Cilt lekeleri, sivilce ve epilasyon lekeleri...

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve dygduru tarafından 16 Aralık 2009 başlatılmıştır.

16 Aralık 2009
    Konu Sahibi : dygduru
  1. dygduru

dygduru Guest

cildimdeki epilasyon lekelerinden nasıl kurtulucam contractubex kullanmaya başladım fakat faydasını gören var mI?

2. 16 Ocak 2010
  3. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    Bende kullanıyorum ama dÜzenlı deĞıl etkısı olur ama muhakkak dÜzenlı kullanımda

4. 24 Ocak 2010
  5. sevinctas

sevinctas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    contractubex uzun vadede oldukça etkili olur, ancak ciddi bir sabır işidir.
    soyucu ve yenileyici kremler kullandınızmı? acnelyse, bepanthene, medacassol gibi? leke açıcı expigment gibi bişi kullandınızmı?

6. 5 Mart 2010
  7. bLabLaa

bLabLaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    78
    leke acıcı olarak kesinlikle expigment i tavsiye ederm 20 yasındayım ve ergenlik sivilcelermden kalan lekeler hiç geçmicek die düşünüodum mutsuz oluodum sürekli makyaj bi gün birilernden expigment i duydum hatta taam 1 hafta önce inanın 1 haftada bile etkisi o kadar inanılmaz oldu ki gören herkes yüzüne ne yapıosun sen pırıl pırıl olmus diolar tavsiye ederm :) fakat expigment i nisan ayı sonuna kadar kullanıp bırakmalıymıssınz güneşin yan etkisi olabiliomus ve kesinlikle akşam yatarken sürüp sabak yıkadıktan sonra nemlendirici kullanmalıymıssınz bi cilt bakım uzmanı tavsiye etti kullanın inananın pişman olmazsınz =) :eek:

8. 5 Mayıs 2010
  9. kume

kume Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim boynumda simsiyah güneş lekesi wardı ilk başta umursamadım fakat giderek canımı sıkmaya başladı önce internet te araştırdım herkes exipment i önermiş ama yan etkisi falanwarmış.bende doktara gittim exipment werdi bu kremin % likleri war bana %4 werdi. 3 kullandım , boynumda duran 1 yıllık lekeler açılmaya başladışok oldum abarttıkları kadar warmış. hatta YÜZÜMDEKı (çene bölgesindeki) sivilcelerede kullanıyorum aynı etki orda da war. bende tavsiye ediyorum bu kremi mutlaka faydasınıgörürsünüz. tabi yinede doktara bi gidin en azından sorun bu krem bana faydalıolurmu diye neticede cilt bu şakaya gelmez

10. 5 Ağustos 2010
  11. meltemgokce

meltemgokce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bana doktor yazmadı ya sivilce için yazmıyoz dedi ameliyat için o dedi ya ne yapmalıyım

12. 18 Ağustos 2010
  13. mugus78

mugus78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bende de igneli epilasyon lekeleri var. Allah o hayvanın belasını versin . Mikrodermabrazyonla ve vitamin kürü uygulattim. Baya azaldı ama var.lazere basliycaktik ki yani lazerle leke tedavisine hamile oldum. Su an vitamin kuru yapamıyoruz. K vitamini kullanıyorum az oranda. Doğurduktan sonra lazere basliycaz. Uç sene oldu ben igneli yaptirali. Tadaviye ara verdim. Son uç dört aydır düzenli gidiyordum ki uç buçuk ay önce birakmak zorunda kaldım hamile olunca.. Tahmin edersiniz ki seanslar ciddi pahalı. Ama gidicem lazere.. Cunku çok üzülüyorum ve Cook takiyorum. Hayirlisiyla inşallah diyeyim.

14. 19 Ağustos 2010
  15. PELIN55

PELIN55 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sinop ta bir eczane bu lekeler için bir krem hazırlıyor. kadınlar klübü forumda çok güzel yorumlar var.cilt lekeleri bölümünde filizistanbul logolu yorumları bir oku istersen.

16. 19 Ağustos 2010
  17. mugus78

mugus78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    O ilaca hiç inanmıyorum. On günde mucize olmaz. Ben bunu diyorum. O yüzden inandırıcı değil.

18. 27 Ağustos 2010
  19. filizistanbul

filizistanbul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    76
    Benim yüzümdeki gebelik ve güneş lekelerim geçti arkadaşım, Uzun zamandır türlü türlü ilaçlar denedim ama sonuç alamadım. Artık yapacak pek bir şey kalmamıştı, birde bunu deneyeyim dedim, açıkçası sonucu görünce bende şaşırdım, inanamadım, bu yüzden bu lekelerle yaşayan arkadaşlarımında faydalanmasını istediğim için buraya önerdim.. 10 günde geçti diyorsam geçmiştir, neden yalan söyleyeyim. İnanmamakta serbestsin, Sende de bu tür lekeler varsa öneririm. Kullanırsın yada kullanmazsın bu sana kalmış. bir kişi bile sonuç alırsa çok mutlu olurum, Sonuçta bende KK klubünde bir forumda okuyarak aldım.