Ciltte çil gibi duran güneş lekeleri..

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve sollina tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

29 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sollina
  1. sollina

sollina Mendebır Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba benim sırtımda omuzumda ve burnumun üstüyle yanaklarda güneş sebebiyle çillenme gibi minik kahve rengi lekeler oluştu yüzümde çok az ama omuzda ve sırtta çok belirginler bunlar için bir şey kullanan yada nasıl geçeceğini bilen varmı?

2. 4 Aralık 2008
  3. meulzizfy

meulzizfy Guest

..................................................................

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Aralık 2008
  4. 4 Aralık 2008
  5. YusNes

YusNes Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: çok güldüm walaaaa:roflol::roflol::roflol:

6. 4 Aralık 2008
  7. sollina

sollina Mendebır Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol deneyimlerinden faydalanıcam :nazar:

8. 4 Aralık 2008
  9. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha bugün bi güzellik salonuna gittim güneş lekeleri için. lazer yapıcaz dedi. 150-300 yeetale arasında değişiyomuş ücreti. bakalım napıcam artıkın. daha ucuz ve daha kolay bi yöntem varsa daha iyi olur:)))

10. 5 Aralık 2008
  11. Serce

Serce mutlu bayramlar;D Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım lazeri denemeden önce bi aktara git arapkızı diyebir krem var al nasıl kullanıcağını sana tarif edicektir aktarcı kullan derim geçmezseki geçiceğine eminim sonra lazeri denersin kaybedicek bişeyin yok nasılsayerimseniben

12. 6 Aralık 2008
  13. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arapkızınıda çok duydum ama bazıları çok iyi kullan dedi bazıları kullanma dedi. gerçi kullansam bişey kaybetmem herhalde. lazer çok pahalıya geliyo çünkü. en iyisi onuda kullanayım:lepi:

14. 8 Aralık 2008
  15. daylight

daylight Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arapkızı irandan gelen içinde ne oldugu belli olmayan yüzü tabaka gibi kalın bir şekılde kaplayan bir krem paylaşım sayfasından da inceleyebilirsin net sonuç alan bir kklı ben şahsen görmedim onun yerine lekelerin derinleşmesini önlemek adına akonomık fıyatlı bir güneş koruyucu alarak işe başlayabilirsin dogal maskelerle cilt tonunu sabitlersin bence bunlar daha mantıklı

16. 9 Aralık 2008
  17. elifsever

elifsever Canım Kızım Irmak'ım Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    --------------------------------------------------------------------------------

kızlar 2 senedir yaz kış farketmiyor dudak üstümde bıyık gibi kapkara leke oluştu.allahım insan içine çıkamaz olmuştum.güneş lekesiymiş.bıyıklı bıyıklı dolaştım yıllardır.denemediğim bitkisel ilaç,formüller,arap kızı vs... kalmadı.dudak üstüme bi ton fondoten,pudra sürüyodum yinede kapanmıyordu.nişanlım bıyıklı sevgilim diye beni seviyordu.çok kötü bi durumdu anlatamam.keşke yanağıma koluma veya belime sırtıma falan düşseydi bu leke diye hayıflandım hep.kısacası hiçbişey fayda etmedi.dudaklarımın üstünde kapkara lekeyle geziyodum son 1,5 ay öncesine kadar.en sonunda bi dermatoloğa gittim.kimyasal peeling yapıcaz dedi.3. seansı 4 gün önce yaptım ve o kara lekeler artık sütlü kahverengi oldu ve dr 2-3 seanstan sonra tamamen geçecek dedi.ilk 2 seansta hiçbişey değişmedi ama.ben lazer yapalım dedim dr ikiside aynı etkiyi verir kimyasal peeling daha ucuz olur dedi.hepinize tavsiyem bu tür ilaçlar size renkte açılma hissi veriyor ama sürmediğiniz anda hemen yerine geliyor koyuluk.peelingte 15 günde bir gidiyosunuz ve gün geçtikçe daha da açıldığını farkediyorsunuz.ben şu an sadece bi fondotenle kapatabiliyorum lekeyi.bi kaç aya ona da ihtiyaç duymayacağım inşallah.bilginize...

18. 4 Temmuz 2009
  19. ececikkk35

ececikkk35 ATANDIMMMMMMMMMMM:)) Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kendin denedin heralde bu yöntemi bayan gazman dalga geçmek için yanlış yerdesin bayan osuruklülülülülülü