Cinsel iliki srasnda ars olanlar

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ELF-RCP tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ELF-RCP
  1. ELF-RCP

ELF-RCP Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba 1 yıllık evliyim zaten artık az çok birbirimizi burdan tanıoruz çocuk düşünüorum fakat uzun zmandır yani evlendiğimden beri yada şöle sölim 9 aydır falan cinsel ilişki sırasında sağ tarafımda gaz sancısı gbi bi ağrı oluor sizdede varmı çözüm bulan varmı

2. 11 Haziran 2008
  3. schnitCELL

schnitCELL £PİRELİ PİRELLİ GÜZELİ£ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam aynı sorun bende de olmuştu yani ilk 1,5 sene boyunca...şimdi 5 senelik evliyim.benim eşim denizci ayda 15 gün yok dolayısıyla ilk beraberliğimizde çok sıkıntılarım olurdu.en sonunda doktora gittim acaba rahimde bi sorunmu var diye...doktor gayet sağlıklı olduğumu söyledi ben sorunumu anlattığımdaysa psikolojik olabileceğini söyledi ve rahat olmamı önerdi gercektende onun dediklerinden sonra arada cok fark yasadım şöyle diyim eziyet olmaktan cıktı beraber olmak...istersen sende bi doktora görün derim ben herhengi bi sorunun varmı diye zaten bebekte düsündüğünüz için, faydalı olabilir...yok şimdilik kalsın doktor işi dersende rahat olmayı dene canım belki yararı olur

4. 11 Haziran 2008
  5. ELF-RCP

ELF-RCP Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben sürekli giderim doktora sölemiştim ama o aralar başka sorunlar vardı o arada kaynadı benim dış görünüm olarak rahim temiz yumurtalıklarda temiz ama öle oluo yani dediğim gibi gaz gibi tuhaf bi ağrı ama ben onu yumurtlama dönemide diye düşünüorum mesela şu an bile yürüken ağrı yapıo enteresan bişey doktoruma zaten bilio ama rahat olmaya çalışıorum ama olmuo bakalım bilmiorum artık

6. 11 Haziran 2008
  7. *papatya*

*papatya* yine yeni yeniden :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende cinsel ilişki sırasında tuhaf bi şekilde idrara sıkışmış hissediyorum.biranönce bitsede tuvalete gitsem diyorum.benmi acayibim bilmiyorum.

8. 11 Haziran 2008
  9. ELF-RCP

ELF-RCP Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Seninkide Ayri Bi Vaka Anlayamadim Benim Ağri Oluo Senin Idrar Peki Gerçekten Gelmişmi Oluo
    Yoksa Sanami öle Gelio Acaba Papatya

10. 11 Haziran 2008
  11. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    VALLA CANIM BEN 3 SENELIK EVLIYIM VE HALEN AGRI OLUYOO BENCE O KENDIMIZI SIKTIGIMIZ ICIN OLUYOR BEN DOKTORA SORMUSTUM BOLE BOLE HER DEFASINDA AGRIM OLUYOR DIYE KENDINIZI SERBEST BIRAKIN DEMISTII :enbuyukkk:

12. 11 Haziran 2008
  13. *papatya*

*papatya* yine yeni yeniden :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla bende anlayamadım mesaneye baskımı oluyo bilmiyorum.sonra tuvalete gittiğimde biraz gelmiş oluyo ama öyle çok sıkışmış olmuyorum.

14. 25 Temmuz 2008
  15. life_gs

life_gs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    demekki tek yaşıyan ben değilmişim. aynı sorun bendede war. hiç tuwletim yokken ilişki sırasında birden idrara sıkışıyorum bende.. sıkıldım artıkın dewamlı tuwalete gitmekten.

16. 25 Temmuz 2008
  17. diller

diller Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde evliliğim ilk yılında aynı sorunu yaşadım bayağı bi ağrı oluyordu sonra doktora gittiğimde bana yumurtalığımda kist olduğunu söylemişti sonra geçti şu an 4 yıllık evliğim ve bir problemim yok canım

18. 26 Temmuz 2008
  19. sevcangoksel

sevcangoksel Allahım sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar ben 4 yıllık evliyim.Ama hala ilişki sırasında acı hissediyorum. Gittiğim kadın doğum doktoru bana kızlık zarımın tam yırtılmadığı için acı hisettiğimi söyledi.Böyle bi sorunu olan varmı. Lütfen cevaplayın arkadaşlar.