Cinsel güç için doğal taşlar

Konusu 'Taşlarla Alternatif Tıp' forumundadır ve nurdi19 tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

  22 Temmuz 2010
  Konu Sahibi : nurdi19
 1. nurdi19

  nurdi19 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  19 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  24
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  YAKUT
  Kan ve lenfler ile ilgili hastalıklarda ve ateşli hastalıklarda kullanılması faydalıdır. Bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı bedene güç verir.Kalp ve dolaşım sistemi için çok faydalıdır. Kan dolaşım sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.Böbrek üstü bezleri,böbrekler,üreme organları ve dalak için faydalıdır.Cinsel gücü arttırır ve cinsel aşırılıkları dengeler.Menopozun etkilerini azaltır,adet dönemi ağrılarına iyi gelir.Hamilelik sürecindeki ağrıları azaltmaya yardımcı olur ve doğumu kolaylaştırır.

  JİPS (SELENİT TAŞI)
  Hamilelikte kadınları korur.Belkemiği başta olmak üzere iskelet sistemi için yararlıdır.Cinsel duyarlılığı ve cinsel gücü artırır.Kas ve hücre yapısının sağlıklı olmasında yararı vardır.Mekanda bulunması çok ileri düzeydeki üreme organları kanserlerinde bile fayda sağlar ve gerilemesine sebep olur.Günümüzde bazı ülkelerin üniversite hastanelerinde bile birçok hastalığa karşı kullanılmakta veya tedavi selenit ile tamamlanmaktadır.Onkolojide ise ışınların yan etkilerini yok ettiğinden dolayı kullanılmaktadır.Viral hastalıklarda, uçuk ,dişeti ve ağız içi enfeksiyonlarında çok faydalıdır.Beyin konsantrasyonu için etkilidir.ADD(Zarar Verecek Derecede Hiperaktivite Hastalığı) tedavisine yardım eder.

  Doğal taşlar bir çok hastalığa iyi gelmektedir. Sahip olduğu enerji alanının güçlü olması ve kişinin kendi enerji alanını etkilemesi taşların kişideki bloke olmuş ve hastalığa yol açan enerjiyi dengelemesini sağlamaktadır. Hastalıklar vücuttaki enerji dengesizliklerinden oluşmaktadır. Enerji alanı dengeye kavuştukça kişi canlanır ve kendisini çok daha iyi hisseder. Bilimsel anlamda taşların bu etkisi ispat edilmemiş olsa da bir çok kişi deneyimlerinden taşların iyileştirici etki yaptığını kabul etmektedir. Sizde sağlık sorununuza iyi gelen bir taşı üzerinizde bulundurarak doğal taşların şifa verici etkisinden faydalanabilirsiniz.