çıldırıcam yardım

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve stuff.edc tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : stuff.edc
  1. stuff.edc

stuff.edc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    siyaha boyalı saclarımı palette renk acıcıyla actım acık kahve oldu acık kumrala boyadım ama gene istediğim acık kumral altın sarısı gibi olmadı 2.kez palette yogun acıcı kullanmayı düşünüyorum sarıya donermı 2. açısımda? sac rengimde suan bu altın sarısı istiyorum

2. 2 Şubat 2010
  3. sunset

sunset Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saçlarını açmışsın kumralda boyamışsın.bende senin gibi yaptım sarı olmadı kumral oldu.şimdi ben yavaş yavaş sarıya boyayacağım.bence saçlarını yoğun açıcı ile tekrar açma ben yazmıştım tekrar açmammamı yazmışlardı

4. 2 Şubat 2010
  5. sunset

sunset Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saçlarını açmışsın kumralda boyamışsın.bende senin gibi yaptım sarı olmadı kumral oldu.şimdi ben yavaş yavaş sarıya boyayacağım.bence saçlarını yoğun açıcı ile tekrar açma ben yazmıştım tekrar açmammamı yazmışlardı.altın sarısına boyasan açmadan olur mu acaba yada o renge yakın renge mi boyasan önce yavaş yavaş böylede olabilrCADIARZU

6. 3 Şubat 2010
  7. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet bencede açıcı sürme birdaha saçın yanabilir onun yerine çok açık altın sarısı var onunla bir boyarsan 2-3 ton açılır ben de yaşadım bunu zamanında

8. 3 Şubat 2010
  9. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    siyahtan kumrala dönmen nile büyük başarı bencede tekrar açma saçların mahvolur arkadaşlarında tavsiye ettiği gibi açık sarılara boya 2, 3 boyamada sarıya dönmeye başlar acele etme

10. 3 Şubat 2010
  11. stuff.edc

stuff.edc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sabır diyosunuz yani bakalım 1-2 ay sonra altın sarısı deniyim ozaman

12. 4 Şubat 2010
  13. mutlulukla

mutlulukla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben saçımı siyahtan sarıya çevidim ilk açışımda altın sarısı yaptırdım ama arada kızıllıklar var diye kimseyi dinlemeyip bidaha açtım saçımı şuanda evet sarı oldu saçım ama öyle yıprandı ki neller çektiğimi bir ben bilirim düzeltmek için keşke öyle bıraksaydım diyorum sonuçta geç olsun ama sağlıklı ben pişmanım bnce yapma derim şimdi uğraşıorum işte