çilek

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve nesepalamudu tarafından 8 Haziran 2010 başlatılmıştır.

8 Haziran 2010
    Konu Sahibi : nesepalamudu
  1. nesepalamudu

nesepalamudu Guest

çilek bebek odalarının fiyatları ne kadar arkadaşlar alan varmı?bilmiyorumkismile

2. 8 Haziran 2010
  3. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Bebek odalarında büyüyen karyola ve 3 kapılı dolap 1450 dedi bayi bana 12 ye böleriz dedi

4. 8 Haziran 2010
  5. nesepalamudu

nesepalamudu Guest

teşekkür ederim gayet iyi o zamanbayanssulusmile

6. 8 Haziran 2010
  7. tgbc

tgbc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb biz 2 ay kadar öce büyüyen beşik, 3 kapılı gardolap, çamaşır dolabı, rafı, avizesi 2000tl cıvarında tuttu. cumarteside gelip kurucaklar nasipse içime sinerek aldım inşallah kullanımıda güzel olur. en uygun fiyata güzel olarak çilek mobiyaydı benim baktıklarım arasında.fiyatı 3-3,5 arası olanların yanında

8. 10 Haziran 2010
  9. simlamutlu

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Ya kızlar ben bu gün çileğin cici bebek odasını aldım karyolada büyüyen karyolası kızım 1.5 yaşında şimdide kara kara düşünüyorum çocuk odasımı alsaydım diye biraz yorumlara bakdımda büyüyen karyolalar için hiç iyi şeyler yazan olmamış enleri dar oluyor yok tahta yan korumalara kafalarını çarpıyorlar falan denmiş çok kafama takıldı şimdi bebeği büyük olupda çileğin büyüyen karyolasını kullanan varmı biraz yoruma fikire ihtiyacım var

10. 14 Haziran 2010
  11. kdvrkl

kdvrkl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    büyüyen karyola,3 kapılı dolap ve çamaşır dolabı 1550 verdim ayrıca 1 küçük 1 büyük yatak ve uyku seti içinde hediye

12. 16 Haziran 2010
  13. simlamutlu

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Bende büyüyen karyola 3 kapılı dolabına 1400 verdim pazarlıkla oda 12 ye böldüler çamaşır dolabı 150 tl den fazla olduğuna göre ben kazıklandım ozaman valla

14. 16 Haziran 2010
  15. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Modeline göre değişiyor galiba fiyatlar.. Biz haftasonu sorduk...
    Safari model 3 kapılı dolap -çamaşır dolabıve rafı-büyüyen beşik içinde uyku seti ve 2 boy yatağı dahil 2100 tl idi... 12 taksit yapıyorlar...

Ama daha sonra bir marangozla görüştük... Suntalam önermedi, o yüzden mdf mobilya araştırıyoruz...
    SUntalamlar taşınma esnasında sökülüp takılırsa birdaha toplaması zor oluyormuş, vida yerleri çabuk yalama oluyormuş. (biz kirada olduğumuz için taşınma olayını düşünmek zorundayız)..
    Ve de MDF odalar daha ihtişamlı duruyor.. MDF odalar da 2000 den başlıyor yani arada çok da fiyat farkı yok...
    Çilekteki 3 kapılı dolaba o kadar para vereceğime koçtaştan 200 e bi dolap alıp üzerine koçtaşlarda satılan çıkartmalardan zevkime göre yapıştırırım daha iyi o da suntalam öbürü de...

16. 16 Haziran 2010
  17. nesepalamudu

nesepalamudu Guest

koçtaştan dolap alırsan bi daha kullanamazsın söyliyeyim ben böyle adi bir mobilya görmedimkafamçokkarıştı
    ayrıca küçük dolaplar neden sökülsün ki taşınırken kolayca taşınır
    kocaman gardrop değilya :nazar:

18. 17 Haziran 2010
  19. simlamutlu

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Ben çileğin bebek odasından cici modelini aldım büyüyen karyola 3 kapılı dolap