Cinsel Ilişki Sirasinda Beyaz Akinti

Konusu 'Jinekoloji' forumundadır ve redwine tarafından 3 Şubat 2008 başlatılmıştır.

3 Şubat 2008
    Konu Sahibi : redwine
  1. redwine

redwine Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba... cinsel ilişkiye girerken her zaman olmasada sıkça ilişki sırasında beyaz ve baya yogun olan bir sıvı geliyor.. aranızda böyle bir sorun yasayan varmı... jinekologa görünmem gerekiyor mu sizce acilen

2. 3 Şubat 2008
  3. vajinal bir enfeksiyon belirtisi canım,doktora gidip antibiyotik kullanman doğru olur..endişe verici olmadığınıda belirtmek isterim...

4. 4 Şubat 2008
  5. redwine

redwine Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    1 senedir evliyim düzenli bir şekilde ilişkiye giriyorum ilk başlarda önemsemedim ama hiç kimsedende böyle bir şikayet duymayınca normal sandım, sürekli değil ara ara 1 senedir geliyor daha sonra kötü bir duruma yol acarmı

6. 4 Şubat 2008
  7. önem olan rahime taşınmmaması..yoksa vajinal iltihap çok kişide oluyor..bendede var mesela,şikayet senle aynı..basit bi antibiyotik uygulaması ile çözülür..fitil falan daha iyi oluyor.

8. 4 Şubat 2008
  9. çxixtxixr-pxixtxixr

çxixtxixr-pxixtxixr İ&E&İ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    söylediğin ilişki sırasında gelen ve vaginayı kayganlaştırmaya yarayan doğal bır sıvı da olabilir.mantar falan olsaydı sana acı ve yanma hissi verirdi ama başlangıç aşaamsında olabılır.boylle seyler hafıfe alınmaz.doktora gıtmelsin.ben mantar olduğnda söylediğin şeyer vardı ve ilerlediğnde acıdan ağladığımı biliyorum okadar kötü olur sonra.önlemını hemn al.

10. 4 Şubat 2008
  11. beyzamm

beyzamm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    a.s.arkadaşlar bendede mantar ve mikrop kapma olayı oldu.antibiyotik ve fitillerle tedavi olabilirsiniz.ben baştan önemsemedim çünkü acı yada kaşıntı olmuyodu bende.sonra koku çok olunca doktora gittim gittikçe ilerliyo çünkü. o yüzden önleminizi alın.ihmal etmeyin

12. 4 Şubat 2008
  13. deniz_gxuxnexsx

deniz_gxuxnexsx Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Bence olması gereken şey oluyor..Sorun yok..Bu dediğin şey olmazsa ilişki esnasında acı duyarsın..

Ama normal zamanlarda yanma, acı, kaşıntı vs.. durumların varsa o ayrı..Bunları belirtmemişsin..
    Hiçbir şikayetimm yok diyorsan bence sorun yok..

14. 4 Şubat 2008
  15. çxixtxixr-pxixtxixr

çxixtxixr-pxixtxixr İ&E&İ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    mantar enfeksıyonlarında antıbıyotık kullanılmıyor kesınlıkle diye bılıyorum.doktorum oyle soylemıstı.mantara neden olan etkenlerden bırı de antıbıyotıkler zaten.doktor kontrolunde olmadan kullanmayın.vücut için yararlı olan bakteileride yok ediyor ve sorunlar başlıyor.

16. 4 Şubat 2008
  17. redwine

redwine Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar cevaplar için tesekkür ederim hepinize.. ben en kısa zamanda bir jinekologa görünmeye karar verdim.. ihmal etmemek gerekiyor haklısınız...

18. 5 Şubat 2008
  19. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bendede ole oluyordu cıddıye almadım pek ama sımdı mantara cevırdı ve tadavıyıde kabuk etmıyo cok zorlanıyorum bence hemen dr gıtmelısın canım