çileden çıkartan kıskançlıklar

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve BarbieveKen tarafından 2 Mart 2009 başlatılmıştır.

2 Mart 2009
    Konu Sahibi : BarbieveKen
  1. BarbieveKen

BarbieveKen kendine geyşa Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    paranoyak derecesinde kıskanç bir erkeğe denk gelen arkadaşlar varmı aranızda..?

benim vardı bitane erkek arkadaşım deli gibi seviyordum onu ama askere gittikten sonra öyle delirdiki anlatamam. bırak evden dışarı çıkmayı alt kattaki babanneme gitmeme kızıyordu. 1 ay boyunca dışarı çıkmadığım zamanları hatırlıyoru.. bayramda annemlerle bi akrabamıza yollamazdı.. o zamanlar gençtim cahildim dediklerini yapmadığım zaman telefon 2 kez çalıp 3.de baktığım zaman kıyamet kopartıyordu bana ulaşamasın gece kaç olursa olsun evimizi arıyordu.. kabus gibiydi.. en son tokat bile yedim psikopatlaşmıştı artık. ve aileme anlattım dayanamadım mahkemelere verdik peşimi bırakmadı tehditler falan.. hayattan nefret ettirdi beni 10 kilo verdim sıkıntıdan..

4 sene geçti aradan karşıma eşim çıktı huzur buldum güveni buldum onda çok şükür ama hala da korkmuyor değilim mutluluğumu bozar çıkar birgün diye

2. 2 Mart 2009
  3. chlek

chlek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde başımda vardı bir zamanlar... çok kıskançtı seninde dediğin gibi özellikle askere gittikten sonra bakkala gitmemden tut, ailemle biryerlere gitmeme bile karşıydı. Bende küçüktüm,cahildim, dinliyordum ama askerdeyken dayanamadım, ayrıldım. Başka biriyle çıkmaya başladım başlamaz olaydım. Kıskançlık açısından değil ama bu şnsan benim hayatımın 1,5 yılını yedi, evlere hapsetmek zorunda keldım kendimi, tehtidler, adımı çıkarmalar.... En deli çağımda, en pısırık olmak zorunda kaldım. Ailemde biliyorsu savcılığa verdik sonuç çıkmadı ama çok şükür uzun zamandır kurtuldum. Askerdeyken ayrıldığım benimle sürekli barışmak istedi ama yapamazdım. Nasıl bir huysa, bittiyse içimde hislerim. dönüşü olmaz kesinlikle.

Allah kurtarmış canım seni de. Bende tehtid edildiğim dengesiz varlık tarafından huzurumun kaçmasından korkmuyor değilim. Hoş herşeyi eşim de bilior ama yine de insan tedirgin oluyor.

4. 3 Mart 2009
  5. BarbieveKen

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    benimde çok şükür herşeyi eşim biliyor ama tek korkum huzurumun kaçması.. allah sakınsın bizi bu psikopatlardan

bizde savcılığa verdik ama hiç bi sonuç çıkmadı adalet yerini bulmadı benimde hayatımın 3 yılı gitti resmen boşa çöpe bir erkek bunları neden yapar anlamıyorum? paranoyak olduğundan şüphelenmeye başlamıştım.. anlam veremiyorum nedir bu ruh hali bir insanı bu duruma sokan??

6. 3 Mart 2009
  7. chlek

chlek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de anlam veremiyorum, elde edememe hırsı olsa gerek. Allah korusun bu tür insanlardan gerçekten çok ama çok zor.

8. 3 Mart 2009
  9. BarbieveKen

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    o kadar psikolojimi bozmuş ki tahammül sınırlarım diplerde şuan.. hemen herşeye parlar oldum. alllahtan eşim okadar anlayışlıki hep alttan alıyor psikolojimin bozulduğunu biliyor bana destek oluyor yoksa napardım bilmiyorum yeniden aşk hayatında bi darbe yesem

10. 3 Mart 2009
  11. chlek

chlek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok şükür canım, ne güzel eşinde senin yanında ve sana sahip çıkıyor. Bir de böyle olmadığını düşünsene Allah korusun.

12. 3 Mart 2009
  13. firildakmerdane

firildakmerdane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    keşke benim eşim beni kıskansaydı...aşırı olmamak kaydıyla kıskanmak çok güzel bence..hem kıskanmak hemde kıskanılmak..öyle olmadığı zaman bir boşlukta gibi oluyorsun..

14. 3 Mart 2009
  15. dilekumur

dilekumur ölerek sonsuza doğuyoruz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dikkat cekiyor diye cizme bile giyemiyorum,
    deri olan hicbir sey giyemiyorum
    cok ugrastim gedistirmeye ama
    olmuyor

16. 3 Mart 2009
  17. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.432
    Ödül Puanları:
    238
    bizim tam tersi.. benim kocamın çileden çıkaracak derecede kıskanç bir karısı var... :roflol: napayım ya... çok kıskancım...

18. 3 Mart 2009
  19. BarbieveKen

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    hayatta değiştiremezsin hastalık bağımlılık gibi birşey bu kıskançlık.. hayatı mahfedebiliyo huzurunuzun kaçtığı oluyormu bu kıskançlık mevzuları yüzünden?yoksa hoşuna gidiyormu kıskanılmak