çıldırıcam artık saçlarımı tatlı bi kahve yaptırmak istiyorum ama kızıllık olmasın

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve ddmerhan tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

19 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ddmerhan
  1. ddmerhan

ddmerhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oncelikle herkese merhaba ben saçlarımı yaklaşık 7 ay once elegan kahveye boyamıstm kolestonun bu rengi cok sevdm tenim ne esmer ne buğday arası değişik sarımtraklık var bundada kızıllık var dye yakıştı heralde 3-4 defa bu rengi boyadm sonra daha acıgını istdm numarası daha yuksek olan ısıltılı kahveyi boyadm ama bi ton koyusu oldu sonra tekrar elegana dondum ama bu renkten sıkılmstm artk lorealin acık havana ambreyi boyadm bunda da
    kahvelikten eser olmadı azcık turunculuk olcagna kızıl kahve gibi bsy oldu bunun üstne gidip lorealin ultra açıcı dore kahveyi aldım saç diplerim cıkmıstı diplerim cok pis bi turuncu oldu.bnm sacmda koyu kahve ile siyah arası bi renk kendi sacım.koyudaistmyrm kaslarımında sırıtmıcagı tatlı bi kahverengi boyatmak istiyorm neler onerirsnz lutfen yardım edn sac ne kadar degstryo insani ya dısari cıkmak istmyrm yadırgyrm ama cokta koyu ismyrm bariz kahve olsun istyrm. küllü ve irize bu açıcıdan sonra boyanmıyoms boyada yazıyo sizce ne yapablrm

2. 19 Kasım 2008
  3. ebrunazlxix

ebrunazlxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben denemedim ama saç boyama ve saç rengi hakkındaki öneriler başlığı altında arkadaşlar bayağı bir tartışmışlar. Turunculuğun gitmesi için kullanacağın boyanın içine fındık büyüklüğünde mavi boya katılması işe yarıyormuş, söylediğim başlık altındaki forumları oku bence bayağı tecrübeli arkadaşlar var

4. 19 Kasım 2008
  5. ddmerhan

ddmerhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim ebrunazlı okudum forumlardaki yazıları sayfa sayfa ama benim durumum brz karışık olduğu için ayrı bi başlık altında danışmak istedim

6. 19 Kasım 2008
  7. YağMuR_20

YağMuR_20 Guest

aynı sorunu bende yaşıyorum saçımı ne zaman kahverengiye boyasam kızıllık oluyor okadar para döktüm boş.ne yapsam kurtulamadım ;(

8. 19 Kasım 2008
  9. ddmerhan

ddmerhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki sizce tekrar elegan kaveye boyasam aynı sonucu alır mym ilk boyadıgım gibi olablr mi yoksa daha kzılımsı mı olur

10. 20 Kasım 2008
  11. ddmerhan

ddmerhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    resimlerimide koym bi bakın ama diplerim uçlarından 2-3 ton en az daha açık sarımsı bi turuncu ama resimde koyu cıkms bide gun ısıgında cekmedm o resmi evde cektm dısarıda beni dusunun ya :KK43:

12. 20 Kasım 2008
  13. chantyclarie

chantyclarie Guest

canım sana şunu söyliyim aklında bulunsun
    saçlarını boyarken eğer kesinlikle kızıllık istemiyorsan
    sonu 0 olmalı boyanın ya da sabit bi rakam
    mesela atıyorum boyalarda genelde 4 numara kestane rengidir
    işte bu 4 numarada hiç kızıllık yoktur
    ama atıyorum 4.48 mesela yine kestane rengi olsa bile noktadan sonra numara geliyosa o boyada mutlaka kızıllık vardır..
    bu bütün renklerde ve numaralarda geçerlidir

14. 20 Kasım 2008
  15. ddmerhan

ddmerhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bundan sonra dikkat edicem saolun :)

16. 21 Kasım 2008
  17. mylilapause

mylilapause Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bronz kahve palettenin harika i renk dene derim..ben boyadım istedigim kahve hem kızıllıkta yok canım

18. 21 Kasım 2008
  19. ddmerhan

ddmerhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saça gore degsr mi bilmyrm ama annemin bi arkadası 3. kez bronz kahveye boyattı ve sadece guneste dgl normaldede kahve kızılımsı bir renk gibi gozukuyo bide cok koyu geldi gozume elegan kahve boyuyodm ben ondaki kızılımsılık kafi geliyodu ama brz daha acık istyrm bu sfeer sizce %8 lik peroksit kullansam elegan kahvede nasıl olur tenime en cok giden renk elegan kahve lorealde bulamdm tenime giden rengi kolestonda cok saclarımı dokuyo loreal rengi tutturamadı ama acıcı olamsına ragmen sacım cok cok az dokuldu elegan kahveye yakın lorealde onereblcgnz renk var mı