Çilek bebek odası

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve beyz@ tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

27 Ocak 2010
    Konu Sahibi : beyz@
  1. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çilegin dream birde cici diye bebek odası takımları var ben kirada oturdugum ıcın sadece beşigini almak istiyorum ama kararsızım dreammı ? cicimi çilegin sayfasından modellere bakıp yardımcı olursanız sevinirim buarada bebişim kızopuyorumnanaktan

2. 27 Ocak 2010
  3. eren sezen

eren sezen ♥eren&kayra♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    cnm ben dream olanı beğendim ama karar senin tabikideCADIARZUbende oğluma gemici çocuk odasını aldım geçen sene çok memnunum kaliteli ve süper bir takım çilekten vazgeçme derim zemuszemus

4. 27 Ocak 2010
  5. babylove

babylove Allah'a emanetsin bebeğim Üye

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    163
    cnm bende çileğin cici takımını aldım bu hafta geldi, bence gayet güzel ve kullanışlı tavsiye ederim..

6. 27 Ocak 2010
  7. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    ben ciciyi daha çok beğendim ama safari de çok güzelmiş benim oğlum olursa ondan alabilirim boshayallersmile

8. 27 Ocak 2010
  9. tonya

tonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende sadece sadece sallanan beşiğini aldım dolabını kendim yaptırdım çünkü memurum ve hep taşınıyoruz daha sonra kendi evim olduğunda inş. genç odası almayı düşünüyorum fikir istersen resimlere bakabilirsin..........

10. 27 Ocak 2010
  11. tonya

tonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çilek cici sallanan beşik dolabı ben kendim özel yaptırdım cilekteki dolaptan daha kullanışlı

Ekli Dosyalar:

12. 27 Ocak 2010
  13. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    illaki çilek diyorsan cici güzel bence.ama çilekle sınırlama kendini derim dünya kadar kaliteli bebek mağazaları var hemde çok güzel modeller.yinede sen bilirsin canım.şimdiden hayırlı olsun.

14. 27 Ocak 2010
  15. sevdes

sevdes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım hangı markalar var mesela bende daha yenı hamısım
    ınternette baktıgımda çilek cici sadece beşik olarak almak mantıklı geldı küçük bebeğe şimdiden oda takımı almak açıkcası mantıklı gelmıyor bende gezıcı oldugum ıcın sallanan beişk hosuma gıttı
    ankarada uygun nerelerden ne alınır kızlar

16. 27 Ocak 2010
  17. FONDILYA

FONDILYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevdes slm.. bebişin hayırlı olsun cnm.. ben de çok araştırdım bebek odası almak istediğimde.. ve çilek cici ye karar verdik eşimle.. ben de büüyen yatak sallanmayan dan , iki kapaklı dolap ve rafı aldım. şifonyer i almadım.. cibinlik de aldım pembe olandan.. ve 1500 tl ödedim.. hem sağlıklı modeller.. hem de piyasadaki diğer mobilyalara göre çok uygun fiyatı.. görümcem de aynı takımı aldı ve kullanıyor uan çok memnun.. benim de doğuma bir haftam kaldı hemen hemen.. umarım ben de memnun kalırım..
    sevgiler..

18. 28 Ocak 2010
  19. sevdes

sevdes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederım canım ınsallah memnun kalırsın ınterntten bıle guzel gozukuyor kullanması ço daha ıyıdır bence ,iyi yapmışsın canım bebğini sağlıcakla kucağına almanı dılerım