cinsel hayatımda soğudum doğumdan sonra

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve yaxgxmur sxixla tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

22 Nisan 2009
    Konu Sahibi : yaxgxmur sxixla
  1. yaxgxmur sxixla

yaxgxmur sxixla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    6,5aylık hamnileyim eskiden cinsel hayatım güzeldi ben severdim eşimle sevişmeyi ama şimdi hep uyumak kaçmak istiyorum benimle aynbı derdi olanlar yazsın ve nasıl değişmeliyim fikri olan varsa yazsın ...:asigim::asigim:

2. 22 Nisan 2009
  3. yaxgxmur sxixla

yaxgxmur sxixla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    6,5 aylık oğlum var dicektim yalnış yazmışım pardon...

4. 22 Nisan 2009
  5. marsel

marsel Guest

yorgunluktandır canım...bebeğin heleki birde hareketli ise cinsellik hiç aklına bile gelmez....ama çocuk kadar kendimize/eşimize de zaman ayırmalıyız....

6. 22 Nisan 2009
  7. yagmur26

yagmur26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim bebeğimde 14 aylık aynı sorun bende de var bişey olsa da kocamla birlikte olmak zorunda kalmasam diye bakıyorum adeta önceden bende çok istekliydim doğumdan sonra böyle oldu akşama kadar canım çıkıyor bebekle fırsat buluncada yatıp uyumak dinlenmek istiyorum biliyorum bencillik ediyorum kocamla da ilgilenmeliyim ama hiç isteğim yok cinsellik konusunsa üstelik zevk de almıyorum numara yapmak zorunda kalıyorum ve çok utanıyorum bu durumdan napıcam bilmiyorum belki zamanla düzeliriz

8. 23 Nisan 2009
  9. Hicran55

Hicran55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    off benim bebegim iki aylik olcak hala esimle birlikte olmadim, yok kirk cikardik, yok adet gördüm. simdi adetim bitince ne dicem bilmiom. hicte istemiyom yaa. bu böyle mi kalacak yani?

10. 23 Nisan 2009
  11. Malen

Malen Hadi gel bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar telas yapmayin relax olun cünkü dogum yapmis ve ic güdüsel olarak kendinizi bebeginize adamissiniz.Bebeginizi günlük olarak 2 saatte bir emziriyor ve onunla ilgili detaylarla bogusuyorsunuz,
    bebegi yatirdiktan sonrada kendiniz bitkin düsüp uyuma moduna geciyorsunuz..Bu tamamen normal ve dogal birsey..
    Burda eslerinizin cok ama cok anlayisli olmasi gerekiyor...
    Sizin sogukluk dediginiz olay gecici bir olay,dogumdan sonra 4 ay gibi bir süre olabilir bu isteksinizlik,
    hatta dogumdan sonraki ilk cinsel iliskinizde agri falanda hissedebilirsiniz hatta korkabilirsiniz,buda bir isteksizlik,sogukluk yaratabilir...
    Suanda böyle hissedebilirsiniz cünkü önceligi bebeginize vermis bulunmaktasiniz.
    Ama ufak bir detay var onuda atlamamak gerekiyor,40 cikmadan iliski yasamayin cünkü rahim hemen enfeksiyon kapabilir..
    Ikinci detay ise egerki 4 aya kadar sogukluk normaldir ama 4 ayi gecmisse bir doktora basvurmaniz gerekiyor...

12. 23 Nisan 2009
  13. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    Çok güzel açıklamışsın. Umarım faydası olur arkadaşlara...yerimseniben

14. 23 Nisan 2009
  15. masal perisi

masal perisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sağlıklı bir evlilik için karşılıklı anlayış,sevgi saygı kadar cinsel birliktelikte önemli.İsteksizlik olabiliyor tabii ama benim fikrim bunu karşı tarafa belli etmeden cinselliği yaşamak.Sonuçta evlilikte cinsellikte bir bütün.İstemeden bunu yaşamak çok zor biliyorum ama beynimize bazı şeyleri gönderip uyarabiliriz....sonuçta bu bizim evliliğimiz ve bizim için önemli.

16. 23 Nisan 2009
  17. LiLiPuT

LiLiPuT İşTe "HAyAT" bu!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kadın KADIN olmak zor zenaat

18. 23 Nisan 2009
  19. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bunu aşmak zaman alıcak ama geçince hatırlamak bile istemiyeceksiniz benim böyle bir sorunum olmadı ama şimdi doguma 3,5 ay kaldı sonrasını düşünüyorum iki çocuk gece zırt pırt kalkmak herşey biryanada fazla kilo aldım buda insanın isteksiz olmasına yetiyor