Çıldırınca.....

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve dalya05 tarafından 3 Eylül 2008 başlatılmıştır.

  3 Eylül 2008
  Konu Sahibi : dalya05
 1. dalya05

  dalya05 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  272
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  Kadın aklı başındayken erkeği sever; ilişki devam ettikçe ruh haline bakar; çıldırmak üzereyken de çeker gider...

  ‘Çıldıracağım artık, şu yaptığına bak!’ diyen bir kadını, bu sebeple mutlaka dikkate alınız.

  Size göre kadınsal sayılan mazeretler, kadınsal arızalara dönmeden duruma müdahil olmazsanız, o sizi her halinizle seven kadın, sizden öyle bir gider ki ardına bile bakmaz


  Peki, kadın neden çıldırır?

  İlişkinizin rengi siyah ve beyaz arasında gidip geliyorsa; ondan maviyi, pembeyi, yeşili, kırmızıyı,vs...esirgiyorsanız bilin ki sadece iki renkle hayat geçmez! Önceleri kendi kendine düşünen kadın, bir süre sonra çevresiyle siyahı ve beyazı paylaşacaktır.Çok ses, çok yorum

  Ona sizin için ne kadar değerli olduğunu uzun uzun anlatmak yerine gösterin! (En etkileyici erkek tavrıdır)

  Hayatınızda öncül olanların, işiniz, aileniz ve arkadaşlarınız olduğunu gözüne gözüne sokmayın.Unutmayın herkesin bir ailesi, işi ve dostları var.Yani bu üçgen sadece erkeklere özgü değildir.

  Onu hayal kırıklığına uğratacak tarzda davranmayın; çünkü hayallerinin artık boş olduğunu düşünen bir kadını asla yanınızda durduramazsınız.

  Bu hayat iki kişilik değildir; ama aşk -eğer gerçek aşksa- sadece iki kişi arasında yaşanır.Sizinle ilgili aklında şüpheler oluşmuşsa, zaten ipin ucu kaçmaya başlamış demektir.Kayıp geceler, onun yanındayken sessize alınmış veya kapatılmış cep telefonu, ekranda belirir belirmez silinen cep mesajları gibi...

  Geçmişteki aşklarınızı yüreğinizin bir kenarında ille de tutmak istiyorsanız tutun bir lafım yok; ama sevgiliniz sizin arkadaşınız değildir. Ne kadar samimi görünürse görünsün, ne kadar anlatılarınızdan hiç rahatsız olmayacak kadar rahat davranırsa davransın asla geçmişteki aşk anılarınızı onunla paylaşmayın.

  Aşkın kıyısından ne kadar uzaklaşırsanız kadın da sizden o kadar uzaklaşacaktır.Hayat mücadelesi filan derken unuttuğunuz ve nedense bıraktığınız yerde durduğunu düşündüğünüz kadının artık ilişkiyle ilgili sancıları başladıysa, bilin ki çok kısa bir süre sonra o sancıları aynı şiddette siz de çekeceksiniz demektir.

  Zor günler geçiriyorum, diyen bir kadının eğer o günlerinde yanında olamıyorsanız vay! halinize. Zira bu tavrınızın affedilebilmesi gibi bir şey, söz konusu bile olamaz.

  Çiçek almak erkekliğinize zeval getirmez; bilakis erkekçe bir tavır, bir duruştur bir kadını çiçekle karşılamak.

  Bir kadınla tartışmaya asla girme, martavalına inanmayın.Eğer kadın onu rahatsız eden konuyu sizinle tartışamazsa geceyse sabaha, sabahsa geceye kadar kendi kendine kurar
  Onu özlediğiniz için arayın, aramak zorunda hissettiğiniz için değil.Zoraki bir aramayla, içinden gelerek arama arasındaki farkı anlayacak kadar zekidir kadın.

  Bir kadının çıldırdığını anlamaksa hiç zor değildir;tıpkı onu çıldırttığınız gibi...

  Nedir sonuç: Kadın gider.Gittikten sonra da ne başka kadınlarla geçirdiğiniz keyifli vakitler onu ilgilendirir, ne de sizin onun hakkında artık ne düşündüğünüz.Eeee, artık çıldıran bir kadından da incelik beklemek ayıp ve de günahtır!

  Binnur Edisan