Çilek Bebek Odası Kullanan ya da İlgilenen Var mı?

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve sevilakdemir tarafından 29 Ekim 2010 başlatılmıştır.

29 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sevilakdemir
  1. sevilakdemir

sevilakdemir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar bugün bebişe çilekten bebek odası baktım safari modelini (internetten bakarsanız modeli görebilrsiniz) çok beğendim acaba daha önce çilek kullanna arkadaşlar varmı?nasıl buluyorsunuz çilek odalarını fikirlerinizi bekliyorum,fiyatlarıda çok uygun...opuyorumnanaktan

2. 29 Ekim 2010
  3. Katreee

Katreee Rabbim sen bizi esirge! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    canım baktım netten çok sevimli çilek kalitelidir diye düşünüyorum. umarm gönlüne göre döşersin.

4. 29 Ekim 2010
  5. sevilakdemir

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    canımmm çok tatlısın teşekkürler.. çilek kaliteli evet sınırlı model var ama olanlarda güzel...bakalım aklımda safari modeli var...kullanan arkadaşlardan fikir bekliyorummm....alkisalkisalkis

6. 29 Ekim 2010
  7. nesli885

nesli885 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Canım bende bebişime bu odayı baktım önce ama sonradan karar değiştirdim daha sade bişiy aldım.Model güzel ama cabuk sıkılmazsın işanlah.Meltem mobilyayada bakmanı öneririm.

8. 29 Ekim 2010
  9. poyrazya

poyrazya Kocasının Bebeği Üye

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    113
    merhabalar ben çileğin senelerdir genç odasını kullanıyorum. dolabı,gardorabı,kitaplığı ..vs. ve hiç bir şikayetim yok. şuanda evlilik hazırlığı içerisindeyim ve keşke çileğin yemek odası takımı,yatak odası takımı olsa da alsam diyorum. gözünüz kapalı alın diyorum. umarım yardımcı olabilmişimdir

10. 29 Ekim 2010
  11. sevilakdemir

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    canm sağol..aslında başta sade bi model baktım bende sonra bebek odası için daha cıvıl cıvıl bir model olması bebeğe uygun olması yani daha mantıklı olur diye düşündüm ve kararımı değiştrdim meltem modülere de baktm fena değil ama herşeyi tam takım birtek çilekte buldum...ve kaliteli olduğunu sanıyorum...fikir için teşekkürler..:KK3:

12. 29 Ekim 2010
  13. sevilakdemir

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    teşekkürler cnm sağol banada kaliteli gibi geldi...a.s

14. 30 Ekim 2010
  15. gulsum50

gulsum50 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende sürekli çocuk odası arıyışındayım çileğin sitesi sınırlı ürünler var gidip mazasına bakma fırsayım olmadı ama
    ben şöyle istiyorum ilerdede kullanabileceği sadece bebek ve çocukluğunu düşünmüyrum ileride de kullanabilceği bir mobilya almak istiyorum.inş.
    kızım 2,5 yaşında ve 5 -6 yaşında gibi alacam odasını o yüzden sade bir mobilya ama duvar süsleri,dekorlar vs. bunlarla renklerndirmeyi düşünüyorum
    birde çileğin çiçekli takımını çok bebeğniyorummm

16. 30 Ekim 2010
  17. sevilakdemir

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    oda güzel bir fikir ama çocuk ve gençliklerine kadar,bir çok model çıkıcaktır emin ol kendileri o eski mobilyayı kullanmak istemeyeceklerdir.sen kullanması için ısrar etsen bile o zamana kadar neler çıkar neler....şahsi fikrim...

18. 31 Ekim 2010
  19. dilekcengiz

dilekcengiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    25 haftalık hamileyim.çok baktım bebek odası.en uygun ve kaliteli bir tek çilekte bulduk.safari modelini aldık.10 gün içinede teslim ettiler.hiç sıkıntı yaşamadık.kapaklar çok hoşuma gitti.raylı sistem var ve sessizce kapanıyor.garantisi var.deseni ve modeli çok hoş.safari odamızda daha bir güzel oldu.karyolası tam istediğim gibi.derinliği çok güzel.ilerde aklım bebişimde kalmayack uyanıpta düştü diye.3lü dolap tercih ettik uzun süre kullana bilsin diye.kullanmadık ama memnunum:)