Çıldırtan çocuk sevgisi

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gunessizkedi tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : gunessizkedi
  1. gunessizkedi

gunessizkedi Guest

Merhaba, benim görümcemin 2 çocugu var. Sorun şu ki ben eşimle evlenmeden nce dünyaya gelen bu çocuklarla iligili o kadar çok şey anlatıyor ki görümcem, daralıyorum. Yani bi çocugun yaptığı bi çocukluğu, komikliği, söylediği bi yanlış kelimeyi önce bana anlatıyor gülüyor, sonra eşimin yanında ben varken bi de eşime anlatıp gülüyor, sonra bi daha başkası gelince ortama, ona anlatıp gülüyor. Çıldırcam ya...Bana çocugununun otunu bkunu, yaptığı en ufak sevimliliği bana anlatasın ya. Benim kardeşimin çocukları değil onlar, benim kardeşim değiller, ben yokken doğmuş çocuklar. Yani artık o kadar bunaldım ki ikisinin de taaa 4-5 sene öncesinden başlayarak yaptıkları şirinlikleri dinlemekten, valla çok pis terslicem ya. Ne desem napsam da çıksam işin içinden ?

2. 17 Şubat 2010
  3. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Sizin de bebeğiniz olsun sizi de görürüz....
    Ayrıca bu rahatsızlık niye... ılla bir bebeğin yada çocuğun komik anlarının anlatılması için sizin kardeşiniz yada kardeşinizin çocukları mı olması gerekiyor....

Terslemenizi gerektirecek bir durum yok, dinlemek iistemiyorsanız mutfağa su alma bahanesiyle gidip bi süre dönmeyin, böylece dinlememiş olursunuz, yada abla daha önce de anlatmıştın biliyorum dersin konu kapanır...
    Terslenecek bir durum yok bence....

4. 17 Şubat 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.401
    Ödül Puanları:
    363
    Aaaaa anlamadım...
    Kadın bebelerini anlatıyor,neden bu kadar rahatsız oldunuz ki?:uhm:

6. 17 Şubat 2010
  7. gunessizkedi

gunessizkedi Guest

Ya valla yanımızda olsan anlarsın sen de. Sohbet konusu sürekli bu olunca, kendi anlatıp kendi gülünce ben de başlarda hihiih diye gülermiş gibi kasmak zorunda kalıyorum, kasmasam asık suratlı duruyorum. Bilmiyorum benim çocugum olduğunda herkesin onun her anını bilmekten keyif alacağını düşünüp sohbetlerimin tek konusunu mu yaparım.

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Şubat 2010
  8. 17 Şubat 2010
  9. kelebekcik

kelebekcik evli ve çook mutlu:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Bana çocugununun otunu bkunu, yaptığı en ufak sevimliliği bana anlatasın ya. Benim kardeşimin çocukları değil onlar, benim kardeşim değiller, ben yokken doğmuş çocuklar. sizin kardeşinizin çocuğu değil onlar ama eşinizin kardeşinin çocukları..çok yanlış bi tutum içindesiniz bence..allah kimseye sizin gibi gelin vermesin..

10. 17 Şubat 2010
  11. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    böyle sık sık çocuklarını anlatanlara bende köpeklerimi anlatıyorum.:) konu br daha pek açılmıyor.

12. 17 Şubat 2010
  13. gunessizkedi

gunessizkedi Guest

Nolmuş eşimin kardeşinin çocuklarıysa? Kaçıncı derece akraba sizce? Beni ilgilendirmeyen ve her çocugun yapacagı ama bana hiç bi anlam ifade etmeyen yok ayşe kolunu kaldırdı, yok ali bacagını indirdi, sonra hep beraber güldük gibi saçma sapan şeyleri dinlemek istemiyorum.Bi bakarsın karşıdaki soruyosa, ilgiyle dinliyosa anlatırsın di mi? Nezaketen dinlediği belliyse bi daha o konuyu açmazsın. Nasıl ki bi insanın evinin her detayını, özelliklle de ay kapının kenarı mavi renk, salonun ucu bilmem ne boyası diye sürekli anlatılması, yurtta oturan bi öğrenciyi ilgilendirmezse, ev eşinin kardeşinin eşinin evi bile olsa, bu çocukların her hareketleri de beni ilgilendirmiyor işte, bu kadar.

14. 17 Şubat 2010
  15. gunessizkedi

gunessizkedi Guest

Valla süper yöntemmiş. Önce kahkahamı atıp sonra uygulamaya geçicem. kaydirigubbakcemile5 Evet işte demek istediğim bu.Köpek sahibi olmayan birine ben tutup 2 köpeğimin "minnoşluk"larını anlatsam kaç dakika dinlerler acaba? Umarım şimdi yine yanlış anlama meraklısı hatunlar çıkıp nasııı yannnee, köpekle çocugu mu kıyaslıyosaaannn demez Çok üzgünüm çoook

16. 17 Şubat 2010
  17. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bana çocugununun otunu bkunu, yaptığı en ufak sevimliliği bana anlatasın ya. Benim kardeşimin çocukları değil onlar, benim kardeşim değiller

Ha siz diyosunuz ki benim kardesimin cocukları olsa anlatsın dinler, seve seve gülerim.
    Nası bi mantık bu görümceniz de esinizin kardesi sonucta..

18. 17 Şubat 2010
  19. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hem de öyle hemen celallenmeyin sonucta konu acmıssınız ve yoruma acıksınız ve gelen yorumlara da saygı duymak zorundasınız.