cinsel ilişkiye girememe

Konusu 'Aile Planlaması' forumundadır ve turbuk tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : turbuk
  1. turbuk

turbuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1 aylık evliyim ama tam anlamıyla bir birliktelik yaşamadık.ileri gidemiyoruz benden kaynaklanıyor.bu sorunun daha fazla büyümesini istemiyorum.bu durumda olan kendi başına ya da doktor sayesinde bu durumdan kurtulanlar varsa ,önerilerinizi paylaşır mısınız?

2. 18 Ağustos 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    şekerim jinekolojide vajinizmus tedavi ve yöntemleri konusu var..oraya bakmanı tavsiye ederim

4. 19 Ağustos 2009
  5. epiktatos

epiktatos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende de aynı sıkıntı var çözüm bulursan haber ver ama zannımca üstteyken daha rahat

6. 19 Ağustos 2009
  7. epiktatos

epiktatos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bide vajinusmus tedavisi için falan doktora gitmicekmişsin çünkü yeni evli olduğun için alışma süreci sıkıntı olabilirmiş. tedavi altında hastaneye gitmek seni daha fazla sıkıntıya düşürceği için problem büyüyormuş. o yüzden bi süre daha denemeye çalışmakta fayda var galiba. ama enfeksiyon falan var mı onun kontrolune git bence. ben yarın gidicem enfksiyon kist flan ağrı yapıyormuş o yoksa eve gel bi daha dene. benm çalıştığım kurum doktoru var o öyle söyledi burdada yeni evli çok insan var böyle aşabilirsin ama sakın 3 5 ay olmadan tedavi lafını sokma hayatına dedi. eşinin sertleşmesine bile sıkıntı oluyormuş. haberin olsun cicim

8. 19 Ağustos 2009
  9. berceste06

berceste06 :(( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de gittim bir hafta geçmişti, hemen vajinusmussun diyorlar doktorlar zaten kolaylarına geliyor..
    ben öyleyim dersen öyle olursun..önce acıyor dişini sık zamanla geçiyor ve hiç de zor değil...sana bağlı bence hiç uzatma uzadıkça kalır...biyolojik olarak müsaitsin bunu unutma tek engel kafan...

10. 19 Ağustos 2009
  11. koalaa

koalaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende evlendikten sonra 2 hafta ilişkiye giremedim.korkuyodum acıyacak falan diye.ama ön sevişmeyi biraz uzun tutunca rahat rahat oldu valla.
    kendimi boşuna kasmışm diyorum

12. 19 Ağustos 2009
  13. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bende 1 ay boyunca yaşadım yeni evlendıgım dönem..eşimin anlayıslı davranması ve psikolojık olarak kendımı ahzır hissermem sonucu oldu bitti..psıkolojı cok öenmli..kendiniz eşinize bırakın..sizi seven bır ınsan size zarar veremez..

14. 5 Ocak 2010
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.