Cilt ncelmesi

Konusu 'Olgun Ciltler ve Sorunlar' forumundadır ve pippi_langstrumpf tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  1. Ben zamanında roaccutane kullandım. Ve doktorum ayrıca krem verdi sivilcelerimi soyması için. Ama araştırdım ve bu kremin kortizonlu olduğunu dolayısıyla cilt incelmesi meydana getirdiğini gördüm. Bilseydim hiç kullanmazdım. :gitme: Cildim şuan eskiye oranla inceldi. Göz altlarımdaki kılcal damarlar görünüyor. Cilt incelmesi orta yaştaki herkesin sorunu.. Kalınlaştırmak ve sağlamlaştırmak için ne yapabiliriz?
    Araştırdığım kadarıyla oht peptide kremi %4lük kalınlık garanti ediyormuş.
    Ayrıca Bioderma Sensibio H2 O 250 ml de bir dr tavsiye etmiş. Sizler ne diyorsunuz? Bunları kullanan ve cildini kalınlaştıran oldu mu? ne yapabiliriz :sinifsinif:

2. 22 Temmuz 2009
  3. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Canim ben oht peptide 3 kulandim ama hicbir degisiklik yada fayda gormedim kesinlikle tavsiye etmem!!.. ama ikinci yazdigin urun hakinda bilgim yok ..

4. 22 Temmuz 2009

5. Hadi yaaa :sinifsinif:

6. 23 Temmuz 2009
  7. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Valla.... sakin o kreme dunya kadar parayi bayilma nivea kulan ondan iyidir :umursamaz:

8. 25 Şubat 2012
  9. ebrail

ebrail Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    kortizonlı merhemler hap ve iğneleri gibi vücuda çok hasar vermiyor ama malesef ciltte incelme yapıyormuş... Büyük sorun aslında acaba doğal maskeler varmıdır??

10. 31 Mart 2013
  11. intracel

intracel Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    çözüm bulan var mı benim cildim de çok inceldi :KK43: bi yerde oksitin krem demişler ancak işe yarıyor mu bilmiyorum. nar ve yaşilçay cildi kalınlaştırıyormuş.onun dışında ne işe yarar bi fikrim yok.neden böyle oldu anlamadım hipertroidinin etkisi olablir mi :/

12. 31 Mart 2013
  13. ceylan_ceylin

ceylan_ceylin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    61
    Bende kimyasal peeling yaptirdim cilt hassaslasti ve inceldi. Cinki icerikli urunler kullanmak iyi geliyor diye duydum deneyen varmi?

14. 31 Mart 2013
  15. ceylan_ceylin

ceylan_ceylin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    61
    Cinko demek istemistim...

16. 31 Mart 2013
  17. intracel

intracel Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    avene cinko içerikli cicalfate kremini kullanmayan başladım yeni.sonuç alırsam yazarım ancak pek sanmıyorum :/ benimde eskiden sivilce problemim olmuştu pko yüzünden daha sonra diane 35 ve bitkisel peelinglerle tamamen geçti hiç iz filan kalmamıştı.tabi o kadar peeling cildimi inceltti.eskiden bu kadar değildi ama.bu ara daha da inceldi gene hormonlardan mı bilmiyorum.