Cilt bakm rnleri hakknda acil yardm!

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve iLoNx tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

26 Eylül 2009
    Konu Sahibi : iLoNx
  1. iLoNx

iLoNx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar dermodayurunleri.com diye bir siteye girdim ordaki ürünleri daha önce kullananlar varmı? Botox kremi var orda özellikle o ilgimi çekti açıklamaları çok cezbedici ama kullanan arkadaşlar LÜTFEN YARDIM!...

2. 26 Eylül 2009
  3. p_renses

p_renses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kullanmadım ama bilindik bir markaysa al..

4. 26 Eylül 2009
  5. mertmis

mertmis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben uzun süredir kullanıyorum. 44 yaşında olmama rağmen botox krem sayesinde göz çevremde kırışıklıklardan eser kalmadı nedereyse.. Benim daha önceki halim sıkıntıdan ve stresten inanılmaz derecede yaşımdan büyük gösteriyordum. Göz çevrem tamammen kırış kırış olmuş ve göz altlarımda torpacıklar ve morluklar vardı. Bir arkadaşım önerdi. İnternette Dermoday ürünü gördüm. Onu bir denesene dedi. Bende siteye girdim ve inceledim. Hatta benim kullandığım göz altı morluk ve torbalanma karşıtı kremi ödül alan ürünlerinden biri.
    Bu ürünleri kullandıktan sonra en az 10 yaş daha genç gösteriyorum. Ben memnunum.:lepi:

6. 11 Şubat 2010
  7. ladyinpurple

ladyinpurple Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    botox krem kaç yaşından itibaren kullanılabiliyor.öz kenarı mimik çizgileri için de etkili midir bilen var mı?