Çıldırmak üzereyim, bana bi çare....!!!!

Konusu 'Ocak Anneleri' forumundadır ve HULA tarafından 22 Nisan 2010 başlatılmıştır.

22 Nisan 2010
    Konu Sahibi : HULA
  1. HULA

HULA canım yamanımmmm.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaklaşık bir haftadır yaman emmek istemiyor.memeyle savaşıyor resmen.ağzına getirince basıyor çığlığı.kafayı yicem.sütüm artmıştı şimdi yine azalmaya başladı emmeyince.başka bişey de vermiyorum inatla.kilo alamicak diyede korkuyorum.sağıp biberonla veriyorum 30-50cc içiyor ondanda.zorla. kaşıkla verdim yarısı dışarı gidiyo. nooldu çocuğuma anlamadım.sabah 5:30 gibi 2 dakka filan emdi.aralarda zorla tıkıştırdım 2-3 yudum aldı bıraktı.saat 10 oldu nerdeyse.ellerini deli gibi emiyo,benim elimi emiyo ama memeyi almıyo.geceleri emiyo sadece bide uykuluyken.bide artık açlıktan bayılacakken mecbur kalıyo heralde.memeye yaklaştırınca bile kafayı çeviriyo hemen direniyo.napacam ben çok üzülüyorum,sinirleniyorum,bunaldım,yoruldum.....emsin istiyorum:sinifsinif:mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

2. 22 Nisan 2010
  3. _sinemis_

_sinemis_ KaNaTSıZ MeLeĞiM :) Pro Üye

Beğenildi:
    126
    Ödül Puanları:
    153
    galiba yaman memeyi bırakcak canım göğüs ucuna hafif tatlandırıcı sür öyle alıştrmaya çalış birde sık sık göğsünü ver istemesede 2 çekse yeter öyle öyle bırakmaz belki bu dönemde bebeklerin bırakma olasılığı fazlaymış başka bişey verme aç kalınca emcek mecbur birkaç gün dayan ısrar et 1 haftdır sinirlerin bozulmuştr anlıyorum ama biraz daha dayan canım memeyi bırakmasın

4. 22 Nisan 2010
  5. Ayseda

Ayseda Alperen pamuk oğlum benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende oglumu savaş ederek emziriyorumm baştan beri hep böyle sagıyodum ama az çıktı..

6. 22 Nisan 2010
  7. Hoya

Hoya Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    parfüm kullanıyor musun canım

8. 22 Nisan 2010
  9. Poseidon83

Poseidon83 sudagidan.blogspot.ae Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben de ayni sikintidan gectim, benimki emiyordu ama sürekli agliyordu doymuyordu tasinma sürecinde ve 3 kere ardarda ucak yolculugumuzda aglamasin diye mama verdim sonra iyice alisti mamaya
    üstüne nedenn oldugunu anlamadim gögüslerim kanamaya baslayinca emmek istemedi simdi yaralarim gecti ama memeyi vermek icin savasiyorum basiyor cigligi istemiyor memeyi artik.
    ben de mecbur mamayla devam edicem gögüslerim de artik hicc dolmuyor
    her iste bir hayir vardir mama vermedigim zamanlar yusuf uyumuyordu sürekli agliyor aglamasi dursun diye sallanan besiginde bütün gün salliyordum kendinden gectigi icin susuyordu, simdi mama veriyorum doydugu icin aglamiyor hic sallamiyorum mamadan sonra sabit yerde durmaya basladi birden ellerini kesfedip oyunlar oynamaya basladi diger türlü bebek acliktan dolayi bisey yapmiyordu ya agliyor ya da sallanarak kendinden geciyordu. o yüzden iyiki mamaya baslamisim diyorum yavrucak sosyal gelisimine cok gec baslicakti yoksa.

10. 22 Nisan 2010
  11. Poseidon83

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben de gögsümü sagip biberonla vermeye calismistim ama nedense biberonla mamayi yiyor anne sütünü istemiyordu neden anlamadim heralde mama daha hoslarina gidiyor

12. 22 Nisan 2010
  13. HULA

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok yaa parfüm filan kullanmıyorum bu nedenden dolayı.az önce 1-2 dak. emdi yine zorla hafif uykulu.bu kadar az yerken nasıl oluyorda her bezini ıslatmayı beceriyor anlamışta değilim.

14. 22 Nisan 2010
  15. HULA

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya aslında bizimki uyuyo 3-4 saat kesintisiz nerdeyse gündüz.uyanıyo sonra yine uyuyo.uyumasında sorun yok ama acaba açlıktan mı uyuyo ki..ooofffffff allahım ne yapacağımı şaşırdım:sinifsinif:

16. 22 Nisan 2010
  17. Poseidon83

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Hulacim bir karar vermen lazim artik, ya anne sütüne devam pompayla da olsa bebegi zorlican anne sütü vericen ya da daha sonra anne sütünden iyice kesilme riskini göze alip mama vericen.
    Eger bebek cok huysuzlanmiyorsa cok aglamiyorsa kilo alimi da iyiyse kendi beslenmene dikkat edip bol sivi tüketip süt savasina devamm et bence, cok yorucu oluyor biliyorum, bebek sütten iyice kesilince kendimi suclu hissettim ben, hala cok üzülüyorum
    ben tasinma sirasinda düzgün beslenemedim yollarda bebek perisan olmasin diye mama verdim ama evde olsaydik tasinmasaydik ben hala emziriyor olurdum hala süt savaslarina devam ederdik yusufla.

18. 22 Nisan 2010
  19. HULA

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    işin ilginç tarafı çarşıya çıktığımızda yada başkasının evinde emiyo.boshayallersmile