Cilt Sarkmasına Çare Arıyorum Yardım..

Konusu 'Olgun Ciltler ve Sorunlar' forumundadır ve LeyLAL tarafından 12 Mart 2008 başlatılmıştır.

12 Mart 2008
    Konu Sahibi : LeyLAL
  1. LeyLAL

LeyLAL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar selamlar,
    31 yaşındayım ama cildimin yağlı olmasından dolayı sarkma oldu.Estetik olmadan nasıl gerginleştirebilirim bileniniz deneyeniniz var mı?Herhangibir krem yada maske?Fikirlerinizi bekliyorum çünkü yüzüme yorgun ve daha yaşlı bir ifade veriyor gibi rahatsız ediyor bu beniyerimseniben

2. 13 Mart 2008
  3. LeyLAL

LeyLAL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bayanlar yokmu bir çareniz:1rolleyes:

4. 13 Mart 2008
  5. daisy06

daisy06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    maden suyunu buz kuplerine koyup dondurduktan sonra her gun 1 buzu yuzunde gezdir canım. ben denemedim ama suna dumankaya ablamız ole soluyor onun cildine dikkat ettiysen yapılmaya deger bence :)

6. 13 Mart 2008
  7. gulsehri

gulsehri Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar canim,ayni soruyu bende sormak istiyorum,maalesef bendede basladi bu cilt sarkmasi denen lanet sey,cildin kirismasindan dahada kotu birsey bu,resmen insanin yuz ifadesi degisiyor,ben bugun su lorealin yeni cikan kremini aldim deneyecegim,bakalim birazcik ise yarayacakmi,aslinda bugune kadar hep vichy yada roc kullandim ama artik kremlere o kadar cok para yatirmayacagim diye soz verdim kendime,sonucta hepsinin icindeki maddeler hemen hemen ayniymis,istersen sende dene bilemeyecegim,kremin adi;derma genesis....

8. 13 Mart 2008
  9. asii

asii Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadasim buz gezdir her sabah cildinde..

10. 13 Mart 2008
  11. necoo

necoo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir ölçek elma suyu bir ölçek salatalık suyu içine bir miktar maden suyu buz kalıbına koy dondur .hergün yüzüne bir adet sür . ben denedim faydasını gördüm.suna dumankaya dan

12. 15 Mart 2008
  13. Organikyasam

Organikyasam Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cildine her gun yuzune ilginc sekiller vererek spor yaptir, elinle masajlar yap, faydali olacagina inaniyorum,,hatta bir masaj aleti temin et ucuz olanlarda var,, faydali olacagina inaniyorum

14. 15 Mart 2008
  15. kahvefincanxix

kahvefincanxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm, YEŞİL ÇAY yalnız yüz değil tüm vucudun sıkılaşmasında mucize yaratıyor....

16. 3 Nisan 2008
  17. gurbaa

gurbaa Guest

Buz kaliplarini ben de kesinlikle tavsiye ederim
    Ben sodali yapiyordum ama bu elma ve salatalikli olani da deneyecegim.
    Uykuna dikkat etmeni mutlaka duzenli ve yeterli uyumani tavsiye ederim.
    Bir de yagli cilde yagli karisim onerilir mi bilmiyorum ama elimde soyle bir tarif var;nar cekirdegi yagi+E vitamini kapsulu+omega 3 kapsulu esit miktarda karistirilip,her gece yatmadan once tum cilde surulecek ve sabah yikanacak.Ben benzer bir karisimi kirisiklik icin kullaniyorum ve faydasini gordum.Her ne yaparsan yap,mutlaka duzenli yap.Umarim sonuc alirsin.

18. 3 Nisan 2008
  19. EU3

EU3 Guest

leylal canım,cildini öncelikle içten beslemelisin.bak canım ben ester c vitamini kullanıyorum ve cildim parlaklaştı ve sanki cildi de sıkılaştırıyor artı üzüm çekirdeği kapsülü alıyorum ben valla hem cildi sıkılaştırıyor hem de üzüm çekirdeği göğüslerimi bomba gibi yaptı..büyüttü iyice,zaten iriydiler ..