ciltle ne kadar uğrasırsak o kadar bozuyo muyuz

Konusu 'Genç Ciltler ve Sorunları' forumundadır ve çikolatagelin tarafından 28 Ocak 2009 başlatılmıştır.

28 Ocak 2009
    Konu Sahibi : çikolatagelin
  1. çikolatagelin

çikolatagelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ya ben arkadaslarıma cildinizi nasıl temizliyosunuz ne kullanıyosunuz falan dedim 2si hiç bişey sade su demesin mi 1 taneside sade limonsuyu sürüyomuş ya masalah kaç yıldır 1 sivilce gormedim bende mi gariplik yada uğrastıkça bozuluyo mu ciltler annem byüklerimde hepbiz hiçbişey yapmazdık sivilce ne bilmeyız diyo halada pırıl pırıl ciltleri niye acaba:1no2:

2. 28 Ocak 2009
  3. ginka

ginka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    katılıyorum ya ben cildimle hiç uğraşmazken sivilcelerim yok oluyolar.sallamamak lazım hakkatten :KK70:

4. 30 Ocak 2009
  5. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    yaw uğraşmamk derken.. yüzümüze el sürerek sivilce sıkarak uğraşmamak lazım.. yoksa temizleyin, maske yapın, nemlendirin.. onlar faydalı şeyler...bide yediklerimize dikkat tabiki:))

6. 30 Ocak 2009
  7. çikolatagelin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    fazla bakımda yoruyo sanırım

8. 30 Ocak 2009
  9. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    fazla mı gerekli mi??? nekadarı fazla nekadarı gerekli??? bunun dozunu ayarlamak lazım sanırım...

10. 30 Ocak 2009
  11. Serce

Serce mutlu bayramlar;D Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar size katılıyorum benim annem ve ablamda yüzünü sadece suyla yıkar sabun bile kullanmazlardı ciltleri bebek gibiydi.bir çok yüz temizleme maddelerinde bi dolu kimyasallar var ve kullandıkca başka bir sorun çıkarıyorlar.a.s

12. 31 Ocak 2009
  13. çikolatagelin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım demek istediğim bu neden onlarda siyah nokta falan olmuyoda biz bi hafta bişey yapmayınca cıkıyo yoksa hiç mi kullanmamak laım bişey :1no2:

14. 6 Şubat 2009
  15. Serce

Serce mutlu bayramlar;D Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın canım sanırım bir müddet sadece su ile yıkamayı denemek gerekir belkide o bir ton paralara aldığımız türlü türlü ürünlerden daha çok faydası dokunabilir:CüvCüv:

16. 6 Şubat 2009
  17. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar birkaç kişi hatta birçok kişinin genetik olarak ciltleri çok güzel diye bakım yapılmıcak diye bişey yok bence..cilt sorunluysa bakım ister... nasılki çiçeklerimizi toprağı kuruysa yaprakları solgunsa sularız.. nebilim böcek varsa ilaçlarız...vs ciltte böledir... gerektiği kadar bakım yapmak gerekir.. bakarsınız görür hissedersiniz zaten neye ihtiyacı olduğunu... heleki 25 yaşlarından sonra falan insan cildini daha ii tanıyor ve anlıyor...

18. 4 Temmuz 2009
  19. kurtcobain

kurtcobain Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Şahsen ben ne zaman elimi yüzüme götürüp ordan burdan siyah nokta falan sıkmaya kalksam ertesi gün sivilce bana merhaba diyor.:KK70: Hele sivilcelerimle oynarsam yine yeni bir tane daha çıkıyor.Sanırım evet oynadıkça yüzümüzle daha çok sivilce çıkıyor.Cilt ürünleri yararlı oluyor ama tabii doğru ürünü kullanmak lazım.:) Yediklerimiz bayağı bir etkiliyor.Mesela çikolata,cips vs.Dikkat etmek lazım.