Çıldırıcam!!! kızım sol göğsümü tutmuyor :((

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve ELALI tarafından 29 Ekim 2009 başlatılmıştır.

29 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ELALI
  1. ELALI

ELALI biriciğim, canım kızım... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar benim kızım sağ göğsümü artık çok şükür alıyor ama sol göğsümü 2 gündür canı isteyince alıyor, canı istemeyince almıyor ne yapıcamı şaşırdım bu durum canımı çok sıkıyormafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
    böle bi durumla karşılaşan var mı? ne yapmam gerekir nolur bana bi yol gösterin...
    benmi memeyi vermeyi beceremiyorum diye kendimde suç aramaya başladım artıkmafoldumben

2. 29 Ekim 2009
  3. seydahancer

seydahancer Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim oğlumda öyle hastanede alıştı sağ göğüsüme şimdide aynı senin gibi solu isterse alıyor acıkınca ilk önce solu ver zamanla alışır üzme kendini hiç

4. 29 Ekim 2009
  5. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nerden anlıyo bıcırıklar yawwww...inşş tutar pes etme

6. 30 Ekim 2009
  7. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    kıslar malesef artık kızım sol gögsümü tamamen almıyo tek gögüsten doyuyo sol minicik kaldı oyüzden ve sanırım ordaki süt ya acı yada ekşidi mideki kalkıyo memeyi aldıgında tuturmuyom kusmasın yavrum die çok üzgünüm tek gögüs yetiyo ama kızmı daha iyi besleyemiyom:KK43:

8. 30 Ekim 2009
  9. ELALI

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    cnm benim kız sinirlenince hiç almıyo, çok acıktığındada malesef sinirli oluyo:kedi:
    dün gece o kadar uraştım almadı mecburen sabah sağdım sol memeyi, az öncede keyfi geldi ve tuttu soluakannehir
    senin oğlanda hala istediği zamanmı alıyo solu? bu çocuklar resmen oynuyolar yahu bizimleekaydirigubbakcemile3

ahh ahh inşallah şeymacım:Saruboceq:
    nerden anlıyolar bilmiyom walla kuzum sağı alan kız sola gelince ortalığı yıkıyoo:kedi:

ayy musyas senin kızda almıyo haaa:kedi: bende yanlız oldumu düşünüyodum, sen soldaki memeyi hiç sağmadınmı peki, sütmü kaldı içindede şimdi küçük kaldı? benimki çok şişince ben sağıyorum mecburen...
    tek göğsünü kaç saatte bi veriyosun cnm sütün yeterli geliyodur inşallah, ek mama falan vermeye başladın mı?
    bende düşünüyodum acaba soldaki sütte bi acılık falan varmı diye ama istediği zaman tutuncada bu tezde çürüdü-tatlicadiarzu-

10. 30 Ekim 2009
  11. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    ayni dert bendede var o yuzden surekli sagdan emdigi icinde sol kucuk kaldi tutamiyor :KK43:(((

12. 30 Ekim 2009
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    canım sakin ol önce..
    çok çok erken daha ve önünüzde uzun bir maraton var inşallah.
    zaman ver bebeğine bence rahatına geliyordur sağdan emmek muhtemelen..
    sürekli dene sürekli dene..
    almıyorsada mutlaka sağmaya çalış..

14. 30 Ekim 2009
  15. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    sşm cnm yarım saatte bir veriyom mecbur deli gibi kavga ed,iyo memeyle anca yetiyo yoksa aç kalıre die korkuyom sagsım cnm şişmedi hiç çekmedi dogru dürüst arada veriyodum çekiyodu bir ik idk sonra çöıkarıyo aglıyodu sütte akıyo ordan ama sagmak onun çekmesi gibi olmuyo kuşum ya 85kaldı o canım çok sıkkın doktora gidicem bu yüğzden gögsümü göstercem osüt ne halde die sorcam emzirmekt istemiyom onla kusar süt onu zehirer ekşidiyse die mama vermiyom cnm biara vermiştim günde bikere kabız oldu aptamili kaldıramadı bebelac yedi onuda kestim şim di tek sagsa nanne sütü alıyoı maşallahı varopuyorumnanaktan

16. 30 Ekim 2009
  17. ELALI

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    ayy senindemi yaaaakannehir meğer bu dertten yakınan epey kişi varmış:gitme:
    cnm sen solu sağmıyomusun peki?

sürekli deniyorum cnm ama sonunda kızım galip geliyo ağlıyo ve öbür memeye geçiyoruz:gitme:
    inşallah dediğin gibi zamanla düzelir ve her verdiğimde alır memeyi:Saruboceq:

cnm inşallah sütünde bi problem yoktur doktora gösterince yaz mutlaka...
    bende hastanede aptamil vermiştim mecburen, inşallah hiçbirimiz mamaya ihtiyaç duymadan emzirebiliriz:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

18. 31 Ekim 2009
  19. lllalll

lllalll b@rış ve @loş'un @nnişi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    elacım göğsünü inatla ver inanıyorumki alacaktır ve sürekli sağ göğsünüüü sağdıkça ve bebek emmdikçe süt daha çok geliyoryerimseniben...