ciLt için beyazLatıcı krem?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve gothic_LoLita tarafından 23 Ekim 2008 başlatılmıştır.

23 Ekim 2008
    Konu Sahibi : gothic_LoLita
  1. gothic_LoLita

gothic_LoLita Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sLm ben 13 yaşındayım ten rengim koyu ama eski fotoğrafLarımda ciLdim şimdikinden daha beyaz gözüküo . ama son bikaç sene ciLdim o kadar kötü görünüoki artık ciLdimi beyazLaştırmak istiyorum. ciLdime zarar vermeyecek bir beyazLatıcı krem öneriniz var mı? ciLdim 2 ton açıLsa yeterLi oLur :dance:
  2. 23 Ekim 2008
  3. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    gotik olcan illa =) canım yüzünü sabah akşam temizlersen cildin rengi açılır..temizlemek şart..birde burda yazılan maskeleri dene bir belki işe yarar ama geçici bi beyazlama olur..cildin rengini açmak imkansız ancak lekelerin varsa soluklaşır yazın çok karardıysan eski beyaz haline dönersn okadar..bol bol kese yap ama yüzüne nazik yap sert yapma havlu keseyle yada ipek keseyle yap...hamama gitttt...güneş kreminide yaz kış kullanmayı unutma..antalya gibi biyerde hele...
  4. 23 Ekim 2008
  5. pink_panther

pink_panther Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Yaşın çok küçükmüş. Bende cilt beyazlatıcı krem kullnıyorum ama yurt dışından geliyo memnunum. Burdan bulamazsın
  6. 23 Ekim 2008
  7. kleo

kleo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    acaba kremin adını öğrenebilirmiyim?ve nereden geliyor?
    teşekkürler
  8. 24 Ekim 2008
  9. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bence sorma =p bizde zamanında sorduk...
    oda senin gibi buralarda bulamayıp yurt dışından almayı düşünüyordur belki wickede arkdşımıza yardım et bence =Pp
  10. 25 Ekim 2008
  11. almagester06

almagester06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    pardon ama samimiyetle soruyorum yani bi ima falan yapmadan soracağım. ben bu kremi almak istediğimden değil gayet beyaz tenliyim ama sen daha öncede foruma bu kremi yazıp adını vermicem diyosun. bunun nedenini ben anlayamadımç burada herkes kullandığı memnun kaldığı yada kalmadığı şeyleri paylaşıyor. yani madem memnun kaldın neden paylaşmaktan çekiniyosun. ha maksat sadece ben aldım ama sadece bende olsunsa bilemicem. demekki çok çok özel.simya mı yani bu. altının formulünü falan mı buldun?
  12. 25 Ekim 2008
  13. almagester06

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım sanırım düzenli bakımla cilt tonu açılıyor. yani duruluk kazanıyor. peeling falan yaparsan ama çok sık değil rutin bakım gibi, cilt ister istemez ölü deriyi atar.sanırım buda cilt tonunun açılması demek.
  14. 25 Ekim 2008
  15. Asmin

Asmin en güzel hikayem.. Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben geçen gün bi yerde cilt bakımı yaptırıyordum kadına sordum öle beyazlatıcı krem var mı diye bi krem tavsiye etti ama adını unuttum zaten tükenmiş yakında gelir takip et dedi alırsam sölerim mutlaka
    fiyatı 30 ytl gibi bişeydi

bi de ROC un sanırım böle bi ürünü var hem gece hem gundüz kremi ama fiyatı biraz fazla herbiri 70 civarındaydı kremlerin..
  16. 25 Ekim 2008
  17. almagester06

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    acaba yaşlılık ve güneş lekelerini açmak için kullanılan kremler etkili olabilirmi? yanlış bişey söylememişimdir inşallah. yani sadece mantığı aynıdır diye yazdım hihoyyyt:utangac::utangac:ama yurtdışında daha çok satılıyor. ben bembeyazım ve üzülürdüm beyazım diye demek ki üzülmemek lazımmış. yani japonya gibi ülkelerde hatta eskiden beyaz kadınlar asil sayılırmış. köleler zenci yada güneşte çalışmaktan,dolayısyla esmer oldukları için sanırım.
    Son düzenleme: 25 Ekim 2008
  18. 25 Ekim 2008
  19. bepanthene beyazlatıo cnm doktor cildin bembeyaz kansızlık mı var die test yaptı bu kremi söledim ondan beyazlamış olablir dedi haberin olsn zararıda yok