Cinsel ilikide ac

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve osenay tarafından 20 Nisan 2009 başlatılmıştır.

20 Nisan 2009
    Konu Sahibi : osenay
  1. osenay

osenay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selamlar
    ben 8 aylık evlıyım. evlendıgımde vajınusmus problemım vardı. evlılıgımın 6.ayında doktora gttım ve bır ay gıbı bı surede sorunu cozdum.fakat tedavıden oncekı 6 ay ılıskıden korktugum ıcın esımden hep uzaklasıyordum o da her dafasında benım aglamalarıma artık dayanamadıgı ıcın benden uzaklasmıstı . tedavıden sonra cınsel ılışkıye gırdık. fakat bırbırımıze tam anlamıyla alısamadık cınsel ılıskıyı bır gorev gıbı yerıne getırmeye basladık cogu zaman denemedık tedavıden sonra belkı 7 8 sez denemısızdır. doktor bana anestol ve baska bır kremı karsıtrdıgı bır jel hazırlamıstı ılıskıden once bunu bır sure kullan dedı ben de her ııskı oncesı bıraz parmak egzersızı ıle bu jelı suruyor oranın bıraz uyusmasını saglıyorum krem kullandıgım halde yanma ve acı hıssı oluyor ve her defasında az da olsa kan gelıyor. bır kez kremsız denedık cok canım yandı . sıze sormak ıstedıgım su bu zamanla mı duzene gırıyor ılk ılıskılerde bellı bı sure acı ve kan ılıskıden sonra hafıf bır yanma hıssı normal mı benım vajınam dar olabılır mı

2. 20 Nisan 2009
  3. osenay

osenay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkesın ılıskısı acısız demek ne guzel:)

4. 20 Nisan 2009
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    anestol krem yakar...sonra geçiyormuş ama..öyle yazanlar vardı..birde kan gelmesi pek normal değil..kuruluktanda olabilir psikolojikte..ama her ilişkide kan geliyorsa doktora gitmeniz lazım

6. 20 Nisan 2009
  7. osenay

osenay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bılemıyorum doktora gıtmek lazım sannırım bazıları da normal bıkac ay kan gelebılır her kadında farklıdır diyor

8. 20 Nisan 2009
  9. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    yok canım neresi normal...nasıl yani bir kaç ay kan gelir..ilk bir kaç ilişkide olabilir ama aylarca sürüyorsa hiç de normal değil..belkide kuruluğun ve kanın sebebi aynıdır yani enfeksiyondur..gidin mutlaka...

10. 20 Nisan 2009
  11. minnosum09

minnosum09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence de dr a gitmelisin hastalık belirtisi olab,lir diye okumustum bende de oluyodu ama ben yeni evliydim bi kaç kez oldu kanama sonra olmadı bu normal sayılıyo ama seninki bence tedavi gerektiebilir vakit kaybetmesen iyi olur:eek:

12. 20 Nisan 2009
  13. minar

minar Allahım Ol De Olsun. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba
    benim de oyle bır sorunum var hangi doktora gıttın nasıl yardımlar onerebılırsın bana kasılmamak ıcın ve ne ılacı kullandın tam ad var mı

14. 20 Nisan 2009
  15. mabelnu

mabelnu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    meraba arkadaşlar bence herşe beyinde bitiyor.bende bu ilettle 1 yıl uğraştım sonunda bitti.yardımcı olabileceğim bişey varsa yardımcı olurum.özelden msj atın

16. 20 Nisan 2009
  17. osenay

osenay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam mınar ben ıstanbulda yasıyorum. cenk kipere gıtım mecıdıyekoyde klınıgı. 7 seans surdu kıtap okutoyur cd ızletıyor ılk seans sonra parmak egzersızı verıyor 1 parmak 2 parmak sonra yapay penıs bunları bır sure denetıyor evde her gun sen kendın yapıyorsun sonra ıcıne bırseylerın gırebıldıgını gorunce zaten korkun yavas yavas azalıyor son seans aksamı ılıskıye gırın dedı bıraz zorlandım ben de ama oldu az once de doktorumu aradım daha 10 kere bıle ılıskıye gırmedın kanama olabılır vajına gırısı bıraz dardı dedı normal dedı ama senın yerınde olsam dr a gıtmezdım yaptıgı sey parmak egzersızı bıraz ugrasarak bunu sen de yapabılırsın cunku dr gercekten cok pahalı ben 2 bın lıra gıbı bı para odedım

18. 20 Nisan 2009
  19. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    osenay ttatlım benimde ilk ilişkim olduğu bi kaç sefer belki 15 gün süresince ilişkilerimde kan geldi canım ve o bahsettiğin acıda yaklaşık 1 birbuçuk ayı buluyo ama sonra geçiyo kesinlikle acı yokk
    sana tavsiyem vajınal kayganlaştırıcı jeller var onlardan alırsan ilişkin daha da kolaylaşır krem falan hikaye canım bende çok çektim özellikle kuruluktan ve ağrılı ilişkiden ama jel kullanmaya başladığımdan beri çok rahatım ağrı sızı bişiy kalmadı çok şükür benim vajina girişide dar ondan da çok zorlanıyodum bide kuruluk olunca artık dayanılmaz ağrılar oluyodu ilişkide ama jeller sayesinde kurtuldum denemekte fayda var derim 1 buçuk sene boyunca denemediğime bin pişmanım şimdi