Cilt Lekeleri için Cilt Beyazlatıcı Dermotolojik, Dermo-Kozmetik Tavsiyelerimiz

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve ania.danya tarafından 19 Aralık 2009 başlatılmıştır.

19 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ania.danya
  1. ania.danya

ania.danya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cilt lekelerimi soymak için doktorun bana önerdiği soyucuları kullandım. Doktor bu soyucularla birlikte pigmentlerin rengini açan ürünleri de kullanmamı söyledi. Önce expigment verdi. Benim cildim zaten akneye eğilimli olduğu için, bu ürün sivilce yaptı. Ayrıca çok da işe yaramadı. Bunun üzerine neostrata nın pigment lightenin jelini önerdi. Bu da hiç değişiklik yapmadı. Şu anda fade out un ürününü kullanıyorum. Diğerlerinden biraz daha iyi çıktı, lekelerin rengini açtı ama tamamen bitirmedi. Risklerinden dolayı lazer istemiyorum. Mutlaka benim kullandığım ürünlerden daha etkili kremler vardır. Sizin bu konuda önerileriniz nedir acaba? Lütfen aktardan aldığınız ya da evde hazırladığınız karışımları yazmayın. Aktardan alınan bu tip beyazlatıcı ürünlerin bir kısmı alerjik, civa ya da buna benzer zararlı maddeler içerir. Ne bunlar ne de evde hazırlanan karışımlar ciddi lekeler için çözüm değil.

Bioderma'nın, Dermologica'nın ürünlerine dair iyi şeyler duydum. Bir de Unitone'u..Sizlerin kullandığı etkili beyazlatıcılar varsa tavsiyelerinizi paylaşır mısınız arkadaşlar?

2. 12 Ocak 2010
  3. moril

moril Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    unitone kullandım,son zamanlarda düzenli kullanamadım ama pek bi faydasını görmedim ama pütürlü yıkama jeli sivilcelere iyi geldi lekeler çoğunluk duruyor

4. 15 Ocak 2010
  5. ania.danya

ania.danya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Serumu yeni çıkmış sanırım serumu mu, yoksa normal kremi mi kullandınız acaba?

6. 12 Şubat 2010
  7. paspak

paspak Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    maddi durumunuz yeterliyse transvital serisi var.porselen beyazı yüzünüz olabilir.ben sadece maskesini alabildim.çok memnunum.

8. 29 Nisan 2010
  9. AayseA

AayseA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben cildiye uzmanının tavsiyesiyle aldığım ürünlerden biraz memnunum babe diye bir set var önce yüz temizleme jeli ile cildimi temizliyorum sonra gündüz dışarıda veya evde yine babenin leke giderici kremini tüm yüzüme uyguluyorum gece yatarkende tritone diye bir kremi lekeli yerlere kullanıyorum iki aylık kullanımda etkisi oldu fakat sürekli kullanmak gerekiyor bırakınca lekeler yeniliyor....kesin sonuç bulmak lazım...

10. 2 Mayıs 2010
  11. ania.danya

ania.danya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Beyazlatıcı maske mi yoksa cilt temizleme maskelerinden mi acaba? Beyazlatıcı maskeyse, cilt lekelerinde mi faydasını gördünüz acaba?

12. 8 Haziran 2010
  13. derya40

derya40 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bahsettiğiniz ürünler hakkında biraz bilgi verir misiniz?
    kahverengi lekeleri tamamen geçiriyor mu?
    geçiriyorsa ne kadar zamanda geçiriyor?
    bu setin fiyatı ne kadardır?
    ne kadar zaman kullanmak gerekir?
    ....???
    şimdiden teşekkür ederim.

14. 28 Mart 2011
  15. lolita

lolita Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pco mask kullanıyorum.aksam kullanıyorum ertesı gune cıldım dolgun guzel oluyor.lekelerı de sankı acıyor.skın ceuticals phyto aldım strawberryden onun gelmesını beklıyorum.makeupalley de guzel yorumlar vardı phyto corrective hakknda.kullanınca memnun kalırsam burda belırtırım.

16. 28 Mart 2011
  17. lolita

lolita Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tretin de lekeler için birebir bence.cildi az az soyuyor.gunes kremı kullanmalısın ve aksam surmelısın tretını.tretın ilaç diye gecıyor dermokozmetık degıl.ben su an kullanamıyorum lazer yaptırdıgım ıcın.

18. 28 Mart 2011
  19. lolita

lolita Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    transvitali ben de merak ettim.eczanelerde mi satılıyor parfümeri de mi