çılgın akrabalarım

Konusu 'İtiraflarımız' forumundadır ve EcinniliBarones tarafından 9 Aralık 2008 başlatılmıştır.

9 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EcinniliBarones
  1. teyzemin gelini öğretmen.öğretmenler odasında dolapların önünde oturuyor.tam önünde oturduğu dolaba bazı eşyalarını koymak isteyen bir erkek hoca geliyor.bizimkide sandalyesinden dorulup diyorki: mehmet bey ben şöyle hafif eğiliyim siz daha rahat koyarsınız!!!tabi muzur bazıları buna gülüyor..sırnaşık şey

bir akraba buluşmasında değerli kuzenim(bayan) meditasyona merak sarmış bunu paylaşıyor: ''son günlerde bol bol masturbasyon yapıyorum çok rahatlatıyor'' dedi.
    artık siz düşünün ne hale geldiğimizi.:roflol:dedik o meditasyon olmasın??kaydirigubbakcemile3

yeni evli kuzenin kalabalık kahvaltı sofrasında herkesin içinde durup dururken eşine İYİ MİSİN? demesi. gece seni çok yordum mu der gibi!!bizmi çok edepsiz ve fesatız anlamadım:eek:

beraber gittiğimiz tatilde odasını karıştırıp sevişen bir çiftin odasına yanlışlıkla dalan yengemin pardon diyip çıkmak yerine çifte: çok ayıp çok ayıp diye kızarak odayı terketmesi ayrı bir dumur konusukaydirigubbakcemile3

alışveriş yaparken gözü dönen teyzemin, kocası diye elin adamını yakasından tutup aa bak şuna bakalım bak ne güzelmiş diye adamı çekiştirmesi.adamcağızında korkup çığlık atması ve kalabalık caddede teyzemin tacizci duruma düşmesi))):teytey:

sülalece mannaqız vallahi. bunlar aklıma gelenlerdi paylaşmak istedim)))))

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ocak 2009
  2. 13 Aralık 2008
  3. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    sen aklına gelince yine yaz canım ya. hakikaten okuması çok zevkli oluyo. hakketten delümüşünüz yaa kaydirigubbakcemile3

4. 3 Ocak 2009
  5. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    çılgınım yaramaz delüüüü kızım-tatlicadiarzu- benim cidden akrabaların mı bunlar:1shok::1shok::1shok:

:roflol::roflol::roflol:

6. 3 Ocak 2009
  7. sarduşum bizzat teyzem kuzenim ve teyzoşun gelini.. bizde bitmek tükenmek bilmez komple arızayız sanırım :)))))))

8. 4 Ocak 2009
  9. schnitCELL

schnitCELL £PİRELİ PİRELLİ GÜZELİ£ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hah cinom ayanı kaldır.....
    bizdede çok malzeme var anacım....hihoyyyt

babamla telefon almaya gittik bi gün,girdik mağazaya bakıyoruz çeşitlere, derken babam kıza sordu "kızım be nokayi telefonlara bakıcaz biz en sağlamı o"...:1shok:
    kızda doğal olarak salakladı tabii....ben atladım hemen nokya demek istedin dimi babacım...:roflol: "tokayi"çakmaktan nede güzel uyduruverdi nokayi'yi...

bi kerede ablamla dolmuşa bindik annemlere gidiyoruz,akşam kalabalık ve geç kaldık panik halindeyiz ikimiz...şöförde habire alıyo yoldan insanları trafiği gördüğü yerdede ayaktakilere yatın diyo,hop çömeliyoruz...sonra uzakta yine trafiğe denk geldik..sen ablam koca arabanın içinde "şöför bey yatalımmı" demezmi....:1shok: hönk ya...sırnaşık şey

bide işyerindeyim o zamanlar...sabah sabah kaynatıyoruz dairede,şefimizde orda desen düzenlemesi yapıyor..tatlı sert bi adamdı çok severdim onu...o günde giyindim ben racon yerinde yani,arkadaşta sordu bana pantolonun çok güzelmiş nerden aldın diye...ne desem beğenirsin,hani bi dil sürçerde bu kadarmı sürçer...
    söylediğim gibi yazayım:"elsi vaisiki"...:1shok:
    aynen böyle! bir anda sessiz kaldık...şefim dedi bana, orası "elsi vaikiki" olmasın diye...:roflol:

daa çok bendede lazım topik kiralayım....:roflol:sırnaşık şey:roflol:

Son düzenleme: 4 Ocak 2009
  10. 6 Ocak 2009
  11. atxixka81

atxixka81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bizde arkadaşlarla konuşuyoduk menüden falan bahsediyoduk bir arkadaşta safcana anlamıyo menü ne demek meni ne demek diye sordu az gülmedik

