Cıldırmak uzereyım, yetısınnnn

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve medinealeynanur tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Mart 2010
    Konu Sahibi : medinealeynanur
  1. medinealeynanur

medinealeynanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    BEN AMELIYAT OLALI 10 GUN OLUYOR, KIZLAR BENIM SU BURUN DELIKLERIM NEDEN FARKLI, INECEKMI BIRI DE ALTA DOGR, ANLAYACAGINIZ BIRI YUKARI DOGRU CEKIYOR HAFIF, YUZUM SIS BILIYORUM DA BURUN DELIKLERI AMELIYATTAN SONRA FARKLI OLUPTA SONRADAN DUZELENLER YARDIMCI OLSUN LTFN BANA. BILGISAYARIM DA BI SORUN VAR, HALLEDERSEM HEMEN RESIMLERIMI EKLIYECEGIM.delikafadulden

2. 6 Mart 2010
  3. tuonela

tuonela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ameliyat olmadım ancak sislerin inmeden panik olmamalısın, sisler inince deliklerinde gercek seklini alacaktır bence:)

4. 6 Mart 2010
  5. Selayhus

Selayhus Dışı buz içi balım Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    153
    Medinecigim bende seni merak ediyordum nasil oldun diye soracaktim, sanki birisi daha yazmisti sisler inmeden farkli duruyor diye , bilgim yok bu konuda ama insallah düzelir sisler inince istedigin gibi olur, yeni resimlerini bekliyoruz digerlerini kaldirmisin sanirim...

6. 7 Mart 2010
  7. edamisra

edamisra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şişliklerin insin biraz zaman geçsin öyle anlarsın cnm ..bide kapalı teknik ise bir süre öyle farklı durabiliyor bildigim kadarıyla delikler ..geçmiş olsun

8. 7 Mart 2010
  9. medinealeynanur

medinealeynanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    insallah dediginiz gibidir vallah, ilk bakista cok belli oluyor farkli oldiklari, o bi duzelse , moralim yerine gelecek,acik teknikle oldum canim ben ameliyati, neyse kizlar sagolun yorumlariniz icin. bilgisayarimda ki SIKINTI bi gitsin hemen yukliyecegim resimlerimi.

10. 7 Mart 2010
  11. bonib10

bonib10 tektanem SUDEM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun arkadaşım. benimde estetik hakkında bilgim yok ama eğer senin yerinde olsaydım doktora tel. eder sorardım en azından içim rahat olurdu. doktorun bu konuda bişey demedimi şu olur yada olmaz vs. ?

12. 7 Mart 2010
  13. EsiLaCIM

EsiLaCIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Medinealeynanur bende de ayni sorun var, bende ameliyat olali 11 gun oldu, benimde burun deligimin biri oburunden cok azcik buyuk, ama benim burun deliklerimde daraltildi, doktor beye sordum deliklerde fark var diye, ama bir taraf daha fazla sis dedi, ilerde duzelecek dedi, insallah dedigi gibi olur, sabredecegiz.

14. 7 Mart 2010
  15. BlackHoney

BlackHoney Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadasim bu sorun ilk basdan bende de vardi ...su an ben ameliyat olali 28 gün oldu yani tam tamina 1 ay oluyor..yakinda albümüme yeni resmimlerimi ekliyecegim ve degisiklikleri kendi gözlerinle gör tamammi canim :-) bende ayrica kapali teknikle ameliyat oldum..

16. 7 Mart 2010
  17. zorhanim

zorhanim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha 10 gün olmuş benimde burnumun delikleri çok büyüktü indiler hiç mrk etme düzelir onlar :)

18. 7 Mart 2010
  19. hannatos

hannatos Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşimdede böyle farklılık vardı ama şişlikler indikçe düzeldi.yaklaşık 20 günde falan

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.