cilt pullanması

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve edacxixk tarafından 25 Nisan 2008 başlatılmıştır.

25 Nisan 2008
    Konu Sahibi : edacxixk
  1. edacxixk

edacxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb bnim burnumun yanında beyaz beyaz puturler oluştu dökülüyo sonra kzıarıyo bi çözümü olan var mı

2. 25 Nisan 2008
  3. berzu

berzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nemsizlikten kaynaklaniyor olabilir.benimde cildim pul pul kurur,soyulur gibi olurdu.iyi bir nemlendirici kullaniyorum,simdi eskisi gibi degil cildim daha iyi yani.birde cildin cok hassas degilse haftada bir kez peeling yapabilirsin.cildin nem orani yükselir.cildin daha bir pürüzsüzlesir.
    birde kizariyor demissin,demekki hassas bir cildede sahipsin.hassas cilti olanlar icin ise avenenin peelingini tavsiye ederim,ben kullaniyorum ve cok memnunum.

4. 25 Nisan 2008
  5. bilge85

bilge85 RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİYN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bence egzama olabilir..benimde oluyordu çünkü..cildim çok hassastır,bu yüzden oluyor diye düşünüyordum..doktora gittim ,krem verdi,kullandım ve gitti,çok stresli olduğum zaman bazen çıkıyor tekrar krem sürüyorum ve gidiyor...

6. 25 Nisan 2008
  7. edacxixk

edacxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çokkkk teşekkür ederim size krem deniycem eğer halan devam ederse doktora gidiyim k.cici bakınn

8. 25 Nisan 2008
  9. akasya26

akasya26 Guest

aynı problem bende de vardı,
    doktora gittim, isoderm verdi ...1 seneye yakındır kullanyorum ne kızarıklık nede pulpulluk kalmadı. yaşasın:)
    +, son bir aydır da cildime kayısıyağı, bademyağı, susamyağı, jojobayağı karışımını kullanıyorum, nemlendirme amaçlı, buda çok iyi ve, Berna Laçin,in programında dinlemiştim,
    bu yağları, normal nemlendiricimizin içine koyup karıştırdığımız zaman komplike bir nemlendirci elde edebilirmişiz yerimseniben
    a.s.

10. 9 Mayıs 2008
  11. Bi-tanem

Bi-tanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    88
    Bilgecim kreminin ismini verebilirmisin arastırmak istiyorum benimde dudak cevremde kızarıklık pullanma ve yanma oluyor ve stresli olduğumda anladım daha bir artıyor bugün fena haldeyim kıpkırmızı bir halde ilgilenirsen cok sevinirim

12. 9 Mayıs 2008
  13. Bi-tanem

Bi-tanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar bununla ilgili krem tavsiyeniz yok mu?

14. 9 Mayıs 2008
  15. bilge85

bilge85 RABBİ HEBLİ MİNESSALİHİYN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kremin ismi DERMATOP ...çok etkili bir krem ..ilk gün bile belli oluyor ama tabi seninki de egzamaysa...a.s.

16. 12 Mayıs 2008
  17. ECRXIXNA

ECRXIXNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    DERMATOP KORTİZONLU BİR KREM SÜREKLİ KULLANILMIYOR.DİKKAT EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.FAZLA KULLANIMDA KILCAL DAMAR ÇATLAĞINA NEDEN OLUYOR.:1no2::1no2::1no2:

18. 12 Mayıs 2008
  19. sessizLik

sessizLik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    buna benzer bisey bendede var.. leke leke vücudumda.. okulda ki hemsireye sordum.. yagli krem sür dedi.. gecmezse doktora git dedi..