çıldırmak üzereyim çıkar yol bulamıyorum..beni kullandımı bilmiyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 31 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buraya daha öncede defalarca yazdım..1 yıl süren ilşkimin bitişinde çok kötü olduğum dönemler,bazı arkadaşların desteği ile ayakta kalabilmiş,kendimi sizlerin desteği ile iyi hissedebilmiştim..ilişkişmin bitişinde çok zor günler atlattım..kendimi sığınmasız,sahipsiz,yapayalnız,dibe vurmuş hissetmiştim..bu duygular içindeyken arkadaş ortamında,birini tanıdım..o kadar boşlukta ve mutsuzdumki,(şu an olduğum gibi)gördüğüm ilgi ve samimiyet karşısında,savunmasız kaldım..yaa boşluktan düşecektim yada bulduğum dala tutunacaktım..sağlam olduğuna emin olmasam bile..özel ilişki düşünmediğimi ve hala başkasını sevdiğimi söyledim bu insana ama daha fazla ilgisine ve gösterdiği özene,cvpsız kalamadım..aklımda kalbimde biten ilşkim varken,bunun verdiği boşlukla onu tanıdıktan bir süre sonra,onunla yakınlaştık..nasıl olduğunu nasıl geliştiğini bende anlamadım..çok sevdiğim ve ayrılığına bu derece üzüldüğüm insanla bile yaşamamıştım onunla yaşadıklarımı..neyin doğru neyin yalnış olduğunu tartıcak kadar sağlıklı düşünemiordum..ama bildiğim tek şey vardı,hala eski sevgilimi seviyor olsamda,onun verdiği değer de beni çok mutlu ediyordu..tüm bu gelişmelerin ardından,facede bana klip gönderen bir arkadaşıma msj attığını öğrendim..msj attığı arkadaşımda,arasıra msnde konuştuğumuzu,ve telefonda görüştüğümüzü söylemiş..o kadar kıskanç ve asabi bir yapısı vardıki,tüm bunların ardından beni aradı ve (ben salak değilim..senin telefon numaran var o arkadaşında ve yeni tanışmışsınız..ben bunu kaldıramam..bitti seni facedende sildim dedi ve kestirip attı..tabi konuştuğu arkadaşımında bana ilgisi olduğuda br gerçekti ama asla ne telefonda,nede yüzyüze görüşmedim..yaşadığım bir aşk acısının ardından,tanımadığım biriyle,yakınlaştığım için bana kızmayın lütfen..o kadar mutsuz ve boşluktaydımki düşünemedim ne doğru nede yalnış olur diye..şimdi yaşadığım acının ardından,içimdeki boşluğu dolduran o insanda çıktı hayatımdan ve onunla yakınlaştığım için kendimi kullanılmış hissediyorum arkadaşlar..çıldırmak üzereyim..önyargılı olması doğrumu sizcede..hemde yakınlaşmamızın ardından bu olayın olması beni daha da çok yıprattı..hazmedemiyorum kabullenemiyorum ben bu duruma nereye kadar dayanacağım onuda bilmiyorum..tek bildiğim hiç gücüm yok ve kendimi kullanılmış görüyorum..

