği kullanamadık, avent'in anne memesine uyumlu 0+ silikon emziğini aldım, memnunuz.

8. 22 Mart 2010
  9. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    ben 4. aydan sonra zorla alıştırdım önceleri verdiğim gibi atıyodu.sonra azmettim o attıkça ben verdim zamanla emme süresi arttı şimdi 20 aylık ve hala kullanıyor :) emzik rahatlık gerçekten.Bende Nuk aldım ilk damaklı silikon.

10. 22 Mart 2010
  11. papatyass

papatyass Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    biz de çok emzik denedik.ev emzik deposu gibi oldu.en ucuzdan en pahalıya kadar hepsinden aldım.ama silikon emzik emmedi hiç.sert oluyo onlar ağzına rahat oturmuyo emanet duruyo(aslında silikonlar daha temiz oluyo kauçuklar çabuk bozuluyo ve hemen pisleniyo).en son NUK damaklı kauçukta kaldık.

12. 22 Mart 2010
  13. pikolata78

pikolata78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    canım biz oğlum doğduğunda nuk, avent, chicco, bakkal emziği aldık. kiraz modeli damaklı, kauçuk , silikon aklına ne gelirse fakat oğlum emmedi. 5 ayını doldurmak üzereydi. diş kaşıntısı yüzeünden husursuz olduğu bir gün bakkal emziğini verdim emdi.sonra nuk damaklı verdim onuda emdi. şimdi damaklı olan emziklerin hepsini emiyor. ben de şaştım kaldım. 4, 5 ay uğraştık emmedi de yaklaşık 5 aylıkken emdi sıpam :)

14. 22 Mart 2010
  15. wetw

wetw Mucizenin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben de birçok emzikten sonra nuk marka kauçuk emzik verebildim. Yanlız umarım sonun 'gece beslenmesi,emme istegi ve sık uyanma sorunu yardım edin kızlar.. ' konu başlığındaki ben ve diğer arkadaşlar gibi olmaz. Bizde aynen bu tür sorunlarla başladık ve geceleri uyku arasında yalancı emzik almıyor beni kullanıyor...

16. 22 Mart 2010
  17. tubilay

tubilay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende aynı şeyleri yaşadım ama sorun emzik değildi.Kızım göğsümdeki sütle doymuyordu ve sürekli mememde kalmak istiyordu çekince ağlıyordu aralıksız 2 saat emzirdiğimi bilirim ama banamısın demiyordu e karnı aç oluncada uyuyamıyordu haliyle doktorumuzu değiştirdik bizi hemen mamaya başlattı ve tüm sorun çözüldü..Acaba bebeğin doymuyor olabilir mi?

18. 22 Mart 2010
  19. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım bebeğinin sağlığı açısındadanda damaklı emzik kullanmanı tafsiye ederim alışması zaman alabilir emziğe ama alışcaksada damaklıya alıştır