12. 6 Ocak 2009
  13. EU3

EU3 Guest

kizlar bayildim gulmekten cok hossunuz yakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol:

14. 8 Ocak 2009
  15. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bizimde sülale çatlaktır az valla hala aklıma gelir gülerim kardeşim ve kuzenimle telde konuştukça hala anlatırız eşim deli gibi niye kendi kendine gülşüyon der hep..bigün kuzenle ankarada ulustayız eve dönücez karşıdan karşıya geçip otobüse bincez biz karşıya geçerken otobüs geldi ve hemn harakket etti ilerliyo biz kuzenle el ele tutuşmuşuz tay gibi koşuyoruz otobüsün arkasından otobüs gidiyo biz otobüsün arka kapısına yapışmışız vuruyoruz abi aç abi açarmısın diye otobüs ağır gidiyo biraz ..neydi o sanki başka otobüs yok acaelemiz yok bi anda otobüsü görünce koş dedik birbirimize geriside kendiliğinden bilinçsizce oldu otobüs durmadı tabe bizde sap gibi kaldık millet bize bakıyo biz sonra aklımız başımıza geldi deli gibi gülüyoruz....

bigün markete gittik oğlumla market arabasını aldım süt ürünleri reyonun önüne geldim margarin falan alcam elimi arabadan çektim ürünleri inceliyorum elime margarinleri aldım arabaya koydum üç be adım giderken adamın biri benim arabam nerde diye söğleniyo yanındakilerine bende hala ilerliyorum sonra oğlum önüme çıktı bizim arabayı almış geziyo benim arabaya bi baktım benim almadığım ürünler var içinde ve benim jeton düştü hiii dedim adamın arabasını ben almışım çaktırmadan hemn fıydım ordan oğlumda anne bizim araba değil sen nezaman aldın onları diyo adamda oralarada gene sen sus bakim aldım işte dedim..gülmemek için zor tuttum kendimoğlum ben bakınırken bizim arabayı alıp gidince bende önümdeki arabayı kapmışım hemen ..aldığım araba dolu olsa anlardım hemn ama oda boş bi kaç bişi var içinde ıvır zıvır ogün bugündür market arabamdan elimi asla çekmem nolur ne olmaz gene alırım birininkini ay çok fena durum aslında ya adam farketseydi hemn ben saf

saf ilerlerken benim arabamı aldınız deseçok utanırdım heralde ..

bigün gene yıılar önce tabii kuzenle pazardayız sürekli komik komik bişiler anlatıyoruz ..ben yürüyorum hem etrafa bakıyorum güle güle bi olay anlatıyorum sonra kafamı yana bi çevirdim yanımda bi adam ilerliyorum ben sağa sola falan bi baktım kuzen geride kalmış kıyafet bakıyo bende ilerlemişim konuşa konuşa adama takılmışım ay adamı görünce şok oldum .. adam baktı ilerledi ne manyaklık ya çok utanmıştım ozamanda ...

seneler önce gene bigün evli değildim ozaman gene kuzenle geziyoruz kara kış ortalık çatır çatır buz biz kuzenle penguen gibi yürürken bi pastenin önünden geçiyoruz tam yanından geçerken vitrine baka baka arkada bi delikanlı bana gülümsedi bende tam gülümsücektim ki o anda benim ayağım bi kaydı popo üstü yerdeyim .. ay çok fena saniyeler içinde o güldü ben sırıtacakken yere yapıştım çok utandım bi taraftan kuzen gülem krizinde oda gördü güldüğünü ama bana gülmek nasip olmadı ...

bi kaç hafta önce pazara gittim pazarda turlarken dizimin üstüne pat diye düştüm sebzeleri birileri yere düşürmüş bende ona basında yere diz üstü düştüm neyse ben kalkmıyorum öğle yere bakıyorum dizime bakıyorum hiç pozisyonu bozmadan 5-10 dakka bekledim sonra napıyorum dedim ben niye bekliyorum sanki beni biri kaldırcak sonra ayağa kalktım üstümü silktim sürekli silke silke çaktırmadan gitttim işin garibi bi kişide bakmıyo beni sebzemi sandılar ne bende karpuz gibi duruyorum yerde..

Son düzenleme: 8 Ocak 2009
  16. 8 Ocak 2009
  17. merrwe

merrwe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    crayz akrabaların valla :):) sınırlendıgın zamann bu yasadıkların aklına gelsın kahkaha atacagına emınım paylasımın ıcın tsklerr

18. 17 Mart 2009
  19. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sonunda ne oldugunu kabul ettin ya selldakaydirigubbakcemile
    bende evelsi yil, garajda milletin icinde ,le bi düstüm kidelikafadulden
    canagi kiriyodum;
    baya bi yamuk yumuk gezdim sora:nazar: