Çin takvimi

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve eersoy tarafından 14 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : eersoy
  1. eersoy

eersoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar çin takvimi yöntemiyle hamile kalan varmı doğru çıkıyormu?:uhm:

2. 14 Ağustos 2008
  3. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    artık insanlar her istediklerinde hamile kalamıyolar tedavilerle kalıyo çoğu insan o yüzden kimse şu ay olsun diye düşünmüyo yeterki olsun gözüyle bakılıyo böle şeylerde ayrıca saçma geliyo bana allah bilir ne olacağını elin çinlileri değil

4. 14 Ağustos 2008
  5. nazobxuxlo

nazobxuxlo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    şekerim çin takviminde kaldığım aya bakarsan erkek yorumcu.com var orda da erkek hatta 12. hafta BHCGye görede erkek ama benim mini mini bi kızım olcakmış :))) bunlar boş şeyler hepsi fasafiso

6. 14 Ağustos 2008
  7. ben bu konuları çok araştırdım.çin takvimi tanıdığım pek çok kişiye tutuyo.bana da ama tutmayan arkadaşlarım da var.hatta bu konuyu kadın doğum uzmanınla görüşürsen sana bazı bilimsel yöntemler söyleyebilir.onlarda bile %90 ihtimal var.yani herşey Allah'a kalmış.ben 3.yü düşünürsem doktorumun söylediği yöntemleri uygulucam.ama hiç bi yöntem kesin değil.sadece kıbrısta tüp bebek yöntemi ile cinsiyeti kesin olarak belirleyebiliyosun.ondada şansın tüp bebekte olduğu kadar.yani kız ya da erkek hangisini istiyosan o günki tutunma şansına bağlı.ama hamilelik gerçekleşirse %100 cinsiyet belirlenebiliyoB]

8. 22 Temmuz 2009
  9. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.