2. 31 Ocak 2010
  3. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ahh canım.. biçok kız ilişkiden sonra hemen kendini ona ilgili olan birine bırakıveriyor.
    şimdi ben açıkçası eğer bitmesi kesinse başka biriyle acını götürmene kötü gözle bakmıyorum
    senin yanlışın kendini o kişiye kaptırmakla olmuş.
    benim de sırf bu amaçla uzun süren bi ilişkim sonrası tabiri caizse harcadığım insanlar oldu.
    hoş değildi evet bu yaptığım ama ben hiçbiriyle çıkmadım
    sadece onların ilgisi benim kendime olan güvenimi kazanmamı sağladı
    ve o yönde de yaklaşmadığımı hissettirdim böylece o yola hiç girmedik hep arkadaş kaldık
    bazıları gerçekten çok iyi insanlardı hala arkadaş olarak görüşürüm
    senin yanlışın bi ilişkiye başlamak olmuş, ondan daha büyüğü de kızların cinsel bişey yaşandığı zaman ne kadar bağlandıklarını, kırılgan olduklarını tahmin edememen olmuş. keşke böyle bi yakınlaşma yaşamasaydın
    belki anı yaşamak istedin o zaman ama tahmin ediyorum ki artık bi travma gibi olmuştur sende bu.
    şimdi bence yapman gereken o insanı da hayatından çıkarmak çünkü kıskanç diyorsun ve sana olan güvenini kaybetmiş yani bunu geri döndürmek artık çok zor ki dönmez anca üstünü kapatabilirsin bu da sağlıklı bi ilişki olmaz.
    bence yoluna devam et, kendini kullanılmış hissetme sonuçta bu karşılıklı istekle yapılan bişey. önce yaşayıp sonra kullanılmış hissetmen ters düşüyor, madem bişeyler oldu artık önüne bakmalısın geçmişi düşünerek kendini harcama. ama unutma kadınlar hassas yaratıklardır, işin içine cinselliği katıcaksan dönüp dönüp tekrar düşünmelisin o kişi hakkında ve gerçekten seçici olmalısın ki sonra yine acı çekme.

4. 31 Ocak 2010
  5. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    olan olmuş canım...boşluktayken hata daha kolay yapılır kendini suçlama bişeyleri irdelemeyide bırak dünyanın sonumu bu ...ilerde bu günlerine gülersin emin ol herşey geçer hayatta unutma...kendine gel bakim şöyle kendi değerinin farkına var 2-3 erkekmi seni yıldıracak hayata küstürecek yapma Allah aşkına herşey senin elinde şimdiye kadar hata yaptım ama artık yapmıycam de ve yeniden başla hayata yaşanan acılar insana güç katar geçici bir durum bu çek süngeri üstüne geçmişin sıfırdan başla bence yapabilirsin laf olsun diye demiyorum insan isteyince herşeyi yapar! yolun açık olsun canım bundan sonra mutlu olursun inşallah ama iş sende biter ..sen kendini düşünmezsen kimse düşünmez!

6. 31 Ocak 2010
  7. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    ılk defa uzun bır yazıyı okudum ama bıten ılıskının ardından yenı bıseyler daha cok hata yapmanıza neden olur anlamadıgım sızı faceden sılen kım ayrılık yasadım bende hasta oldum resmen saglıgım bozuldu sayesınde ama sadece bır ask arkadaslıktı yasadıgım sımdı kızıyorum kendııme kafam cok dolu heralda bugun anladım o kısıylede bıtmıs ama su var kı cınsel anlamda yakınlasmak cok dusunmenız gereken bır durum bır dahakıne bu hatayı yapmayın kontrol edın kendınızı evlenmek uzereyım dersınız bır bakmısınız bıtmıs bayanların kendını koruması gerek uzulmemek ıcın

Son düzenleme: 31 Ocak 2010
  8. 31 Ocak 2010
  9. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beni faceden silen boşluk zamanımda yakınlaştığım ve hayatımdaki insan..sebep ise başka arkadaşımda,telefonum olması ve sohbet etmem başkalarıyla..dost olarak bile olsa bunu kaldıramazmış..buna karşılıkta beni faceden sildi ve,hayatından çıkardı..beni farklı bir konuma koydu resmen yakınlaştık boşluk zamanımda ve,şimdi ipleri kopardı..bunu haketmedimki ben

10. 31 Ocak 2010
  11. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boşluk zamanımda o vardı sadece yanımda karşımda ve şimdi bir kıskançlık yüzünden beni hayatından çıkarması doğrumu sizce??bunu haketmedim ben bu haksızlık yaa neden ben arkadaşlar kendime yakıştıramıyorum bulunduğum konumu çıldıracağım..

