Cilt bakımımı nasıl yapmalıyım ?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve melisana tarafından 25 Eylül 2011 başlatılmıştır.

25 Eylül 2011
    Konu Sahibi : melisana
  1. melisana

melisana Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkeze merhaba diyorum. :KK3: Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi cilt bakımımı nasıl yapacağımı bilmiyorum :KK59: sabah kalktığım da ve gece yatmadan önce cildimi hangi ürünlerle temizlemeliyim yaşım 17 cildim karma ve son soru hangi maskeyi kaç günde bir kullanmalıyım alnım da ve sol yanağım da sivilceler var sağ yanağım da fazla yok ve de sivilceler ağır değil küçük kırmızı yani sarı yağ birikintisi tek tük var bide yanağımı şişirince minik minik şeyler görünüyor :44: şimdiden herkeze teşekkür ediyorum umarım bana yardım edersiniz :KK58:

2. 25 Eylül 2011
  3. melisana

melisana Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kimse yardım etmek istemiyormu ya :KK43:

4. 25 Eylül 2011
  5. BULUTT

BULUTT Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle rutin temizlik için ürnler seçmelisin oriflame alabilirsen ben sana bişiler tavsiye edebilirim

6. 25 Eylül 2011
  7. minikcadi

minikcadi Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Sana kendi fayda gördüğüm yöntemleri anlatayim canım, benmde cildim karma.sivilcem yok ama kalan izleri var bende de onlarda fondoten kullanmaktan oldu maleseff :KK50:

cok fazla kimyasala gerek yok,bakımını doğal yöntemlerle halledebilrsn. mesela sabah akşam yüzünü killi sabunla yıka, ardından gül suyuyla sil. mesela dönem dönem kurulaşıyo benim cildim,seninde öyle bi sorunun varsa cildine uygun bi nemlendirici kullanabilirsn.

haftada 2 kez yarım limonla cok bastırmadan yüzünü ovmanı öneririm gercekten siyah nokta sivilce derdine güzel bi cözüm.pırıl pırıl olur cildin.

eğer bunları yeterli hissetmezsen de haftada 1 kil maskesi kullanabilirsin canım. :KK34:

8. 25 Eylül 2011
  9. lucyy

lucyy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    clean&clear yüz temizleme jeli tavsiye ederim vede cildin için haftada bir kil maskesi yap bunlar yeterli olur sanırım daha çok gençsin çünkü.vede kil maskesini yeşil çayla yap inanılmaz işe yarıyo:KK34:

10. 25 Eylül 2011
  11. melisana

melisana Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim hepinize arkadaşlar bal ve aspirin maskesini bulmuştum internetten onu yaptım bugün ama sadece maskeyle olmadığı için soruyum dedim,killi sabunlamı yıkayım yüzümü sabah akşam yoksa clean&clear yüz temizleme jeliylemi ? bide bu killi sabun veya clean&clear yüz temizleme jeli yüzümü kurutursa yüzümü nasıl nemlendirmeliyim ne hangi ürünü önerirsiniz ? hadi bakalım şu sivilce işini de düzene soktukmu dünyalar benim olacak :KK52::KK52:

12. 26 Eylül 2011
  13. minikcadi

minikcadi Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    clean&clearin jelini hiç kullanmadm canım ben,kil sabunu kullanıyorum yaklaşık 3 haftadan beri hoşuma gitti değiştrmeyi düşünmüyorum :) nemlendirme için ben destek markalı salyangoz kremi almıstım,18lira ve yağlı his bırakmadan nemlendiriyo.hatta bu sabah bitti ilk kutum bugün 2mi alıcam :)

14. 26 Eylül 2011
  15. melisana

melisana Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bi tane krem almıştım sivilce kremi valla çok kötü olmuştu yüzüm düşündüm de en iyisi doktora gitmek valla yarı özel bir hastane var çok güzelmiş oraya gideceğim canım yine de çok teşekkür ederim kendine iyi bak :KK9:

16. 26 Eylül 2011
  17. esradlr

esradlr . Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Yüzünü yıkamak için içinde sabun bulunmayan sabun kullanmanı öneririm
    Sebamed kullanabilirsin

18. 26 Eylül 2011
  19. melisana

melisana Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doktora gideceğim için kendim ürün almayacağım ona bir soruyum sebamedi cildime iyi gelirmi diye inş bitecek sivilceler ya :KK59: