cilt tipinize göre iyi gelen ürünleri burada paylaşalım...

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve ygm tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ygm
  1. ygm

ygm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim cildim karma ve doğru düzgün bir ürün bulamadım.. şimdilik bitkisel yağlarla nemlendiriyorum cildimi o da bir tarafa iyi gelirken diğer tarafa iyi gelmiyor kuru tarafı nemlendirirken yağlı tarafı iyice yağlandırıyor... tavsiyelerinizi bekliyorum sizin en memnun kaldığınız yöntemler neler... burada paylaşalım...opuyorumnanaktan

2. 30 Ocak 2011
  3. azbuz

azbuz Amalar var ! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    41
    sorununu çok iyi anlıyorum benim de öyle.kuruyan yere hakiki zeytinyağını yumuşakça pamukla sür diğer yerlere yağ sürme.yatmadan 2 saat önce yap hiç silme emer.:79:sorunlu olduğu dönemlerde hiçbir şeyle temizleme çok yağlı olan yerleri sabunla nazikçe yıka.en faydalısı bu gerisi yalan..ama bir de vichy nin parabensiz(petrol içerikli madde) olan bi nemlendiricisi var bakalım deneyip size belirtirim 2 hafta sonra.YAĞLI CİLT PROBLEMLERİNE KARŞI ÜÇ ETKİLİ BAKIM TEK DOKUNUŞLA ÜÇ PERFORMANS diye vadediyor NORMADERM ismi sakın ben denemeden alma sonucu belirticem.vadedilenlerin çoğu olmuyor o bakımdan bi bakalım...:80:

4. 14 Şubat 2011
  5. azbuz

azbuz Amalar var ! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    41
    vıchy markasının Normaderm serisinden tri activ nemlendiriciyi kullandım 3 şey vadediyor.nemlendirme-gözenekleri küçültme- matlaştırma yağlı ciltler için.Ama nafile 2 haftadır kullanıyorum tık yok ayriyeten küçük sivilceler çıkardı ki hiç yoklardı kendileri :KK50:.Amaaaann diyorum ya en iyisi hiç bişi sürmemek sabunla nazikçe yıkamak en önemlisi hazır gıda yememek..sipor yapmak uyumak..::KK31:

6. 14 Şubat 2011
  7. mymelino

mymelino Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    epilixir ipek kese ye bakın netten faydalarına .. Tavsiye ederim....hollyherbs.com :KK54:

8. 28 Nisan 2011
  9. SuPeriZi

SuPeriZi Çaylak :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    biodermanın sebium temizleme ürünlerinden çokkk memnunumm cildin yağ dengesini düzenleyen ürünler ben en son sabununu aldım çok memnunum:21:

10. 28 Nisan 2011
  11. Duygu_Oner

Duygu_Oner http://www.o-bebek.com ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    selam herkese,

şu aşağıda sıraladıklarımın hepsi bana iyi gelen ve uzun yıllar kullanmayı planladığım şeyler. burada da paylaşmak istedim.

cilt tipim: karma, aknesiz, 1-2 büyük gözenek haricinde bir derdi olmayan kırışıksız düzgün bir cilt. yaşım da 31

temizleyici: olay total effects yüz yıkama jeli (salisilik asit iyi bişey kızlar)
    tonik: kendi imalatım yeşil çaylı, elma sirkeli tonik
    gündüz nemlendiricisi: yazın bepanten krem, kışın olay regenerist micro sculpting cream
    güneş kremi: la roche posay anthelios xl loting spf 50
    gece nemlendiricisi: olay regenerist micro sculpting cream
    göz kremi: dermalogica total eye care with spf 15
    peeling: the body shop vitamin c microdermabrasion
    serum: paraya kıyıp aldığımda estee lauder advanced night repair
    maske: clinique deep clean mask, tek kullanımlık salyangoz özlü maskeler, ara arada ballı maya ve yoğurt limon karışımı
    :KK24: