cilt bakımı önerileri

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve carpediem01 tarafından 8 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : carpediem01
  1. carpediem01

carpediem01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    lancome ürünlerini kullanan var mı çok acil cevap yazar mısınız

2. 12 Ağustos 2010
  3. Britney00

Britney00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    lancome kullanan bir doktor arkadaşım vardı..cildi yağlı ama hiç sivilcesi yok..bütün ürünlerini alıp düzenli uygularsan bakımlı bir cilde kavuşursun..

4. 13 Ağustos 2010
  5. carpediem01

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aslında çok kararsızım şu an. markalar arasında çelişkide kaldım :KK43: lancome mu, clinique mu, dermotologica mı, rare blossom mu... gerçekten işime yarayacak, aynı zamanda sağlığıma da zarar vermeyecek doğal bi ürün arıyorum ...çok mu şey istiyorum..

6. 13 Ağustos 2010
  7. kuncuk

kuncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    britney00 özelden msj yazdım sana canım

8. 13 Ağustos 2010
  9. Britney00

Britney00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Hayır tatlım gayet haklısın..Doğal bir ürün tavsiyesi istiyorsun, lancome kaliteli ve güzel bir üründür, çok yapay değildir..Ama sana lush'ı öneririm, doğal ürünlerdir..Dediğim gibi nivea-avon-dove üçlüsünden uzak dur, hangi doğal ürünün setini alırsan al, düzenli kullanımda bakımlı bir cilde kavuşursun..önemli olan işin içine gülsuyu-limon-bebe pudrası bilmemne sürmemek..sadece bu ürünlerle bakım yapmak..

lancome veya lush edinmeni öneririm..araya başka markalar ve ürünler sokma..set halinde al, düzenli bakımını yap..clinique'yu bilmiyorum ama makyaj ürünleri iyidir, tavsiye edebilirim makyaj için..Sevgiler :1rolleyes:

10. 13 Ağustos 2010
  11. Britney00

Britney00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Gördüm canım :1hug: çok mutlu oldum..ama özel mesaj yazamıyorum, 50 mesaj yazmak gerekiyor ya özel mesaj göndermek için..mesajlarım çoğalsın, cevap veriyorum :)

12. 13 Ağustos 2010
  13. carpediem01

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım dediğin gibi lush'ı araştırdım. yorumlarına falan baktım, tabii ki tüm ürünler gibi memnun olan da var olmayanda. ama kutuları, görüntüleri hiç albenili diil. sen kullandın mı bu markayı, ya da kullanan tanıdığın var mı hiç tatlım?

14. 13 Ağustos 2010
  15. Britney00

Britney00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Tatlım ben kullanmadım fakat kullanan çok kişi de tanımıyorum..ama bildiğim bir şey var ki o da çok doğal olduğu..Her cilt birbirinden faklıdır aynı olan cilt yoktur, memnun olmayanlar ya parça parça almıştır ürünü, (atıyorum bazı insanlar sadece nemlendiricisini alıyolar, yanında başka şeyler sürüp memnun kalmadım diyolar) ya da düzenli kullanmıyolardır..Maskesiyle, sıkılaştırıccısıyla, nemlendiricisiyle, toniğiyle, temizleme jeliyle set halinde aldığın zaman ve düzenli bir cilt bakımı oluşturduğun zaman kesinlikle bakımlı bir cilde ulaşırsın tabiki...önemli olan düzen oturtmak.. Lush'ı nerden tanıyorum? Hazal Kaya bir röpörtajında Lush ürünlerinin çok doğal olduğunu ve bu ürünlere bayıldığını yazmış..

16. 13 Ağustos 2010
  17. Britney00

Britney00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Ayrıca Lush ın sitesindeki yorumlara baktım şimdi, memnun olmayan yokmuş..Ürünlerin içeriğine de baktım, hiç Kimyasal bir madde göremedim..Hep bilmemne yağı, limon kabuğu falan yazıyodu ..Bence rahatlıkla kullanabilirsin :) :)

18. 13 Ağustos 2010
  19. fatale

fatale beyazkedivekozmetik.blogs Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    niye gul suyu kullanma dedinki ben hep tonik yerine onu kullanrim