Cilt lekelerine kimyasal peeling

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve galadrielll tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

4 Eylül 2009
    Konu Sahibi : galadrielll
  1. galadrielll

galadrielll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar üç yıl önce başlayan leke sorunum için artık kesin bir çözüm istiyorum. İğne epilasyon yaptırdığım bayan, müşterilerinden birinin kimyasal peeling yaptırdığını ve lekelerinden tamamen kurtulduğunu söylemişti. Kimyasal peeling yaptıran ya da çevresinde yaptırmış kişiler tanıyan arkadaşlar olumlu olumsuz deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Hakkında yeterince fikir sahibi olmadan ve uygulamayı denemiş kişilerin görüşlerini almadan adı üstünde kimyasal bir olaya atlamak mantıksız geliyor. İlginiz için şimdiden teşekkürler :)))

2. 6 Eylül 2009
  3. wild_blonde

wild_blonde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    canım benımde 4 5 yıllık sıvılce lekelerım var.Ne kullandıysam gecmedı.cılthekımı varya habıbullah hoca ona suordum kımyasal peeling dedi.Bende yaptırmayı düşünüyorum.%15 LİK TCA varmış eczandede satılıyomuş ama doktor kontrolünde yaptırın dıyolar.Ben bu hafta dermatoloğa gdıcem.Gelişmeleri yazarım buraya.

4. 6 Eylül 2009
  5. galadrielll

galadrielll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Anladım cnm. Güzel haberlerini bekliyorum o zaman :)))

6. 10 Eylül 2009
  7. ezgi42

ezgi42 selammm... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba.acaba kimyasak peling mi yoksa lazer tedavisimi daha etkili olurdu...bende yaptırmayı düşünüyorum.ama en etkili hangisiyse onu yaptırmak istiyordum.