12. 31 Ocak 2010
  13. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hem eski sevgilini sevdiğini sylüyosun hem diğerinin gidişine takmışsın e zaten boşluk anında sen de onu ulnmışsın öyle değilmi sonuçta aklın başkasındaymış bence çocuk haklı kusura bakma ama kulananılan birisi varsa o da karşındaki

14. 31 Ocak 2010
  15. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    doğru mu anladım bilmiyorum ama ben kullanılmışlık bir durum göremedim. çivi çiviyi söker hesabı bir işlki biter bitmez hayatına başkasını sokmuşsun. bu durum bazen hüsranla bazen de mutlulukla biter belli olmaz.
    o insanda (haklı ve ya haksız) sen de gördüğü bir şeyden rahatsız olmuş ve seni hayatından çıkarmış. kullanılmışlık bunun neresinde.. aranızda cinsellik geçtiyse bunu o sen tek başına yapmadın ya , beraber yaptınız, istediniz ki yaptınız. zorlama mı vardı yoksa? zorlama varsa durum değişir.
    şu kullanılmışlık kompleksini atalım üzerimizden önce, bu hissettiğin toplumun değer yargılarının üzerinde yarattığı baskıdan başka bir şey değil.
    şu face meselesini anlamadım ama eğer kendini hatalı görüyorsan, oinsanı da istiyorsan, onu ara ve etraflıca konuş.bir çıkar yol bulur,ilşkiye devam edersiniz belki de..

16. 1 Şubat 2010
  17. _mucizem_

_mucizem_ ALLAHIM SEN BİZİ KORU Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    3 sene önce 3 yıllık ilişkim bitmişti çok üzülmüştüm kendimi toparlayamıyordum arkadaşımın bi arkadaşı vardı bir gün hepberaber buluşmuştuk kader ya arkadaşımın arkadaşı da 3 yıllık ilişkisi bitmiş benim yaşadığımla onun yaşadıkları aynıydı film gibi biz konuşmaya başlayınca aramızda da ister istemez elektriklenme oldu ikimizde aynı şeyleri yaşamışız birbirimizi çok iyi anlıyoruz bi iki gün sonra çıkmaya başladık onun yanında çok mutluydum beni mutlu ediyordu ama aklımda hala eski sevgilim vardı çocukluk aşkım ilk aşkım nasıl unutabilrdim kii yanına her gittiğimde ona hakszılık ettiğimi kandırdığımı düşünüyordum ve daha fazla uzatmadan gerçekleri anlattım eski sevgilimi hala deliler gibi sevdiğimi onu düşündüğümü üzüldü kızdı bana ama dürüst olduğum için de teşekkür etti insan böyle durumlarda doğru karar vermekte zorlanıyor önemli olan bu gerçeği erken kabul etmek aklında başkası varken yeni bi ilişkiye başlamak hem karşımızdakini hem de kendimizi üzer eğer o kişi kafanda bitmişse unutmuşsan yeni bi ilişkiye tabikii başlayabilirsin hayat kısa ve dolu dolu yaşamak gerekir..hee bu arada o deliler gibi sevdiğim ilk aşkımla kısa ayrılıktan sonra barıştık ve birlikteyiz tam film gibi bi aşk hikayemiz var :1hug:

18. 1 Şubat 2010
  19. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tam anlamıyla cinsellik yaşamadık ama yakınlaştık..beni üzen bu yakınlaşmanın hemen ardından bu olayın olması ve,ispatı olmayan bir sebepten dolayı,beni faceden silip terk etmesi..ama msnden silmemiş..karşılaşıyoruz ne slm veriyor nede ben..bundan dolayı kendimi kullanılmış hissediyorum..yani bahane yapmış olabileceğini düşündüğüm için hazmedemiyorum..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.