Çıldırmak Üzere Olan Zavallı Yeni Gelin!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve amancia tarafından 5 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : amancia
  1. amancia

amancia Teleften bir gece.. Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    meraba arkadaşlar. çıldırmak üzre olan bahtsız yeni gelin benim! eşimle geçen yaz evlendik birbirini seven normal bi çifttik eşim bana çok bağlıydı tanışma dönemlerimizde çok peşimden koştu ama evlendikten sonra çok değişti. Soğuk ilgisiz bi adam olup çıkıverdi. Bunu dile getirdiğimde ise değişmediğini ilişkimizde bir problem olmadığını söyleyerek herşey normalmiş gibi davranıyor. örneğin;onu mutlu edecek şeyler yaptığımda sevindiğinde sadece aşkım bitanem gibi sevgi sözcükleriyle hitap eder oldu. hiç değişmediğini iddia ediyor ama diğer çiftlere baktığımda eşim çok ilgisiz. boşanma fikri şu sıralar aklımda olan tek şey yolun başındayken dönmek gibi. sizce abartıyor muyum? yoluna girer mi olur mu böyle şeyler düzelir mi ne yapmalıyım düzelmesi için? şunu da ekliyeyim eşim cinsel anlamda hiç soğuk değil, çok istekli bu konuda her an hazır diyeyim. o bana öyle ilgisiz davranınca doğal olarak bende bu konuda ilgisiz oluyorum hırsımı öyle çıkarıyorum sanırım.
    şimdiden teşekkürler yorumlarınız için.

2. 5 Mayıs 2010
  3. buurcuum

buurcuum duru`m artık bizimle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence biraz fazla abartıyosun sana aşkım,bitanem diye hitap ediyomuş işte.sana karşı soğuk olsa bence cinsel anlamdada soğurdu.eğer yorucu,zor bi işi varsa belki ondandır yani sırf bu sebepten dolayıda boşanma derim

4. 5 Mayıs 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

: )

tanışma döneminizde peşinizden koşması normal. dereyi geçene kadar çoğu kişi yapıyor bunu. evlendikten sonra da artık onun olduğunuz için çabalamayı bir kenara bırakıp "özüne dönmesi" normal.kaydirigubbakcemile3

hiç kimse ömrünün sonuna kadar birinin ardından koşamaz değil miaklinialirimsmile

evliliğinizi ya da eşinizi diğerleri ile kıyaslayarak çok büyük bir hataya düşüyorsunuz. her birey farklıysa yaşadıkları da farklıdır. zemuszemus

önce kıyaslamayı bir kenara bırakıp eşinizden istediklerinizi onu suçlamadan anlatmayı denediniz mi?CADIARZU

6. 5 Mayıs 2010
  7. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bunun için boşanılmaz canım kusura bakma ama çok abartıyosun...eşini karşına alıp uygun bir dille konuşursan seni anlıycaktır....okumuyomusun burda arkadaşlar neler yaşıyo evliliklerinde yinede yuvasını kurtarmanın yolunu arıyo çoğu... okumadıysanda oku şükret haline bence...herkesin derdi kendine diyosanda yuvanı boşa yıkarsın bunun yerine konuşup anlaşmaya bak çözülmeyecek iş değil bu...hayırlısı olsun...

8. 5 Mayıs 2010
  9. pays_bas

pays_bas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evlilik öncesi....
    Evlilik sonrasi.....

iste bütün mesele bu! Canim hic bosuna tatli canini sIKma , bir erkegin evlendikten sonra tipki evliliginizden önceki gibi olacagini tahmin etmiyorum. Zaten olmamali, birbirinizi 24 saat görüyorsunuz, alisiyorsunuz, hersey normallesiyor. Ve bu dönemde sürekli olarak sana canim cicim olmasini istiyorsun anladigim kadariyla, ama sürekli bunlari ondan bekleyemezsin. ayrica anlattiklarina bakilarak esin gayet samimi ve sicak davraniyor sana. daha fazlasini beklemek bence biraz sacmalik olur. Ha esin senden uzaklasiyordur, duygusalliginiz bitiyordur o zaman ayri... ama zamanla evliliginiz oturacaktir, simdiden ayrilik fikriyle yiyip bitirme kendini yazik edersin. sakin ama sakin bu fikre alisayim deme, zavalli esinden olursun.

10. 5 Mayıs 2010
  11. asutaha

asutaha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    hey yarabbim yaaaa
    ortada hiç bişey yooken boşanma fikri nasıl aklınızdan geçiyo hala sevgilimi zannediyosunuz kendinizi yapmayın allah aşkınıza bardağın boş tarafını görüp böle kuruntu yapıcağınıza dolu tarafına bakıp mutlu olmayı deneyin

12. 5 Mayıs 2010
  13. amancia

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar durumun daha kötüye gitmesinden korkuyorum bu adam soğuksa nerden bilicem yarın öbürgün aldatılmadığı mı başka bi kadının olmadığını? yolun başındayken önlemek amacım daha kötü günleri.

14. 5 Mayıs 2010
  15. amancia

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    konuşuyorum cnm hemen hemen hergün neredeyse noldu neden böylesin diye saçma sapan cvplarla konuyu kapatmak zorunda kalıyoruz. hiçbişey yokmuş gibide devam ediyor.

16. 5 Mayıs 2010
  17. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cinsel hayatınız olumsuz sa bu da erkeği etkileyebilir yani

18. 5 Mayıs 2010
  19. DeLiBoNCuK

DeLiBoNCuK AnLaŞıLMaZ BiÇiMdE Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    normal canım benım etrafımda gördüğüm yenı evlılerde böyle dıyo ama normal boşanmak ıcn bı nedne değil cok abartma canım