Çıldırmak üzereyim....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve islek07 tarafından 26 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : islek07
  1. islek07

islek07 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :a015:neresinden başlasam bilmiyorum.2 yıllık evliyim ve evlendiğim günden bu güne kadar benim ailem başta olmak üzere eşimin ailesi benim işim ve eşimin işi ve BENMİŞŞŞ. evliliğmizi o kadar zorluyor ki ..hepsini anlatmaya başlasam bitiremem..ben sizinle kısaca dün olanları baylaşayım..
    benim ablamm eşinden ayrı ve eşi dünyada görüp görebiliceyiniz en mikrop insan neyse birde dünya tatlısı yeğenim var tabii.şimdi babasının görme izni olduğu için 20 günlüğüne yeğenimi memleketine götürdü ama halla getirmedi üzerinde 1 hafta geçti.yarın dava açılacak büyük bir ihtimalle yeğenimi almaya gidecek babamlar ama bilin bakalım kimin arabasıyla...KENDİ arabası olmasına rağmen bizim arabamızla aynı yakıyor ama illa bizim arabayla.biz zengin falan değiliz birtek arabamız var ve bir yere giderken bile eşim kilometresi çok olmasın diye dükkanın arabasını kullanıyorki satarken pahalı gitsin diye ve babam 1 günlük bir yol için istiyor ve bu ikinci eşim bakımını yeni yaptırdı geçenseferde aynı olmuştu ve arabanın bir parçassını kırıp getirdi iiçinde sigarada içmişş tabbii..ve bunu direk eşime değil dolaylı yoldan eşimin arkadaşlarının arabasının kaç yakmasıyla arkadaşlarına sölüyor ve eşim bunu duyuyor..ve işte kıyamet vakti....................
    EVDE KIYAMET KOPTU ÇOK KÖTÜYÜM VE BU BABAMIN İLK BENCİLLİĞİ DEĞİL NE YAPMALIYIM.......................

2. 26 Temmuz 2009
  3. islek07

islek07 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    TABıı DÜN SADECE BU PATLAK VERMEDı.ÇOK SIKILMIŞ ıŞTE ıŞ YOK PARA YOK HUZURDA OLMUYOR TABBıı BENDE ıŞıNDEN AYRILMASINI istedim ve başka bir şehre taşınalım dedim daha önnce dükkanda para olmadığı için benim takıları stıp dükkanın sıkıntısını gidermişlerdi bizde ev alıcağımızda alırız demiştik bende BENıM PARAYIDA alırız dedim ama kötü mniyetle dğil ha benim param ha onun ama yanlış anladfı tabii
    şuan konuşmuyoruz ve inanın bana bir boşluk var içimde ne yapacağımı bilemiyorum çok zorlanıyorum

4. 26 Temmuz 2009
  5. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Dükkan babanızamı ait?

6. 26 Temmuz 2009
  7. islek07

islek07 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayır babam taksıcılık yapıyor eŞımse uzaktan akrabası olan aĞabeylerının yanında mÜdÜrlÜk yapıyor ayrıca muhasebesıne bakıyor 10 yıldır onlarla ÇalıŞıyor yanı..

8. 26 Temmuz 2009
  9. islek07

islek07 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ÇOK MU KARIŞIK ANLATTIM BEN YAAAAAAAAAAA aklım da çok karışık zaten arkadaşlar beni bir toplayın yaaaaaaaa

10. 26 Temmuz 2009
  11. BolSekerli

BolSekerli ((B&M)) Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    Babamın bir sözü vardı hep, onu hatırladım şimdi.

Malım seni vereyim de mi kötü olayım, vermeyeyim de mi?

:nazar::nazar::nazar:

12. 26 Temmuz 2009
  13. lilalove

lilalove Guest

Babanıza hayır demeyi öğrenin. Eşinize de aslında ne demek istediğinizi sakin bir dille anlatın.

Allah yardımcınız olsun.

14. 26 Temmuz 2009
  15. islek07

islek07 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar:
    aynen öyle:nazar:

16. 26 Temmuz 2009
  17. EU2

EU2 Guest

ben anlatılanlardan sadece şunu anladım ;
    baban kendinin degil sizin arabınızı kullanmak istiyor ...
    siz bu durumdan hoşnut değilsiniz ...
    şimdi aklıma oylesine bir soru takıldıki ...
    uzerinize alınmayın lutfen birden aklıma geldi ...
    baba yani senelerce çalışıp çabalamıs kızını buyutup evlendirmiş ...
    ama kızı evlenince artık babayı bir araba için kırar ve yargılar olmus :umursamaz:
    bilemicem artık benim aklıma sadece bu geldi ...

18. 26 Temmuz 2009
  19. islek07

islek07 papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim eşime anltabilirim ama babama nasıl anlatalmalıyım bunu ya ne demeliyim..ama çok sağol