çıldırıcam lütfen yardım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve lal1980 tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : lal1980
  1. lal1980

lal1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar adetim 5 gün geçti yaklaşık 10 gündür adet oluucakmış gibi ağrım var ama sürekli bugün çok açık kahve akıntılarım var test yapmadım beklemek istedim biraz normalde 28 günde adet olurum ilk defa gecikiyo rahim filmi çektirmiştim bu ay o yüzdenmi oluyo lütfen bilgisi olan yazsın

2. 19 Mayıs 2010
  3. BebisKoM88

BebisKoM88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim 5gün gecmis ne bekliyorsun daha yapsana hemen bir test.delikafadulden
    bende 4 gün öncede cikmisti

4. 19 Mayıs 2010
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bencede hemen bir test yapın sitresinden kurtulun.inşallahta istiyosanız hamilesinizdir

6. 19 Mayıs 2010
  7. lal1980

lal1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar çok iyisiniz.yapıcamda ne bileyim korkuyorum ya tek çizgi olursa diye eğer bugün de olmassa yarın kesin yapıcam inşallah hayırlısı olur.inşallah

8. 19 Mayıs 2010
  9. bengusu

bengusu herşey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    tek çizgide olabilir çift çizgide önemli olan sonucu öğrenmek ve buna göre adım atmak yani bizden başka ne tavsiye istiyorsun anlamadım bunun tek yolu idrar ve kan testi yaptırmandan geçer biz sana hamilesin desek hamile olduğunu mu düşüneceksin ya da hamile değilsin desek inanacak mısın?
    Allah her şeyin hayırlısını versin,senin için ne hayırlıysa o olsun,çıldırmaya falan gerek yok,sakin ol ve testini yap bence :kahve:

10. 19 Mayıs 2010
  11. lal1980

lal1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    2,5 yıldır bu özlemle yanıp tutuşmakla belki biraz çıldırmakta haklı olabilirim.ben sadece aynı şekil olan varmı diye sordum rahim filmi çektirmiştim o yüzden.evet haklısın sizin bişey demeniz değiştirmicek ama bu site niye var herkes birbirine destek olsun diye.allah hayırlısını versin.

12. 19 Mayıs 2010
  13. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım seni çok iyi anlıyorum bende beşinci yılımda hamile kaldım onun sevinci mutluluğu bambaşka ama bekledikce sitres yaparsın kendi kendini yiyip bitirirsin sonucu öğrenmen seni rahatlatacaktır

14. 19 Mayıs 2010
  15. lal1980

lal1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın bugün geçti eğer gelmezse yarın kan testi yaptırıcam.çok teşekkürler

16. 19 Mayıs 2010
  17. bengusu

bengusu herşey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    7 yıllık evliyim çocuk özleminin ne demek olduğunu çok iyi bilirim çok şükür ki şu an 6 haftalık hamileyim,her adet öncesinde acaba bu ay hamile olabilir miyim diye her türlü belirtiyi gebelik belirtisi olarak sorguladım ama hiç bir zaman adetim geçip de burdaki arkadaşlara sizce hamile olabilir miyim diye sormadım bunun yerine test yaptım merakımı giderdim,adet günü geçtikten sonra yapılan idrar testlerinin güvenilirliği çok yüksek,sende öncelikle test yapsan bekleyerek çıldırmaktan kurtulursun bence ve inşallah testin pozitif çıkarda sevinçten çıldırırsın,belki testte ikinci çizgin silik çıkabilir o zaman sorabilirsin sizce hamile miyim diye benimde sana vereceğim cevap genelde silik çizgi hamile olduğunu gösterir ama en iyi sonucu kan testi yaptırarak alabilirsin derim.
    bu sitenin neden olduğunun hepimiz farkındayız destek neymiş zaten üye olduğum topiklerde bunu fazlasıyla görüyorum ve gösteriyorum.
    Seninde dediğin gibi Allah hayırlısını versin ve inşallah hamilesindir de sevinçten çıldırırsın.

18. 19 Mayıs 2010
  19. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    4 yıldır çocuğum olmadı.allah en sonunda verdi kızımı bana.klomenle hamile kaldım.şimdi 32 haftalık hamileyim.canım rahim filmi hamileliği kolaylaştırıyormuş.yani rahim filmi çektirip ertesi ay hamile kalan çok.belki hamilesindir bilemicem ama bunu öğrenmek ve çıldırmış olmak için test yapmalısın.daha test yapmadan kendini neden yıpratıyorsun.eğer çıldırmış olsaydım ben cıldırırdım.çok bekledim çünkü.simdi hemen bir test yap.ve hamile değilsen üzülme yıpratma kendini.çünkü allah verceği zamanı biliyor.ama hamileysen istediğin kadar çıldır bu mutluluğu yaşa.ve kocaman harflerle buraya ben hamileyim diye yaz