ciltteki gözenekler

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve selma_ tarafından 8 Haziran 2008 başlatılmıştır.

8 Haziran 2008
    Konu Sahibi : selma_
  1. selma_

selma_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar, cildimi hergün temizliyorum ama geniş geniş gözeneklerimi nasıl sıkılaştırıp kapatabilirim bilemiyorum.

Geçen gün lancomda bir krem gösterdiler 115ytl dediler. acaba evde yapılabilecek birşey veya uygun bir krem bileniniz var mı?

2. 8 Haziran 2008
  3. Tarrcinn

Tarrcinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
  4. 8 Haziran 2008
  5. kil maskesi kullanbilrisin gözenekelrin en derine işleyerek orda yağ birikintiklerini kurutuyor sonra vücut onları atıyor bu atma süresince gözenekler açık kalıyor ama düzeli kullanımda
    atılacak birşey kalmadığından sadece diplerinde yağın oluşmasını engelliyor.soran da gözenekeler kapanıyor bende işe yaradı, ama elma sireksinide çok övülüyor bu konuda onuda denemek istiyorum ben

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Haziran 2008
  6. 8 Haziran 2008
  7. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar benım bır arkadasım var qozeneklerı cok acıktı ve sivilce izleri vardı ama sımdı onlardan eser yok naptıqını sordum vebabası aktar onun dediki her banyoda yuzumu keseledim ama bastırmadan nazıkce . . ben denemedım ama paylaşmak istedim =)

8. 8 Haziran 2008
  9. pink_panther

pink_panther Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence a vitaminini bol tüket. Benimde gözeneklerim sıkılaştı a vitaminini çok aldığım için...

10. 8 Haziran 2008
  11. o zaman ne yapıyoruz banyoda yüzümüzü hafif keseliyor bol a vitamini tüketip, la roche tonik ve nemlendirici kullanıyoruz, haftada birde kil maskesi yapıyoruz mis gibi bir cilde sahip oluyoruz

umarım la roche bulabilirim nette arastırdım baya bir etkili ürünmüş herkes memnun fiyatı fazla biraz ama adanda bulabilirmiyim bilmiyorum

12. 22 Haziran 2008
  13. mylilapause

mylilapause Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    la roche keinlikle işe yarıyor..ben genellikle tonik yerine soda yada buz sürüyorum yüzüme onlarda sıkılaştırıyor.daha sonra la roche posay kremi we mükemmel bi cilt

14. 22 Haziran 2008
  15. mylilapause

mylilapause Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben bi de dead sea dogal mineraller içeren çamur maskesini kullanıyorum haftada bir .. o da iyi geliyo siyah noktalarımda azalmalar war sanki..

16. 8 Temmuz 2009
  17. aslikrl

aslikrl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lütfen biri bana yardım etsiiiiin.benimde gözeneklerim çok büyük ve aynaya bakmaktan nefret eder oldum.makyaj yapmak bile istemiyrm.çünkü gözenekleri kapatmak için bütün fondöteni yüzüme boca ediyrm ve sonuç mu.tabiki fiyasko.kısaca benim gözeneklerimi kim sıkılaştırırsa dilesin benden ne dilerse...

Son düzenleme: 8 Temmuz 2009
  18. 18 Ağustos 2009
  19. ..MELEK..

..MELEK.. O artik 3. sinifta =) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bence ilac gibi kimyasal urunler veya kozmetik urunler kullanmayin. Dogal urunler kullanin. Bizim ciltlerimiz henuz cok taze ve genc, onlari kimyasal maddelerle yormak istemeyiz degil mi?
    Mesela zeytinyagi ozlu sabunlari kullanabilirsiniz. ya da kukurtlu sabun.
    Tonik niyetine ise maden suyu, gul suyu, elma sirkesinden biri.
    Haftada 2-3 kez kil maskesi. Ve nemlendirici.
    Gayet ucuz ve zararsiz urunler bunlar.