Cinsel ilişkide dayanılmayacak acı :((

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve cansucLk tarafından 27 Ekim 2008 başlatılmıştır.

27 Ekim 2008
    Konu Sahibi : cansucLk
  1. cansucLk

cansucLk Hayat ! Yorma beni !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar bir problemim varbenneyaptımki

Bu adetim bittiği gibi eşimle birbirimizi özlediğimiz için :eek: akşam niyeti bozduk malum hafta sonu falan neyse..
    Ama gel gelelim ben inanılmaz bi acı çektim dayanamadım be yarıda kesmek zorunda kaldım..Ardından lavaboya gittiğimde kan geldiğini gördüm..ve cayır cayır yandı su değince şimdide oturamıyorum ve çok canım yanıyor.seksten soğumuş durumdayım :1no2::1no2:
    kızlar bacak bacak üstüne bile atamıyorum acısından..Kuruluk oldu biraz bizde kayganlaştırıcı kullandık ama nafile yine olmadı..Yine çok acıdı..Doktora gitmeye çekiniyorum açıkçası..Sizce nedir bu durum ? Ne yapmam lazım ?? Bana bi yardım edin noolur siz benden daha tecrübelisiniz mirmirmirmir:1no2:

Son düzenleme: 27 Ekim 2008
  2. 27 Ekim 2008
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    canım daha yeni evliymişsin
    böyle acılar olabilir
    doktora görünmeni tavsiye ederim
    belki yara falan da olabilir
    ihmal etme yerimseniben

4. 27 Ekim 2008
  5. camdankalp38

camdankalp38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ya bendede aynı durum söz konusu senağlama acayip bi yanma ve batma oluyo sürekli geri itiyorum ne zaman düzelir acaba doktorada gitmedim gitmemde heralde off:nazar:

6. 27 Ekim 2008
  7. AskBocugu

AskBocugu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım böle durumlar genelde idrar yolu iltihabındada oluyor akıntı falan varmı muhtemelen mikrop kapmıştır adetliyken rahim açık olduğundan mikrop kapma olasılığıda fazla oluyor bir doktora görün bence ilerleyebilir bu durum ....

8. 27 Ekim 2008
  9. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar ben de 3ay önce normal doğum yaptım,asla ve asla içime alamıorum kapandı sanki orası
    çok acıo ve acıcak psikolojisi eklenince halihazırdaki acıya bittim yani,,çok kötü bi durum

10. 27 Ekim 2008
  11. AskBocugu

AskBocugu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım zaten normal dogum yapmısın kapanmazki aksine genişlemiştir sen bence psikolojik olarak etkileniyosun.

12. 27 Ekim 2008
  13. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    valla bilemiyorum ama kendimi çok kötü hissediyorum inanamıyorum yani evlenince ilk zamanlar bile böyle bişi ile karşılaşmadık ve dediğin gibi nerdeyse 11 kat açılıyor normal doğumda ve biz bi 1buçuk 2 ay kendine gelmesini bile bekledik ama...:KK43:alıma hep atılan dikişler vs geliyo sanki orayı ya kapatmışlar dikişle gibi bazen güülyorum kendime ya,,nese umarım düzelir bu durum nasıl düzelcekse

14. 27 Ekim 2008
  15. cansucLk

cansucLk Hayat ! Yorma beni !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende akıntı fala yok diyorum ya aksine kuruluk oluyor..Doktorada gitmeye çekiniyorum ben bir daha o sandalyeye oturupta alttan muayne yaptırmam çok utanıyorum -tatlicadiarzu-

umarım düzelir benneyaptımki

16. 27 Ekim 2008
  17. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet orda muane olmak köt übir görüntü aslında hernekadan onlar için normal olsa da işte...
    ama bi sorun varsa 2 dk lık orda oturmak aslında bu kadar zor olmamalı bizim için cünkü devamında sorundan kurtulmuş olmak var ama işte olmuyo zor
    ben bu durumum devam ederse gitcem mecbur:KK43:((

18. 27 Ekim 2008
  19. barsed

barsed çocuktum hürdüm!!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha yeni muayene olmuş biri olarak söylüyorum tamam utanç verici bir durum birazda rahasız edici ama cok kısa süren bir işlem.
    ve ne kadar kaçsakta eninde sonunda gidicez mecbur ve sağlık benimde yanma ağrı şikayetim vardı cok fazla
    ilişkidede zaman zaman acı yanma oluyordu.
    gittim muayene oldum çok fazla iltihap ve enfeksiyon varmış.
    doktora gitmemek daha kötü idrar yollarına yumurtalıklara kadar yayılabiliyormuş bu
    iltihap ve enfeksiyon bence vakit kaybetmeden gitmelisiniz doktora:1hug: