cinci blöfü yapan herif

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ah_le_yar tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

16 Mart 2010
    Konu Sahibi : ah_le_yar
  1. ah_le_yar

ah_le_yar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    uzakta olmamiza ragmen 4 seneyi onunla brilikte gecirdik ve sadece 2 kez bulusabildik...nette tanisdik...fakat son bir senedir bunun böyle yürüyemiycegini anladim. ona izah etmeye calsitim fakat o hic istemedi bitirmek neyse ki sürdürdük ama gün gectikce sevgim söndü..ve hic birsey hissetmemeye basladim. baska nedenelrde var bu sevginin sönmesine sebeb olan..örnegin bana almanya delisi izlemini birakti , mesela benden önce ki ayrildigi kizi da internetten bulmus oda almanyadan. bulusmalarimizda ilgisizdi baska kizlara bile gözünü dikip bakti ve sonrada neden bakyiorsun diyince inkar etti. onu görmek icin tee yurtdisindan geldim ama o benimle bulsutugu zamani gazete okuyarak gecirdi yani sevmedigini hissettim belki onun sevgisi böyledir bilemiyorum:KK43: gecen sene ona haber vermeden ameliyat olmak icin gelmistim. o hald ebirde onunla bulusucak degilim ya. ameliyat oldugumu söyledim fakat türkyiede oldugunu söylememistim. ayrilmak istegimde ondan tartistik ve bana dedi ki ben bu ayrilma nedeninin gercek sebebini bulucam. bende raht birak beni sevgim söndü ne yalan söleyim dedim. o da dedi ki benim cinlerim var bi hocaya gider ögrenirim falan fistan. bende ne halin varsa gör dedim. yeni bisey bulamazsin zaten dogruyu söylüyorum sana dedim. bikackez bana halimi hatrimi sormak icin mail atti ve tekrar düsün mutlaka iliskimiz bitmesin dedi. bende iyi tamam dedim sonra epeydir bidha yazmadi bana. dün yazdi diyorki sen bana hic dogruyu söylememissin ama sana bedua etmiycegim. duygularima oynadin. ayrica sen gecen sene buraya gelmissin. yalans öyledin bana dedi. bi ara helalleselimm yazmis. bende geri yazmadim ona. ne bicim is bu böyle ya...saniyorum ki o süphelendi ve sanki bilyiormus gibi yapyior yani gercekten ögrendiginden degil

Son düzenleme: 16 Mart 2010
  2. 16 Mart 2010
  3. randomlife

randomlife bu sefer olacak!! hedef55 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    cin mii ?? hoca mı ?? :))) arkadaşım bu insandan kurtulmuş olduğun için şükret bence... anlattıklarına bakılırsa bu insanda mantık göremedim ben,sana diil de hocalara hacılara inanacak,o kadar zamanda beraberliğiniz olmuş...

''galiba benimle yurt dışında olduğum için ilgileniyor'' cümlesine bi kaç kez daha rastladım forumda... sanırım bizim insanımız biraz fazla yurt dışı meraklısı... herkes kurtuluşu yurt dışına çıkmakta görüyor... senin bahsettiğin insan da büyük ihtimalle öyle biri... hem senden önceki de internetten ve almanyadanmış yani bu tesadüf olamaz gibi geldi bana...

ayrıca işe yaramaz biri olduğu buluşunca gazete okumasından belli,sinir oldum... sen kalk o kadar yolu git, o sana ilgi göstermesin,zavallı bi insanmış,bence hiç geri dönmeyi düşünme,sen avrupada yaşayan vizyonu geniş biri olmalısın,hiç böyle insanlara pabuç bırakma....

4. 16 Mart 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

2 ay önce de terkettim diye konu açmışsın

bu adamın laflarını dinleyerek kendini heba ediyorsun

engelle, iletişimini kes:umursamaz:

senden öncekileri de netten bulmuş ve hatta almanya'dan... dediğin gibi derdi yurt dışıkaydirigubbakcemile

ayrıca sevseydi ne gözlerini başka kızlara diker ne de seninle buluştuğunda gazete okurdu-tatlicadiarzu-

boşuna zaman harcıyorsun
    şakkıdı

ortada sevgi var ama bu sana karşı değil almanyaya karşı bir sevgi:nazar:

6. 16 Mart 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    sanki bu konuyu hatırlıorum gazete okuması fln tanıdık geldi
    zaten amacını anlamışsın canım sevgi fln deil bizim türk gençlerinin çoğu bir sponsor bulup yurt dısına gitme cabasında ve sanırım oda arayış içinde kes bütün iletişimini

8. 16 Mart 2010
  9. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Çok saçma :1ninca:
    ınanmıyorum böyle şeylere inanıyor mu şarlatan vs...
    Perileriyle hocalarıyla mutluluklar dilemek lazım ona...
    :dilcikar:
    Helalleşmeyi öteki tarafa bırak bence, boşver gitsin öylesini...
    :1closedeyes:

10. 16 Mart 2010
  11. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ayy delirmis herhalde..sacma sapan konusuyor.uzun yoldan gidiyorsun seninle ilgilenmiyor.
    almanya delisi bi erkek daha.sirf bu yuzden evlenen erkekler var yalan degil..kurtulduguna sukret..

12. 16 Mart 2010
  13. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım dünyada erkek mi kalmadı bu adamın kahrını çekicen
    daha iyilerine layıksın bırak ne yaparsa yapsın sen keyfine bak yeni limanlara açıl
    o da cinleriyle otursun:))

14. 16 Mart 2010
  15. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Amaaan öğrenmiş olsa kaç yazar boşver allasen, delinin zoruyla mı uğraşacaksın.
    Bırak ne hali varsa görsün, ilgilenme bile.

16. 16 Mart 2010
  17. lulu55

lulu55 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Almanya delisi olduğu apaçık ortada sen kendini kandırıyorsun hala ona şans vererek bence onu sil gerçek birini bul sanal falan bırakın bunları bence nette tanışıp çıkmak çok büyük risk ve tehlikeli olabilir

18. 16 Mart 2010
  19. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bedua edicekmi :) beduaya inanan biri beduanin da kendi basina gelecegini gayet iyi bilmeli
    yasi kac bu çocugun?
    cok sacma laflar etmisde. hic olgun degil, ayrildigina sevin ztn sogumussunda,bosver. :) buraya onun hakkinda konu acip kafa yormaya bile deymez.