Çillerinden Kurtulmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve penyez tarafından 1 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1 Eylül 2008
    Konu Sahibi : penyez
  1. penyez

penyez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :teselli:arkadaslar ya burnum yanaklarm falan hep çil oldu buyudukce.zaten benlerm var bde ciller oluna cok sınırlerım bozuluyor.bu çillere yapılck bsy varmı szce maske falan?????*

2. 2 Eylül 2008
  3. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bi doktora görün belki bişey önerir.. eger önermessede eczanede bi krem gördüm.. bişey bişey çil kremi ama ne çil kremi okuyamadım dikkatimi sadece çil kremi olan yeri cekti.. doktordan sonra ii bir eczacı tanıdıgın yada güvendigin varsa bi sor..

4. 2 Eylül 2008
  5. ^^_HAZAL_^^

^^_HAZAL_^^ Guest

bendede çil vardı doktorum epigment%2 verdi onu kullanınca geçmedi aynı kremın %4 olanını kullandım suanda cok cok az çilim kaldı onlarda açık renkte ztn ama kesınlıkle günes kremıde kullanmalısın yoksa bı ıse yaramaz

6. 2 Eylül 2008
  7. penyez

penyez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tesekkur ederim arkadaslar.doktora gitsem iyi olcak sanırım.garıp gelıcek ama gunes kremnn kokusu mıdemı bulandırıyo ama neyse katlanıcam artık:)tuz kokusu gbi bısey gelıyo ya

8. 4 Eylül 2008
  9. zhlokc

zhlokc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kremle azaldiktan sonra guneste yine cikmiyormu ? benimde cillerim var ama cok rahatsiz degilim seviyorum :)

10. 9 Haziran 2010
  11. LATHINNAA

LATHINNAA süt böceğim büyüyor Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    108
    çil bayana çok yakışıyo bence.küçükken bendede çok vardı ama şuan hiç yok nasıl oldu bilmiyorum :bbo:

12. 18 Haziran 2010
  13. sbnmcsm

sbnmcsm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    slm kızlar
    okadar işime yaradıki sizede söylemek istedim
    benim cildim kışın yoğurt gibi bembeyaz lekesiz çok düzgün ama yazında resmen gözlük takmışım gibi abartmıyorum aynen dediğim gibi cillerim olur
    eşim benim hatunun 2 versiyonu var der lekeli lekesiz die:)
    ben yaklaşık 2 3 aydır cildimi yatmaaan önce saf gülsuyuyla siliyorum tonik yerine
    keşke size aradaki farkı gösterebilsem
    kışın ki gibi deil ama inanınki aynaya çoookk yakından bakmam lazımki görebileyim tek tük
    normalde lekesizim cillerim yok diyen biri kadar cillerim var
    kızlar gerçekten çok memnun kaldım
    ben bilerek başlamadım ama herzamanki yaptıgımdan tek farklılık bu gülsuyu kullanmak
    iyi bişey alın derim normalde 1,5 2 milyon ben aktardan aldım 10 lr ya

14. 4 Temmuz 2010
  15. yeliz_kk

yeliz_kk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar hemen şöyle bir öneride bulunmak istiyorum...

eğer yüzünüzde çil varsa (benim hafif belli belirsiz var) çillerin olduğu noktaya mutlaka güneş kremi sürün. güneş kremsiz çıkmayın... güneş çilleri daha da koyulaştırır. ben bu şekilde yazın koyu sıcağında bile çillerimin belirsiz kalmasını sağlıyorum kaydirigubbakcemile2

16. 7 Ağustos 2010
  17. llynn

llynn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba
    öncelikle güneşe mümkün mertebe çıkmamaya özen gösterin,özelliklede nisan ayında,eğer çıkmak zorundaysanız yüksek faktörlü kremler kullanın
    mevcut çilleriniz içinse benim şu an denemekte olduğum,günlerdir fellik fellik internet araştırmalarım sonucu bulduğum cilt hekiminin tavsiyesi şu iki krem
    acnelyse saat 22.00
    expigment:21.00
    tahriş içinse
    locoid krem sabah10:00
    yalnız ben locoid kremi bi kere kullandım çenem mahvoldu hoş çenemde sadece sivilce vardı aslında o bölgeye kremleri sürmemem gerekiyordu,2 gün cehennem azabı çektim,ve bugün yüzümdeki acıları dindirmek için yoğun nemlendirici bi krem kullandım,cildim rahatladı
    akşam yarım saat spor yapıp soğuk duş aldım ve elimi yüzüme şöyle bi sürdüm ,hani vücudunuza kese yaparsınız ölü hücreler çıkarya resmen cildimden ölü hücreler çıktı zaten kremlerin etkisi bu şekilde belli oluyor ve çillerimde bariz seviyede açılma farkettim üstelik 4.günde
    kremleri sadece sorunlu bölgelere sürüp,nemlendirici bi krem kullandığınızda bu iki krem bence çok etkili ve ilaveten terleyip yüzünüzü yıkadığınızda sanırım soyulma işlemi daha acısız oluyor...

oscarandthewolf bunu beğendi.
  18. 24 Ağustos 2010
  19. edabb

edabb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bende çillerimden rahatsızım, gülsuyu mantıklı geldi,. Yanlış krem kullanıp cildimin daha kötü olmasından korkuyorum.