Çıldırmak üzereyim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve serpil21 tarafından 22 Nisan 2010 başlatılmıştır.

22 Nisan 2010
    Konu Sahibi : serpil21
  1. serpil21

serpil21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    slm kızlar sizinle bi derdimi paylaşmak istedim tecrübelerinize ve desteginize ihtiyacım var
    ben kayseride yaşıyorum nişanlımda kütahyalı ama hakkaride uzmancavuş şu anda. bizim sorunumuz şu nişanlımın abisi bekar ve asker bizim evlenebilmemiz için ailesi kaynımında düğünde olmasını istediğinden onu beklememizi istiyolar benim için sorun değil ama nişanlım orda yanlız üstelikte ailesinin desteği olmadan ev kiralayıp eşyaları aldı bu yaz düğünümüzün olmasını istiyor sırf abisi yok diye ailesi yüzünden hem hasretlik cekiyoruz hemde nişanlım birlikte kaldıgı için boşuna kira ödüyo herseyi onun üzerine attılar zaten borca girdiği yetmiyo gibi bide hem ailesine hemde asker abisine para desteğinde bulunuyo ve durumda orada cok stres yaptıgı için haliyle bende geriliyorum ve birbirimizi kırıp bosuna ilişkimizi yıpratıyoruz içimkötükedihüso cok doldu sadece paylaşmak istedim ben napiyimm şimdi

2. 22 Nisan 2010
  3. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    abisi ne zaman gelecekki. ben olsam kardeşim için düğünü bekletirdim.

4. 22 Nisan 2010
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    belki abisinin beklenmesinin istenmesi normal ama bunu neden daha önce nişanlına demedilerde nişanlın ev kiraladı.boşu boşuna masraf bence gelmesine çok varsa hiçte beklemeyin.

6. 22 Nisan 2010
  7. _CandaS_

_CandaS_ Çok şükür seni bana verene ... Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Durumu nişanlınızın ailesine anlatın, yani nişanlınız anlatsın.
    Sonuçta haklısınız onunda desteğe ihtiyacı.
    Abide gelmek zorunda değil, gelse iyi olur ama gelmiyo diyede uzatmak saçma.
    Hem deyin siz onlara hayırlı işler uzamaya gelmez.
    Aslında bunu erkek aileleri derdi hep ama para sıkıntısımı var onu bahane ediyolar ?

8. 22 Nisan 2010
  9. serpil21

serpil21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    biz düğünü 7 ayda yapmayı düşüoduk abisi 9 ayda gelio askerden ama sorun şu bu seferde benim nişanlım 9 ayda izin alamıor ailesi ilk başta abisne zin alıız ederiz yaparız yedinci ayda düğünü dedi şimdide abissinin izini kalmadıgı için izin de alamıo böylelikle seneye kalıo düğün zaten birbirimizden uzak kaldıgımız her saniye kavga edioz bilmiorum ya abisi bekar ya onu çiğnedin bari düğünde bulunsun diolar ne yapıcaz bilmiorum

10. 22 Nisan 2010
  11. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    izin alip gelemiyomu bu abi?

12. 22 Nisan 2010
  13. oyuncu1234

oyuncu1234 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım sevgi emek işi.. sabret. anahtar kelime bu, sabretmek...

14. 22 Nisan 2010
  15. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    valla gayet de haklılar.
    hem nişanlınız da kardeşi olarak abisnin olmadığı bir düğünü içine sindirebilecek mi??
    bende ayrı şehirlerde oturup 6 sene sonra evlendim ama kardeşim için olsa 1 sene daha beklerdim şahsen.

16. 22 Nisan 2010
  17. oyuncu1234

oyuncu1234 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    a.s a.s

18. 22 Nisan 2010
  19. serpil21

serpil21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    benim için onemli değil zaten ben beklerim ne olur en fazla çok özlerim özlemlerde sevgiyi büyütür ama nişanlım sorun yarato bi abi tutturnuşlar dio onun için abisi olmuş olmamış onemli değil ama bende istiyorum biraz önce olsun o uzman çavuş daglarda kafayı yemeden evlenseydik bi başka bişey istemicem ailesiyle küs şimdi izin vermiorlar diye ben gelip 7 ayda düğünü yapıcamm kavuşucam sana dio ama ailesiz düğün olmaz bende ben evlenmem oyle dedim bu sefer bana da kütü ne yapacam ben aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık