Cilt bakımı ürünleri hakkında tecrübelerimiz

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve busem33 tarafından 29 Nisan 2008 başlatılmıştır.

29 Nisan 2008
    Konu Sahibi : busem33
  1. busem33

busem33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar yaşadıklarımı anlatmak istedim sizde kozmetik tuzagına düşmeyin diye o pahalı kremlerin hepsi boşşşşşşşşşşşşşşş benim yüzünü daha beter mahvettiler daha önce avene kullananlar adlı başlıkta doktorun yüzümü ne hale getirdigini yazmıştım okumayanlar okusun benim yaptıgımı yapmasın vıhcı normaderm kullandım odayüzümü daha beter yaptı yani şuan yüzüm mahvolmuş durumda hiç çıkmayan yerde sivilceler çıktı kızarıklıklar bir krem birbuçuk ayda etki etmezmi daha beter yaptı gidipte boş boş para verip geliyoruz zaten o kullandıgım kremler tonikler alın bölgemde kırışıklık yaptı çok kuruttugu için verdigim tüm paralara acıyorum zaten ülkemiz kozmetik çöplügüne dönmüş şimdi farketmiyoruz ama sonradan çıkıyo ne oldukları nerde kullanılmayan krem var yurtdışında bizim burda biryerde okudum bugun vıch yabancı ülkelerde marketlerde satılıyomuş bizimde burda dermokozmetik diye eczanelerde satılıyor hepsi boş ne varsa dogal yöntemlerde var deneyin göreceksiniz bugun bıraktım vıchıyı sabah kalktım rosansenin gül suyunu sürdüm az birşey nemlendi kendine geldi cildim gidin arkadaşlar aktarlarda dogal killeri alın gül suları alın meyvelerden maske yapın bekın foruma arkadaşlar ne güzel dogal tarfler veriyo bundan sonra asla para yatırmam o ürünler en dogal ne ise onu yaparım yüzümdeki gelişmelri yazacam size takip edin artık dogal yollarla tedavi edecem yüzümü

2. 29 Nisan 2008
  3. moonshine76

moonshine76 sabirsiz Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Cok hakli oldugun yönler var. Herkese kötü gelecek diye birsey yok, fakat o pahali ürünlerin iceriginde parafin yani petrol atigi var ayrica cogu silikonlu bu cilde ilk etapta cok güzel bir his veriyor ama yaniltmaca. Cünki silikon ayni zamanda cildin üzerinde tabaka olusturuyor ve nefes aldirmiyor. Uzun kullanimlar sonunda birakildiginda bu tür ürünler gercek su yüzüne cikiyor, beslemeyip cildi sadece beslenmis gibi gösterdigi anlasiliyor. Örnek ben :KK43: . Parrafin ve silikon yani CETYL DIMETHICONE , CYCLOETHOXYMETHICONE yazan icerikleri kullanmayin derim. Dünya dogal icerikli kozmetige dogru gidiyor TR de hangi markalar var bilmiyorum.

4. 29 Nisan 2008
  5. kamelya

kamelya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende doğal ürün kullanma taraftarıyım Arkadaşımın söylediklerine katılıyorum Ne varsa doğada var...

6. 29 Nisan 2008
  7. busem33

busem33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar aven adlı başlıgı bulup okursanız başıma neler geldigini anlarsınız mersinin en iyi doktoru benim yüzümü bu hale getirdi düzelmiyorda

8. 30 Nisan 2008
  9. summer day

summer day Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende mersin de yaşıyoruma g cnm kim bu doktor bende bi dermatoloğa gitcem sivilce için ona gitmiyim

10. 30 Nisan 2008
  11. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben niveanın ürünlerini beğeniyom ama tabi herşeyin doğalı daha iyi en azından neyin nesi olduğunu biliyosun

12. 30 Nisan 2008
  13. filizmef

filizmef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende karşıyım cillt bakım ürünleri bana görede fasa fiso içerisindekileri birde bilmeyince bize güzel geliyo ama öğrenince gerçekten kötü

14. 30 Nisan 2008
  15. manikepizod

manikepizod Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben çokta doğru bi msj verdiğinizi düşünmüyorum..doğal tarifler iyi diyosunuz neyin nesi olduğu belli diyosunuz da hangi doğal ürünün sizin cildinize iyi geliceğini biliyormusunuz?
    açıkçası doğal olan herşey her cilde iyi gelmiyo..bende biara ev yapımı tarifler manyağı olmuştum araştırıp duruyordum ve bana uygun olduğunu düşündüüm bikaç tarifi uyguladım cildime ne etki yaptı ne de düzeltti hatta birkaçı sivilce bile yaptı..ortalıkta bi sürü doğal tarif var deneme yanılma yöntemiyle cildinizi daha beter edebilirsiniz her doğal da iyi gelir die de bişey yok hatırlatmak istedim..
    tabi cildinize gerçekten iyi gelen doğal bi tarif bulduysanız da ne mutlu size..

16. 30 Nisan 2008
  17. busem33

busem33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

18. 30 Nisan 2008
  19. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ürünlerin içeriklerini ve cildinize iiyi geldiğini bilmeden alınan ürünlerden kullanırsanız sorun olucağını zannetmiyorum bu işin içinde olan biri olarak tabiki öncelik dermakozmetik ürünler olmalı iyi olan ürününde ucuz olmasını beklememelisiniz tabiki belli bi fiyatı olucak evde yapılan ürünlerde tek başına yeterli olmaz öncelikle temizleme tonikleme nemlendirme yapılmalı düzenli olarak haftada 2kezde peeling bunarı yapmadan tek başına evde yaptığınız karışımlardan etki beklemeyin o anlık bi parlaklık pürüzsüzlük olur ama geleceğe yatırım olarak görmeyin bunu ve bişey daha en iyi yatırım kendimze sağlığımıza yapılan yatırımdır bence buraya harcanan parayı gereksiz görmeyin